Y

Teğmen
17 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 165 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaslar, Dell Inspiron 7567 almayi dusunuyorum ama sadece 1 adet HDMI cikisi var ve baska ekran cikisi yok. 3 tane Usb 3.0 cikisi var ve ben bu laptopa 2 monitor takip ikisinde de farkli ekran gormek istiyorum. 1. ekrani hdmi cikisindan baglasam digerini de hdmi to usb alip usb den baglasam olur mu yada baska bir yolu var midir. Tesekkurler
Merhaba arkadaslar forumda gezerken 7567 nin TN ekranindan sikayetci arkadaslar gordum ve bakarken Ebrarbilgisayarda IPS ekranli modelini buldum yada ben oyle zannediyorum cunku basliginda IPS geciyor. Bir de size sorayim dedim, IPS ise gercekten 4300tl gibi bir fiyata kacinilmaz bir laptop bence, siz neler dusunuyorsunuz arkadaslar.

Dell Inspiron 7567 kullanan varsa yorumlarini yazabilir mi, ses onemli degil sicakligi ve oyun oynatma kalitesi nasil onu ogrenmek istiyorum. Msi GE62VR ile bunun arasinda kaldim ama msi olani sadece 2. el sekilde alabilirim 1bin tl fark ile

Link:http://www.ebrarbilgisayar.com/dell-inspiron-7567-4b70d128f161c-i7-7700hq-16gb-1tb-128gb-ssd-4gb-gtx1050ti-156-ips-freedos-pmu357449
Fiat Palio 2001 Model 1.2 8 Valf aracım var forumda biraz konular gördüm ama hep 2005-2006 paliolar hakkında yazılar var, aracım km de 40-50 kuruş civarı yakıyor çok fazla sizce lpg mi taktırayım yoksa satayım mı ne öneriyorsunuz. İstanbulda günde 20-30km civarı yapıyorum trafikte.
Klanımıza eş dost arıyoruz. . 6-7 kisilik arkadaş grubuyuz. . Aramıza katilmak isteyen varsa mesaj atatabilirler.. ayrica 0531 205 9706 whatsapp veya sms olarakta ulasabilirsiniz.. Level ne kadar yüksek olursa o kadar avantaj ancak yrni baslayan arkadaslara da yardimci oluruz.. klanimizin bilgileri
Klan ismimiz= Kaf-Kef
Klan etiketimiz= #Y982URJ9
Merhaba arkadaşlar, eğer sizin de benimki gibi kötü, eski ve görünüşünü beğenmediğiniz mousepad iniz varsa bu videoyu izlemenizi öneririm, sayfaya abone olmayı unutmayın daha bir çok oyun, telefon ve teknoloji hakkında videolarımız gelecektir inşallah.

http://youtube.com/watch?v=3PnV3kQS9n4
Fiyatta indirim düşünmüyorum.
Resimde görüldüğü gibidir. Elden teslim olur.
Güven problemi olmasın, referanslarıma bakabilirsiniz.
İletişim : 0553 585 9320
S.a arkadaşlar, paypal hesabımda 25TL var. Hesabım teyitli değil ben origin üzeriden titanfall almayı düşünüyorum 24 dolar felan (meksika üzerinden). Teyitsiz paypal hesabımla alabilir miyim, sorun çıkar mı?
S.a arkadaşlar, telefona rom atarken yanlış rom attım ondan sonra telefon açılırken ekranda Samsung Galaxy Ace GT-S5830İ yazıyor ve orada kalıyor. Stok roma dönmek için telefonu pc ye bağladım, samsung driverları yüklü, önceden galaxy s2 ye rom atmıştım. Ama bu telefonu görmüyor ve telefonu pc ye taktıktan 30sn sonra takılan usb tanınamadı diyor ne yapabilirim, lütfen yardım edin

Sorun Çözüldü - Telefonu yeniden download moduna aldım ve pc tanıdı.
S.a arkadaşlar, black ops 2 yi almayı düşünüyorum, 40TL ye geliyor, almamı önerir misiniz? Multiplayerda oyuncu var mı ve multisi sarıyor mu? bide ghosts var steam hesabımda ama hileciler felan yüzünden ve takılmalarından bıktığım için oynamıyorum.
Bu kulakliktan kullanan yada kullanmis olan var mi, Gamecom 777 yi almayi dusunuyorum, bu arada ikisini de 2. El almayi dusunuyorum, Gamecom : 60TL (7.1 KARTİ YOK). Steelseries 3H V2 de alabilirim : 80TL
Hakkında
İlgi Alanları: Programlama - Bilgisayar Donanım - Akıllı Telefon
Forum İmzası:
Hayat dediğin İslam'dır.
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Xiaomi Mi5
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 411
İkinci El Bölümü Mesajları: 190
Konularının görüntülenme sayısı: 33.982 (Bu ay: 300)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 39 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.