Yarbay
18 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 42 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar sorunları yazacağım sizden de ne olabilir diye yardım istiyorum

-Radyatör suyuna yağ karışıyor

-Su miktarı azalıyor

-Beyaz duman atıyor

-Yağ seviyesi artıyor 4 litre koyuyoruz 8 litre çıkıyor ama yağ rengi tahin pekmez rengi değil simsiyah, muhtemelen mazot karışıyor.

-Üsttekilere ek 2 3 gündür hız göstergesı sıfır. O sıfır olduktan sonra arıza lambası yandı ve ara ara 2. Viteste giderken araç stop etmeye başladı.

Tahminlerim:

1)Piston oringleri cortlamış mazot karışıyor yağa o yüzden araç çok yakıyor, ayrıca yağ soğutucu çatlamış o yüzden suya yağ karışıyor. Ama bu sefer su nereye gidiyor? Ayrıca beyaz duman ne alaka?

2) Silindir kapak contası cortlamış su kartere iniyor yağ da suya gidiyor. Ama yağın rengi simsiyah?

3) Bir yerden motor çatlak babayı alacağız.
Ben bu aracı beğendim, sarı rengini değil tabi de laciverdini falan düşünüyorum. Araçla ilgili tek düşüncem yedek parça fiyatları ve bulunabilme kolaylığı. Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
Bu öğlen internette köpek gibi ping vardı 0.2 mbps falan alıyordum. Sonra kablolu bağantı kablo takılıyken gitti kablosuz takıldım bir süre. İnternet gene boktu sistem geri yükleme yaptım belki yazılımsaldır diye çünkü telefonda sorun yoktu sonra komple gitti wifi de gitti. Ethernetle zaten bağlanamıyordum. Sonra format attım pcye, hala ikisi de yok demek ki donanımsal bir problem. Wifi açılmıyor bile yani win8 oldu şu an bilgisayar wifi kapalı gözüküyor açma tuşu çalışmıyor o derece kapalı. Aygıt yöneticisinden ağ bağdaştırıcılarına baktım sadece bluetooth var. Yardım edin beyler garantisi yok pcnin.
Yaza doğru bilgisayar toplayacağim. Hem catia solid vs gibi mühendislik yazılımları, hem de oyun oynamak için sağlam bir ekran kartı lazım. Bir alayım uzun süre kullanayım istiyorum. Paraya harbiden kıyabilirim bir kereliğine. Ne tavsiye edersiniz?
Beyler wow indireceğim diye superonine turbo aldım akkdeyken hız 100 mbps oldu 3.rd person oyun tavsiyesi lazım torrenti sömüreyim maksat. Gta 5i aldım ve bitirdim onun dışında oyun lazım.
Soru başlıkta. Varsa bildiğiniz bir yer esirgemeyin benden mersin adana te 14 saat burdan ha dedinmi gidilmiyor. Teşekkürler şimdiden
Soru başlıkta beyler. Kyk yurdu çıktı bana, şu an apartta kalıyorum muhabbet kuşum var. Eğer kuşa izin yoksa apartta kalmaya devam edeceğim. Bu konu hakkında bilginiz var mı?
Wow oynarken bilgisayar kapandı ısınmadan kaynaklı. Ayrıyeten cidden baya ısınıyor laptop. Usb değil de prizden güç alan soğutucu lazım bana usbde port kalmadı boşta. Ne tavsiye edersiniz? Daha önce ihtiyacım olmamıştı .
Merhaba beyler bu yıl bursaya gidiyorum yanımda 2.70lik oltamı ve sahtemi götüreceğim. Nerelerde levrek çıkar ya da çıkar mı? Ya da tatlı suda nerede at çekle iş yapar? Bilgisi olan varsa lütfen anlatsın yerleri.
Adebisinin şapkası nasıl öyle duruyor açıklandı mı? Adam kokainle fizik kurallarını aştı.
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.253
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 29.753 (Bu ay: 724)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 522 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.