Yarbay
24 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
63 üye
Görüntülenme
Toplam: 97 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İyi günler arkadaşlar piyasaya biraz hakimiyeti kaybettim epeydir takip etmiyorum
3000 tl update edilebilir bir sistem istiyorum monitör dahil olacak şekilde bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim

NOT: 2.el üründe alabilirim sıkıntı yok bütçeye uygun denk getirebilmek önemli

Merhaba arkadaşlar babaannemin üzerine engelli aracı aldık yalnız kızladından birinin borcu var diye reddi miras davası açtık ve artık mal da hak sahibi değil ama bu defa onun çocuklarına pay düşmüş onlarında bayağı borcu var trilyon yani velhasıl bugün aracımız trafikte bağlandı hacizlerden dolayı iki kuzenimin mirastaki pay 105/3 yazıyor.

Ne yapmam gerekiyor hiçbir fikrim yok borç trilyon yani ben onların üstüne düşen payın mı borcunu verecem yoksa tümü mü tümüyse zaten arabada kurtarmaz.Dava açsam lehime sonuçlanma olasılığı ne adabanın üstünde şuan 7 haciz var hepsimi ödenmesi gerekir yardımcı olursanız çok sevinirim bayram zehir zıkkım oldu bize

Merhaba arkadaşlar pes 2018 kasma sorununa bir türü çare bulamadım bir fikri olan varmı merak ediyorum ramde sorun var diye düşünüp ram ilave ettim işlemciyi degiştirdim pc format attım yeni harddisk aldım ama nafile yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler iyi Forumlar...

Sistem;

AMD FX 6100

10 GB DDR3 Ram

gtx 460 1 GB 256 Bit ekran kartı
bu sorunu nasıl çözebilirim siteme ciddi zarar veriyor +18 bir yönlendirme yapılmış

site torrentfilmler.net
http://hizliresim.com/5gyqnD
http://hizliresim.com/YD6VEA
Torrentfilmler.net Farkı ile vizyona girmiş beklemekte oldugunuz boxset tarzda istediginiz filmler sitemizde mevcuttur.Türkiyenin en iyi Torrentfim sitesine sizleride bekleriz.

Film istek bölümünde bulunmayan filmler için talepde bulunabilir yorumlarınızı yapabilir kategorilerimizden sizlere uygun filmleri-dizileri seçebilirsiniz.

Torrentfilmler.net Adresine bekleriz...
http://torrentfilmler.net/forum/

Forum hizmetine açılmıştır donanım yazılım film önerileri,dizi önerileri,felsefe gibi pek çok konuya hizmet etmeye başlamıştır bekleriz
Hedefimiz Türkiye'nin En büyük Torrent Film-Dizi sitesi olmak...

www.torrentfilmler.net İle Siz torrent severler ailesine katıldıgımız için mutluluk duyuyoruz

Yaklaşık 1 aylık aktifligimiz ile sizlere hizmet sunmaya başladaık diyebiliriz.
Birbiriden eglenceli filmler,diziler ile sizlerle beraber olmak istedik
İndirip-izleme fırsatını sunduk sizlere web sayfamıza bekler bol eglenceli vakitler geçirmenizi dileriz.

İYİ FORUMLAR...
Meraba arkadaşlar yeni site kurdumda siteye fazla trafik alamiyorum yazilarida elimden geldigince özgün yazıyorum sosyal medyalardan paylaşim yapiyorum pinterest facebook twitter google+ googleye linkleride ekliyorum lakin bana gore Hit grlmiyor artirmak icn frkli yontemleri onerebilirmisinz.

www.torrentfilmler.net
Merhabalar,
Sitemiz yol kat etmeye başlamak için hazır.
Sizide aramızda görmek ister yorumlarınızı ve fikirlerinizi bekleriz.
Eğer bizimle olmak isteyen arkadaşlar olursa iletişime geçebilirler.

Buyrun sizde bize katılın:http://torrentfilmler.net
üniversite kazandım ama bazı nedenlerden dolayı gidemiyorum ek tercihten açıkögretim okuyabilirmiyim kazandıgım bölümü veya başka bölüm
Hakkında
İlgi Alanları: Gamer ve Web Tasarım
Forum İmzası:
Amd Ryzen 1600 / Gigabyte b450 s2 / 8 Gb ddr4 3000 mhz / 550w aerocool psu / Asus Rx 570 4 GB 256 bit
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
General Mobile
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS3
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Klima
Airfel
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Tablet
archos 5
Tablet
archos 5
Notebook
Toshiba
Dünyadan Futbol
Ballspiel-Verein Borussia Dortmund
İşlemci
AMD
Anakart
MSI
Sabit Disk
Samsung
Ekran Kartı
Gigabyte
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.354
İkinci El Bölümü Mesajları: 154
Konularının görüntülenme sayısı: 31.953 (Bu ay: 319)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 162 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.