A

Teğmen
22 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 61 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Telegram uzerinden her 5 saatte bir 0,5 $ eth bonus veren bot. Giris yaptiktan sonra uc kanala katilim yapmaniz isteniyor ve bot aktif oluyor. Her referans eklediginizde 1 $ eth hesabiniza ekleniyor. 12$ a ulasinca eth olarak cekim yapabiliyorsunuz. Ben henuz limite gelmedim 2.5 $ dayim desteklerinizle insallah limite gelip cekim deneriz ve olup olmama durumuna gore herkese destek saglariz. Link;

https://t.me/ETH_INSTANT_PAYMENT_V2_BOT?start=r0612092110
Merhabalar;

Bursa'da Yıldırım ilçesinde Yıldırım Belediyesi yakınlarında, Sinandede, Davutdede, Davutkadı, Beyazıt Cd., İncirli Cd., Gökdere, Elmasbahçeler bölgelerinden birinde 3+1 metrekaresi geniş (eşyalarım biraz kaba olduğundan) maksimum 1100 TL tutarında daire aramaktayım. Ailem 3 kişilik 1,5 yaşında kızım var. Eşimin ailesine yakın olmak biz işteyken çocuğun bakılmasını sağlamak için bu bölgeden arıyoruz.

Teklifleri bekliyorum. Teşekkürler.
Herkese iyi forumlar.

Linkini atacağım güç kaynağını o siteden almayı düşünüyorum siteyi duymuşluğum var ama yorumlarınızı alabilir miyim sıkıntı çeker miyim site ile ilgili?

Arkadaşlar 3.5 yıldır zenfone 5 kullanıyorum. Görüntüdeki hatayı vermeye başladı. İnternetten araştırdım yabancı forumlarda telefon uygulamasıyla ilgili güncellemeleri kaldırın sonra uygulamayı kaldırın tekrar kurun diyordu. Asus calling screen uygulamasını kaldırdım. Tekrar kurdum fakat bu sefer ne gelen aramalarda ne giden aramalarda arama ekranını göremedim. Farklı arama ekranı uygulamaları indirdim onlarda fayda etmedi. Telefon 5.0 Lollipop ile root lu bu yüzden mi bilmiyorum varsayılan uygulama ayarlarını hiçbiryerde bulamıyorum. Kişiler uygulaması kendini çalıştırıyordur indirdiğimi devreye sokmuyordur diye onuda kaldırdım sadece yeni yüklediklerim telefonda varken yine aramalarda ekran yok arayanı göremiyorum cevaplayamıyorum ne de bir yeri aradığımda kapatabiliyorum. Telefonu formatlamadan fabrika ayarlarına çekmeden çözüm bulmak istiyorum. Yardımcı olabilecek varsa yazarsa sevinirim.
Merhaba. 3.5 yildir zenfone 5 kullaniyorum ve hep tek sim turkcell kullandim. Gecen gunlerde duzgun tarife vermedikleri icin hattimi vodafone a tasidim. Vodafone hatti kullanmaya basladigimdan beri telefonda 1 pili cok kullanan uygulama diye bildirim verip duruyor ve bu uygulama telephony service olarak gorunuyor. Bunun telefon ile mi ilgisi vardir sebeke ile mi ilgisi vardir? Birde 7 8 kez ekrana mobil veri ile ilgili pencere geldi sim1 sim2 ve mevcut degil diye uc tane secenek sunuyor sim1 secili duruyor ancak bu esnada zaten mobil veri bagli durumdayken bu pencere geliyor. Musteri hizmetlerini arayip hat ayarlarini guncellettim telefonu kapatip actim birkac saat sonra yine ayni seyler oldu. Telefonun 4.5g destegi yok biliyorsunuz. Bana verdikleri sim kart yeni oldugu icin bunlara sebep olabilir mi? Sirf bu sebeplerden 10 tl fazla odeyip tekrar turkcell e gecesim var ben vodafone veya verilen sim kartin 4.5g olmasindan kaynakli oldugunu dusunuyorum. Basina gelen veya bilen arkadaslar varsa cevaplarsa sevinirim.

Bugün vodafone u tekrar aradım telefon 4.5 g desteklemediği için o özelliği kapattırdım telefonumu kapatıp sim kartımı çıkartıp tekrar taktım telefonu açtım gün içinde tekrar mobil veri ile ilgili o pencereyi karşıma çıkartacak mı kontrol edeceğim. Bunun dışında 1 pili çok kullanan uygulama uyarısı yine gelmeye devam ediyor ekran görüntüsü aldım bilen var mıdır sıkıntıyı?

Merhabalar;

Bursa'da Yıldırım ilçesinde Yıldırım Belediyesi yakınlarında, Sinandede, Davutdede, Davutkadı, Beyazıt Cd., İncirli Cd., Gökdere, Elmasbahçeler bölgelerinden birinde 3+1 metrekaresi geniş (eşyalarım biraz kaba olduğundan) maksimum 1100 TL tutarında daire aramaktayım. Ailem 3 kişilik 1,5 yaşında kızım var. Eşimin ailesine yakın olmak biz işteyken çocuğun bakılmasını sağlamak için bu bölgeden arıyoruz.

Teklifleri bekliyorum. Teşekkürler.
Merhabalar;
Raspberry pi 2 cihazini sirkette bir tv ye baglayip slayt gosterisini surekli olarak goruntulemek istiyoruz. Fakat slayt gosterisi bitince program slayti tekrar baslatmiyor. Elle mudahale gerekiyor. Otomatik olarak tekrar bastan baslatabilmesi icin nasil bir islem yapmamiz gerek? Tesekkurler.

Bence sıcak bir fırsat. Değilse kaldırılabilir :)
Merhabalar arkadaşlar maça gitmeyecek veya maç bileti alımı için hattını kullanmayacak bir Fenercell kullanıcısı varsa aranızda eğer numarasından bir şifre alıp tarafıma göndermesini rica ediyorum. Maç bileti alımı için kullanacağım yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim. Herkese iyi geceler...
Merhabalar arkadaşlar. SSD diskimi yeni aldım sayılır fakat diskte bir problem seziyorum. Servisini aradım götürücem onlarda test edicekler fakat bu SSD de sistem kurulu. Ben bu sistemi aynen bilgisayarımda takılı bulunan Sata HDD ye nasıl aktarırım. Çünkü servis süreci uzun sürebilir ve benim pc kullanmam gerek. Kaldı ki verilerimle birlikte servise vermekte istemiyorum orada onlara biçimlendirteceğim diski.

Dediğim gibi konuya gelirsek SSD diskimde bulunan sistemi HDD me nasıl aktarırım?

edit : bağlı bulunan HDD nin içinde veriler var ve onlarıda kaybetmemem gerek.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler...
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
ASUS
Operatör
vodafone
ISS
turkcell-superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
TV
TV
Ses Sistemi
Logitech
LOL
Varus
Dünyadan Futbol
Juventus FC
Basketbol
Fenerbahçe
Basketbol
Los Angeles Lakers
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Corsair
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
Asus
Modem
Airties
Beyaz Eşya
Electrolux
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 15 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 921
İkinci El Bölümü Mesajları: 31
Konularının görüntülenme sayısı: 8.924 (Bu ay: 292)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 212 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.