Binbaşı
24 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Steamden oyunu aldım fakat bir türlü açamıyorum. İlk olarak hata kodu 0x80070422 alıyorum. Sonra da bilgisayarın sistem özelliklerinin yetmediğini belirten bir hata geliyor. ''Age of Empires III requires at least a 64 MB video card. This computer appears to have a 32 MB video card. If you wish to upgrade your computer, please contact your computer manufacturer for any necessary assistance.

System information: 2800 MHz, 8080 MB, 32 MB (vendorID 10de, deviceID 1391)'' Bu hatayı verirken attempt to run seçeneğine tılayınca da initialization failed hatası geliyor ve oyun kapanıyor.

Pcde windows 8.1 var. Yardımcı olan varsa sevinirim.
Liseyi şehir dışından gelip İstanbul'da okudum fakat yurtta kalmadım ev tuttuk sınava da burda girdim.İstanbul'dan üniversite kazandığımda İstanbul'da bulunduğum için yurda yerleşmede problem çıkarabilirler mi?İkametgah adresimi Tekirdağ olarak göstereceğim.
Abimin kullandığı masaüstü açılmıyor.En son öğlen pc'yi uykuya bıraktım ve geldiğimde kapanmıştı.Pc'yi açtığımda onarmaya veya normal olarak aç vardı.Normal olarak aç'a tıkladığımda geri döndü ve aynı sayfa geldi(onar veya normal).Onar'a tıkladığımda ise klavye seçimi geldi ordan klavyeyi seçerken mavi ekran geldi.Sürekli aynı hatayı veriyor.Yardım lazım çok acil.
İlk önce yorum yapan herkese teşekkürler.Televizyonlar hakkında pek bilgim yok evde de bir tane tüplü tv var ama bozuldu bozulacak.1500-2000 tl arası bir televizyon bakıyoruz öyle wifi vs. gibi şeylere ihtiyaç yok adam akıllı ekranı olsa yeter.

Not:Büyük ihtimalle ps3 alacağım ona göre yorumlarsanız sevinirim
Hakkında
Forum İmzası:
HTC ONE X SİYAH
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
HTC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 18 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7.018
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 1.079 (Bu ay: 76)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.918 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.