Yüzbaşı
20 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 68 (Bu ay: 1)
Gönderileri
var mı yerleşen
Burak Kılanç


@burakkilanc
5 dk.5 dakika önce
Daha fazla
Barajlar düşürüldü...

https://twitter.com/burakkilanc/status/1025443342728028160
Bu zamana kadar konuşma yapan rehberlikçiler içerisindeki "en donanımlı" insan. Yayınlandığı tablo da gayet mantıklı.

"@burakkilanc
Burak KILANÇ, İkiz Babası, İEL, BOUN, Imperial, İSÜ Genel Sekr. İELEV Yön Kur. Üyesi, DoğruTercih, Üniversite Tercih Merkezi, YÖNVER, YÖK Atlas, İBB Tercih"

yayınladığı istatistik:https://twitter.com/burakkilanc/status/1025018139283734529
Geçen yıl YBS ygs6'da 21k dan Uluslararası ygs6'da 54 k dan almış bu sene de Ea'ya geçmiş. Sizce bu yıl kaç k dan alır?
Arkadaşlar onlarca konu var sitede ve gördüm ki sitede bu aralıkta sıralamaya giren cok kişi var. Ben de bunlardan biriyim. Sizce bu sıralamaya girenler geçmiş yıllara göre hangi sıralama aralığındaki üniversiteleri dikkate alsınlar?
Bu iş ciddiye bindi artık. 2-3 gazeteci dese neyse diyeceğim ama her muhabir

"Aykur Fener'den kalmalı"

"Aykut giderse Fener biter"

...

Daha onlarcası. Aspordaki bütün yorumcular sabahtan akşama Aykut güzellemesi yapıyor. Twitter'da sözde Fenerbahçeli muhabirler + rakip takım muhabirleri Aykut kalmalı diye durmadan twit atıyor. Bu yazdıklarım sallama falan değil inanmayan gitsin Twitter adreslerine baksın şu şahısların:

Volkan Demir

Ahmet selim kul

Yakup sevindik

Ahmet ercanlar

....

Buna ek olarak programda Gürcan bilgiç, Alper Yemenciler, beindeki Serkan yanlarındaki diğer muhabirler. Abi hepsi seferber olmuş resmen. Ben böyle bir şey görmedim aga. Malum şahısın arkasınds bu kadar medya gücü yok. Neymiş lan bu artık. Yorumlamayı geçtim adamlar nir de bizim adımıza karar veriyor "Aykut Fener'de kalmalı." Güler misin ağlar mısın? Ali Koç da Aykut'u göndermeyerek bu adamlara prim veriyor. Süreç uzadıkça ortalık daha da geriliyor. Ali Koç arkasına aldığı rüzgarı kaybetmek istemiyorsa bir an önce karar vermeli. Yoksa bu yalaka muhabirler yüzünden Fenerbahçe çok zarar görecek.
Arkadaşlar ben çok hızlı konuşuyorum ve konuşurken bazı harfleri yutuyorum buna ek olarak bazen kelimeleri bile tam söyleyemiyorum. Örneğin: "kırkbir sayısını normal bir söyleyebiliyorum ama cümle içerisinde kırkbir derken ortadaki o k sesi çıkmıyor. Bu ve buna benzer şeyler işte.". Bunun yanı sıra ara sıra tekliyorum, heyecanlanıyorum ve üstelik bazen konuşurken ne söyleyeceğimi unutup öylece donup kalıyorum. Bu hızlı konuşma illeti beni mahvetti desem yeridir. Artık buna ciddi bir çözüm bulmak istiyorum. İnternette araştırdım yapmadığım egzersiz kalmadı. Hatta gittim "Diksiyon eğitim seti" bile aldım ama yine kalıcı bir faydası olmadı. Eskiye oranla bir nebze daha iyiyim lakin yine de şu heyecanlı ve hızlı konuşma işini bir türlü halledemedim.
Denediğim yöntemler: Ağıza kalem koyup sesli kitap okuma; çene, dil, dudak ve nefes egzersizleri vs.
Geçenlerde bir arkadaşım "Konuşma ve Dil Terapisti'ne" git dedi. Yaşadığım şehirde olmadığı için internette araştırdım. En yakın İzmir'de varmış. Aradım seansı 300 tl (Oha!) deyince teşekkür edip telefonu kapattım. Tedavi kısa da değilmiş, birkaç yıl sürüyormuş. Sürsün sürmesine de her seanstan da para alıyorlarmış. Anlayacağınız bayağı bir tuzlu olacak bu iş. Benim gibi bu dertten muzdarip olup da bu sorunun halledebilen var mı arkadaşlar? Çünkü hayatımı nasıl olumsuz etkilediğini bir ben bilirim. En basitinden insanın özgüvenini paramparça ediyor. Konuşma ortamında çekimser olmana sebep oluyor, derdini tam anlatamıyorsun kestirip atıyorsun vs. Yani demem o ki arkadaşlar bu ve buna benzer sorunu olup da sorununu çözüme kavuşturabilen var mı?
2017'de istediğim yer olmadığı için mezuna kalmıştım. Ardından aşırı bir çalışma programına girip netlerimi çok iyi seviyelere çektim. Tyt netlerim türkçe ve mat : 35-40, sosyal: 15-20 den aşağıya gelmedi. Fen'e ise pek bakmadım. Ayt' de baya iyi seviyelerdeydi. Fakat şu son 2 haftadır ders çalışmayı bıraktım. Bir türlü motive olamıyorum. Ne güzel şahlanıp giderken "ulan bu sene ilk 10 k ya gireceğim" diyordum fakat inanılmaz bir biçimde motivasyonum dip yaptı. Hayır kendimi zorluyorum fakat elim kalemei kitaba gitmiyor abi. Nasıl aşacağım bunu? 2 haftadır tek deneme çözmedim. Ara ara Geo testi çözdüm canım sıkıldığı için. Başka da yok. Bildiklerimi de unutursam diye tribe girdim şimdi. Biliyorum, "Otur çalış" diyeceksiniz. Fakat inanın söz geçmiyor kafaya. Bu durumu yaşayanlar nasıl atlattı bunu?
https://www.haberler.com/senol-gunes-kestirip-atti-mac-tekrar-edilirse-10785710-haberi/


Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, maçın tekrar edileceği yönündeki iddiaların ardından "Böyle bir şeyi kabul etmem. Maç tekrar edilirse o sahaya çıkmam." dedi.
24 Nisan 2018 Salı 11:21


Şu haberi de hortlatalım. Görelim bakalım Şenol Güneş sözünün eri mi değil mi?
Yayın Denizi YKS 4 TANE DENEME 23 tl (İNDİRİMSİZ 27 TL)

KAREKÖK 6lı DENEME 27 TL (İNDİRİMSİZ 39 TL)

yani daha onlarcası. geçen sene bu kadar pahalı değildi. bizim milletin eline fırsat geçmesin abi, hemen köklüyorlar fiyatları
Hakkında
Konum: Manisa,Soma
Meslek: Grafiker
İlgi Alanları: Grafik ve Tasarım
Forum İmzası:

"Dikine futbol diye bir şey çıkarıp futbolu zehirlediler." - Sir Aykut Kocaman
Forum İkinci El İmzası:
Çok iyi anladım ki, ihtiyacım olandan fazlasına ihtiyacım yok.Fazla olan her şey, fazlasını vermeme neden oluyor.Daha lüks bir evde oturmak için fazladan mesai yapmak zorunda kalmak istemiyorum.
Daha fazla harcayabilmek için, istemediği işte çalışan biri olmak istemiyorum.
Hakkımda:
Erkekler sıkıldıkları için evlenirler, kadınlarsa merak ettikleri için evlenirler.
Kadın evleneceği erkeğin değişeceğini umut ederken erkek de evleneceği kadının değişmeyeceğini umut eder, sonunda iki taraf da hayal kırıklığına uğrar..
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
TV
Philips
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Mesaj Sayısı: 939
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.167
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 620.638 (Bu ay: 2.315)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7.562 (Bu hafta: 25)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.