Yüzbaşı
08 Mayıs 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İyi günler arkadaşlar,

Yeni bir laptop aldım ve fifa oynayım dedim fakat ekranda akışkanlık problemi var hızlı top geldiğinde ekrann bulanıyor. Bu durumda gözü çok yoruyor. Sizce ne yapmam gerekiyor? Bilgisayarımın özellikleri ve sorunun video linkini altta paylaşıyorum. VSYNC ayarlarını yaptım. Nvidia ayarlarını yaptım ama hiçbir şekilde düzelmedi.
Umarım yardımcı olursunuz çok teşekkür ederim.

PC Özellikleri

Ekran Kartı: Nvidia 1060 max-q 6GB
İşlemci: i7 7700 HQ İntel
Ram: 16GB

Video linki:https://youtu.be/_0ss8Ny4RxQ
Arkadaşlar yeni aldığım laptopa Fifa 18 kurdum ve oyuna girdiğimde oynarken örneğin hızlı top geldiğinde (hızlı akışlarda) bulanık bir ekran geçişi oluyor. Gaming laptop monitörü 60hz vsync açık ama yine aynı internette araştırdım bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

Ekran kartım: 1060 q-max
İyi günler arkadaşlar,
Yeni bir laptop aldım özellikleri bakımından; i7 işlemci, 16gb ram ve nvidia 1060 q-max ekran kartı bulunmaktadır. Sorunuma gelecek olursa fifa 18 oyununda hızlı bir top atıldığında veya hızlı bir hareket olduğunda ekranda bulanıklaşma oluyor. (Monitör 60 hz) ne yapmam gerekiyor.

Teşekkür ederim.
İyi günler arkadaşlar,
Yeni bir laptop aldım özellikleri bakımından; i7 işlemci, 16gb ram ve nvidia 1060 q-max ekran kartı bulunmaktadır. Sorunuma gelecek olursa fifa 18 oyununda hızlı bir top atıldığında veya hızlı bir hareket olduğunda ekranda bulanıklaşma oluyor. (Monitör 60 hz) ne yapmam gerekiyor?

Teşekkür ederim.
İyi günler arkadaşlar,

Yakın zamanda bir kitap alacağım ama benim istediğim kitap türü; bir olay karşısında ikilemde bırakan ipuçlarıyla çözmeye çalışacağım bir dedektiflik-polisiye türünden bir kitap tavsiyesi önerebilir misiniz?

Konu açmadan önce internette araştırdım ve Agatha Christie’ in Doğu Ekspresinde Cinayet adlı romanını gördüm. Başlangıç olarak bu kitabı tavsiye eder misiniz?

Teşekkür ederim.
İyi günler.

Yakın zamanda araştırmalarım sonucu Dell 7567 almaya karar verdim ama hangi siteden alsam baya kararsızım çünkü bir problem olduğunda kolayca geri iade edilen bir site tercihim. Sinerji, ebrar istanbul bilişim hepsiburada var ondada satıcı hepsiburada değilde başka birisi. Vatan bilgisayardan almayı düşünüyordum ondada indirim ne zaman gelir hiç bilmiyorum. Yakın zamanda kdv indirimi olmuş ve bu yakınlarda olmaz diye düşünüyorum. Hangi siteyi önerirsiniz?
Teşekkür ederim.
[simage][/simage]İyi günler arkadaşlar
Yaklaşık 1 hafta önce sistemime msi rx 460 oc 4gb ekran kartı aldım. Şöyle bir sorunum Örnek olarak Gta V de 40-60 arası fps alıyorum onda sorun yok ama bide tom clancy division oyununda 30-40 fps alıyorum orta ayarlarda, ayarları en düşüğe çekiyorum kasmalar tekrar devam ediyor. Fifa 17de şöyle bir sorun var Fps 60 kitlemeyince fps 100lere çıkıyor ama o zamanda top havalanınca kasmalar yapıyor. Aynı zamanda 60 a kitleyincede çok rahat bir akıcıkla oynayanıyorum. Sizce temel sorun nedir darboğaz mıdır ? Sistemim şu şekilde;

Ana Kart: ASUS M4A88TDM Evo USB 3.0
CPU: Amd phenom ii x4 955 Black Edition 3.2GHZ
Ekran Kartı: MSİ RX 460 OC 4gb 128bit
Ram: 8GB
Psu: 550w
Ekran çözünürlüğü: 1400x900
İyi günler,
Arkadaşlar uygun fiyata bir ekran kartı almak istiyorum. Bilgisayarımın ekran kartı hariç diğer donanımların iyi diyebiliriz. Ekran kartımın fiyatı en fazla 520 lira civarında olmasını istiyorum. Bunun içinde Asus GTX 750Ti serisini düşünüyorum. Sizce bu ekran kartı FIFA 17, GTA V gibi oyunları normal ayarlarda akışkan şekilde kaldırır mı ? Eğer daha iyi bir ekran kartı tavsiyeniz varsa dinleyebilirim. Umarım cevaplarsınız, teşekkürler.

Sistemim şu şekilde;
İşlemci: AMD Phenom II x4 955 processor 3.20 GHz
RAM: 8 GB
Şu anki ekran kartı: ATI HD 5850
İşletim sistemi: Windows 10 x64
PSU: 550w
Max butcem: 550TL
Beyler oyunda üst ve alt tarafta göze batıcak tarz bir boşluk var ne kadar çözünürlük değiştirsem de olmadı. Daha sonra 1280x720 yaptığımda o boşluklar doldu ama bu seferde yazılar bulanık görünüyor.Yardımm 1400x900 yapıncada dediğim çizgiler çıkıyor.
Yardımlarınız için Teşekkürler EKRAN KARTI:ATİ 5800HD
Merhaba bu gece dönem ödeviyle uğraşıyodum ve bir icon dosyası atmak istedim ancak şu hatayı aldım şimdide düzelmiyor hiç bir şekilde (fotoğraftaki sorun)
Hakkında
Meslek: Bilgisayar Programcısı
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 355
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 7.018 (Bu ay: 172)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 25 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.