Binbaşı
15 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İyi akşamlar ev arkadaşımla iyi akşalmlar yaklaşık üç aydır radyo programı yapıyoruz sizi de bekleriz.
Bu gece 22:10 'dawww.onkirkbes.caster.fm 'de yayındayız.

Merhabalar bi internet radyom var ve yayın yapmaya devam ediyorum mixxx ve caster.fm kullanıyorum,mixxx de play-pause kısayol tuşları var ama mikrofon için kısayol yok bunu nasıl ayarlayabilirim?

Merhaba değerli hocalarım,küçük kardeşlerim ortanca delikanlılar
ev arkadaşımla cumartesi gece yaptığımız muhabbetleri radyo programı haline getirdik
her cumartesi bilim'den kültür'den ondan bundan muhabbet edeceğiz.Sizi de bekleriz 22.45'tewww.onkirkbes.caster.fm 'de yayındayız.

Merhabalar wİndows 10 yüklü notebook'um var hdmi ile tv'ye bağladım.Tv den Ders notlarımı açıp pc'den uygulamayı çalışmak istiyorum yani kısaca iki ekranda iki farklı şey yapmak istiyorum nasıl yapabilirim?
Herkese merhaba , bi süredir ingilizce çalışıyorum tabi konuşmadan da olmuyor, yabancı chat sitelerinde dolaştım biraz (interplas, skinplas vs.) umduğunu bulamadım.Chat siteleriyle uğraşmadan nasıl bulabilirim konuşacak yabancı bir arkadaş. Varsa öneriniz ve ya tecrübeniz alırım bi dal

Dil öğrenmek için arıyoruz tabi çok ta şey yapmayın
Sa forum. Wix.com ile küçük yerel bi haber sitesi yapcam menu de 3 tane ayrı sayfa var işte ne biliyim yalı köyü,samanlık köyü, muscular köyü şeklinde 3unede farklı haberler gelecek ama hangi eklenti ile yapacağımı bilemedim blog eklentisi koydum bu seferde her sayfada aynı haberler oldu. Var mi fikri olan
Merhaba,1 ay once Bimeksden 40 liraya Snopy kablosuz oyun kolu aldım çalıştı ama sorunlu olduğundan atıp kablolu snopy aldım.Bu sefer Unkown Device hatası aldım daha sonra driver indirip kurdum,yine olmadı.Bu sefer gidip Kontorland bi oyun kolu aldım aynı şekilde taktım,yine olmadı.Daha sonra aynı şekilde ona da driver indirdim,kurdum.Bu seferde olmadı.Forum da Usb Hub alıp çözenler ve Çalıştır/Regedit ten çözenler vardı.İkisini de denedim yine olmadı ama artık GameOptionda görüyor ama hareket ettirmiyor.Nasıl çözebilirim,yardımlarınızı esirgemeyin
Merhaba odamdan internet çekmiyor ayrı bir Modem almak için giderken bu Wireless Adaptörü gördüm ne işe yarar bu,benim isteğim odamda telefon ve tabletle internete girmek ilk olarak şunu gördüm ufak bi modeme benziyor nasıl çalışır ve ne işe yarar?http://m.bimeks.com.tr/Urun/121747
MerhBa beyler pikatel airmax 101 modem kullanıyorum elektrik kesintisinden sonra ışıkları zor yanıyor ve power ve dsl yanıyor nasıl çözebilirim
Merhaba elimde amcamın iphone 4u var ,mıkrofon ve hoparlör çalışmıyor fakat kulaklık takarak cozulebiyor
Galiba telefonun hoparlör ve mikrofonu daha sonradan değişmiş ama sorun çözülememiş . telefoncu sorunun anakarttAn olabileceğini söylüyor fakat bu da çok masraflı ne yapmama önerirsiniz?
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Motorola
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.506
İkinci El Bölümü Mesajları: 15
Konularının görüntülenme sayısı: 52.008 (Bu ay: 1.331)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 333 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.