Teğmen
30 Aralık 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar merhaba

Tecrübelerinze dayanarak sizden sistemim için ekran kartı tavsiyesinde bulunmanızı rica ediyorum zaman ayırıp yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Bütçem yaklaşık 3000 tl

işlemci Reyzen 7 2700x

Anakart Asus rog strix b450F gaming

Ram Corsair ddr4 16 gb 3200

Ssd Samsung Evo 970 512 gb

power supplly everest rampage 750 80+ gold

Arkadaşlar bir sorunum var yardımcı olabilirseniz sevinirim.
anakart MSI 945P NEO
işlemci PENTİUM D 3GHZ
ram 2GB KİNSTON
hdd 160 GB SEGATE
vga SAPPHİRE 3870HD
power 350-300 tam hatırlamıyorum
problemim şöyle oluşuyor, masa üstü uygulamarda cpu ısısı 45-55 arası değişiyor fakat ouynda 70-80 arası oluyor bu normalmi?
fakat ne zaman oyuna girsem 2-3 dakka sürmeden makine kapanıyor ve açılmıyor ancak power kablosunu söküp 5 saniye kadar bekleyip tekrar takınca açılıyor ve aynı şekilde devam ediyor ısı sorunu olabilir diye makineyi klimanın aldında çalıştırdım fakat yine sonuç aynı oldu acaba neden kaynaklanıyor bu proble ilgili tecrübesi olan varsa yardım istiyorum şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar sistemde PENTİUM D 3GHZ CPU var ekran kartı olarak ne önerirsiniz sitemde şuan MSI 6600LE var değiştirmek istiyorum HD 4830 & 9600GT uygun olurmu öneri ve yardımınız lazım.
Arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var şuan kullanmakta olduğum sistem takas yolu ile geldi. Sistem aşağıdaki gibidir bu sisteme ekran kartı olarak ne önerirsiniz bulabilirsem uygun olarak önerilen kartı ikinci el olarak yada yeni olarak temin etmek isterim birde işlemci olarak max hangi işlemciyi destekliyor fazla bilgim yok yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.
http://www.msicomputer.com/product/p_spec.asp?model=945P_Neo-F
http://www.msicomputer.com/product/p_spec.asp?model=NX6600LE-TD256E&class=vga
Ram olarak 2x512mb twinmos ram mevcut
Hdd 200gb samsung 7200 8 mb
300w power supply mevcut
Olympus E400 hakkında görüşleriniz nedir. bu makine hakkında yardımcı olabilirmisiniz satın almaya niyetim var şuanda sanyo vpcee6 kullanıyorum başlangıç olarak bu makineyi tercih ettim sizin öneri ve fikirleriniz nelerdir gündelik foto çekimi yapıcam manzara gibi yada biraz macro gibi birkaç yerde örneklerini inceledim benim hoşuma gitti ama bilmediğim önemli bir eksisi varmıdır yardım lütfen.
.
Arkadaşlar işlemci amd 2500+mobo epox8rda+ şu an 1.8 ghz çalışıyor 2.2 için ayarları nasıl olmalı yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşlar merhaba epox 8rda+ anakartımın biosunu güncelledim fakat sonuç hüsran ve makinem şu an açılışta işlemciyi 2500+ görmesine rağmen hız yerlerde sürünüyor bana anakartın düzgün çalışan bir bios dosyası lazım yardım edebilirseniz sevinirim...
Arkadaşlar bilgisayarın bios tarih ve saati kendi kendine bazen değişiyordu bende abit flash menu programı ile abitin sitesinden indirdiğim son güncelleme biosunu indirdim program aracılığı ile windows açıkken update ettim fakat amd athlon cpu 1100 mhz'in üzerine çıkmıyor fsb değişiyor fakat cpu hızı sürekli sabit aksine biosun orjinalini yüklemeye kaltığımda (flash rom is write protected!) uyarısı veriyo ne yapbilirim yardımcı olabilirseniz sevirim...
arkadaşlar sistem kumak istiyorum 1200ytl civarı oyun merakım var sistemi intel mi amd kurmalıyım bana yardımcı olursanız sevinirim birde konfigrasyon önerilerinizi bekliyorum teşekkürler
Hakkında
Meslek: cnc teknisyen
İlgi Alanları: elektronik&bilgisayar fotoğrafçılık
Forum İmzası:
|| Sanyo Xacti VPC-E6 & E60 Grubu ||
@@Pentax K10D@@
SMC PENTAX-M 1:2 50mm, TOKİNA SD 70-210mm 1:4-5.6,
PENTAX 35-80mm- Sigma 18-50 DC OS
Forum İkinci El İmzası:
|| Sanyo Xacti VPC-E6 & E60 Grubu ||
_"""""""___Fuji Kafe___""""""""_
Hakkımda:
Bizde yanlışlık olmaz, olduysada yanlışlıkla olmuştur.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 277
İkinci El Bölümü Mesajları: 64
Konularının görüntülenme sayısı: 12.819 (Bu ay: 367)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Dijital ve Analog Fotoğraf Makineleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.