Çavuş
16 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 454 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Edit covid-19 testim pozitif çıktı...
Size özlembatman dan bir kare göstermek istiyorum.
Yer gök insandı şehirler arası otobüs değeri değil de sanki mülteci botu ile ülkeye kaçak girmeye çalışıyor gibi hissettim kendimi.

Bu görüntüyü gördükten sonra polise şikayet ederim ilk molada dedim kendi kendime daha sonra polis çevirmesi vardı ilkini es geçildi 2.si durdurdu aha dedim şimdi sıçtığıniz polis geldi kimlikler dedi elinde fener ile tüm otobüsü 1 dakika da gözü ile kontrol etti kimlikleri sadece. Ve yerde yatan onlarca kişiyi görmesine rağmen hiç bir şey demedi çok normal karşıladı.
biontech ve pfizer tarafından geliştirilen kovid-19 aşısının bedelidir. piyasa değerinin altında olacağı duyurulan aşının bir dozu 19,5 dolar yani 159 lira olarak belirlenmiş. 2 doz olarak alınması gereken aşının total maliyeti ise 318 lira.
türkiye şartlarında 4 kişilik bir ailenin bu aşıyı yaptırmak istediğini varsayarsak, varın hesabını asgari ücret vs... de göz önünde bulundurarak siz yapın.(alıntı)

Ek olarak buna vergi vs dahil değil sanırım daha da önemlisi aşı çözüm mü sizce? Her zaman böyle aşılara şüphe ile yaklaştım ben.

kaynak
Bundan daha yaratıcı bir fikir daha duymadım ben.
1 ocak dolar 5, 94 / 4 Kasım 8,46
1 ocak euro 6,66 / 4 Kasım 9,88
1 ocak gram altın 290 / 4 Kasım 511
1 ocak çeyrek altın 471 / 4 Kasım 848
1 ocak asgari ücret 2324 / 4 Kasım 2324
Enflasyon %11 diyorlar birileri
Söyler misiniz her şeye ne kadar zam geldi sadece bu yıl
Elinde ocak ayına veya 2019 Aralık ayına ait alışveriş fişi olan varsa konuya eklerse sevinirim.
Ücretsiz faturalı hat diyor ben bunu alsam evime söylesem daha sonra hattı kapatsam sadece kullandığım gün kadar indirimsiz fiyatın cezasını mi öderim? O da günlük 1.5₺falana geliyor başka ücret çıkar mı?

Turkcell 1 gb yani hediyesi vardı. Ana paketim çok az kaldığı için yaani uygulaması üzerinde dolaşırken birden kendi paketim bitti yanlış paketten çektiğini düşündüm şikayet için aradım ve aldığım yanıt yaani aramalarında geçerli olduğu söylendi.

Paket detayında aynen bu yazıyor.

"1 GB data hediyesi sadece Yaani uygulaması içerisindeki kullanımlarda geçerlidir"

arama motoru demiyor açık açık uygulma içinde kullanımda geçerli diyor.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/1a/96/ac/1a96ac7a391a749e9be6fbc260ec0681.jpeg&t=0&width=480&text=1
Merhabalar arkadaşlar bir şey danışmak istiyorum biraz araştırdım ama net bir şey bulamadım mevzuat da yazanları da anlamadım açıkçası :)

Sorun şu nişanlım bu sene 2.atama da Gaziantepe atandı ve göreve başlayacak.
Bu sene evlenecez ve benim işim ofisim Antalya'da yanıma eş durumu ile gelebiliyor mu yada gelmesi için nasıl olacak falan detaylar hakkında bilgimiz az. Anladığım kadarıyla 3 yıl orada görev yaptıktan sonra yanıma gelebiliyormuş bunun bir yolu yok mu çözüm nedir?
Bu kadar sıra olup sabahın 7 sinde gidip kendinizi, ailenizi ve diğer insanları nasıl riske atarsınız sağlıkçıların gözü yaşlı 😭

Avm açılışında görüntülenen ilginç kareleri paylaşalım burada.
Neyse aktrollerin cila yağlama yapmak için ağızları sulanıp tıklayıp hüsran ile çıktıkları konuya hoş geldiniz. Ama bir kaç tanesi çıkmayıp inceledikten sonra yorum yaparsa sevinirim

Berat albayrak öncesi

Berat albayrak'ın ustalık dönemi

EDİT*
Şimdi sorum şu bu tablo ne anlatıyor

A) Türk lirası değer kaybetmiş
B) tüm paralar değer kazanıyor
C) dış minnakların oyunu
İstegelsin den mesaj geldi şuan Antalya'daki yaşadığım için kullanacak ve ihtiyacı olan birine vermek istiyorum ölücü bir arkadaş değil de işine yarayacak birine gitsin
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MSI GF65 CORE İ7 9750H
Mobil cihaz
Huawei mate 9
Operatör
turkcell
ISS
Vodafone net
ISS
kablonet
Notebook
MSI GF65 CORE İ7 9750H
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 323
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 484 (Bu ay: 387)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.079 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.