Yüzbaşı
28 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 114 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Şu firmaya şuanda taahhüt verdiğim için ne kadar pişman olduğumu anlatamam şu son yaşadığım sorun ve MH hiçbir şekilde yardımcı olmaması beni çıldırttı desem yeridir sorun şu ki dün 15.00 den beri evde internet yok MH aradığınızda ise teknik ekibe bağlamak yerine artık sadece otomatik arıza kaydı açıp telefonu şak diye yüzünüze kapatıyor bağlanabildiğim MH ise sadece kaydın sonuçlanmasını beklememi söylüyor bu hafta sonu online sınavlar var ve internetin en lazım olduğu zamanlarda internetsiz kaldık (faturaya gelince otomatik gününden 1 gün önce çekmeyi biliyorlar o ayrı) bir de eğer adrese ekip isterseniz tam 84.90 TL ücreti var eğer başınıza internet ile ilgili bir sorun gelirse baştan söyleyeyim hiç bir şekilde yardımcı OLMUYORLAR

Edit: Sorun TT ekipleri tarafından giderildi
Bilgisayarı kapatmama rağmen kapandıktan 1-2 saniye sonra kendiliğinden tekrar açılıyor ne yaptıysam sorunu bir türlü çözemedim konu hakkında bilgisi olan ya da daha önce başına bu tarz olay gelmiş olan bir yardımcı olabilir mi?
Merhaba arkadaşlar 7 Mayıs'ta TEB ATM' den 700 TL para yatırırken 100 TL tutarı tanimlanamadi deyip geri verdi fakat kalan 600 TL tutarı ise "Atm şu anda hizmet veremiyor" şeklinde uyarı verip kartımı geri vererek parayı yutmuş oldu hesabıma da geçmedi haliyle para mh aradım bunun dışında yapmam gereken bir durum var mı? Böyle bir durum başına gelen var mı? Varsa bir bilgilendirseniz bu zamana kadar atm kullanırım ilk defa başıma gelmiş oldu
iyi günler benim elimde turkcell t11 var yeni bir telefon alacağım ne kadara satabilirim acaba?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 670
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 201 (Bu ay: 149)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 181 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.