Binbaşı
07 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
28 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Arkadaşlar evimde Mart 2008 toplanmış bir sistem var.Yenisiyle değiştirmek yerine ram ve ssd almanın mantıklı olduğunu düşünüyorum.Çünkü bi ekran kartı en az 1000 lira olmuş durumda.Doların düşeceğide yok zaten.Hdd'yi çıkarıp mı ssd takayım yoksa ssd ile beraber mi kullanayım?.Notebook'larda ssd değiştirmek bakkaldan sakız almak kadar kolay ama eski pc kasalarında nasıl takılıyor bilmiyorum.

Ben sistemi buraya yazayım sonra sizler tavsiyede bulunun lütfen.

Anakart:Asus P5k se(bios güncel bu arada)

İşlemci:Intel Core 2 duo e8200 2.66GHz

Ram:2 gb ddr2

Ekran kartı: ATI HD 4350 512 MB 64 bit

psu:kasayı açık bakmam lazım editlerim sonra.

Kasa:Asus vento a9

Not:Windows 7 kullanıyorum ve donmalar oluyor.Biraz hızlanması için ssd vs ram alabilirim.Bu bilgisayarı çöpe atmaktansa günümüzde kullanmak daha kulağa cazip geliyor.Bende bilirim yeni sistem toplamasını ama dolar malum belli.

Marshall MG15R amfim var.Dün kargodan geldi.Ama fişe taktığımda çalışmıyor.Işığı bile yanmıyor.2.el aldım daha önceden kullandım yani sorunsuz çalışıyordu ama dün geldiğinden beri çıt yok.Her prizi fişi yeri denedim ama tık yok.

Not:Garantisi yok
Marshall MG15R amfim var.Dün kargoyla geldi.Kutusu iyi şekilde bantlanmış ama kutu içerisindeyken hasar görmüş belli ki fişe takınca çalışmıyor.
Arkadaşlar herkese kolay gelsin.
Gibson les paul standard (replika) model gitarım var.Bendleri kolay çıkarabilmek için ince tel önerir misiniz?Ernie ball marka tel almayı düşündüm ama çok pahalılar.D'addario'nun telleri nasıldır?Kullanan var mı?
9-42 alırsam rahat eder miyim?
beyler lise'de ingilizcem iyidi ama sınavı çok zor yaparsalar başı alabilme imkanım var.tavsiyeler plz .D
Uluslararası İlişkiler bölümünü kazandım.Var mı bu okulda veya bu bölümde okuyan panpalar.Okul ve şehir hakkında hiç bi' bilgim yok.Yeşillendirirseniz beni sevinirim
Aranızda bu davranışı sergileyen arkadaşlar var mı?
Taktik verin biraz.Tek başıma gidip nasıl kız tavlarım?
Bu bölüm hakkında sormak istediğim sorular var.Aranızda bu bölümü okuyan ya da okumuş olan panpa varsa pm atsın.
Berbere nasıl bir saç kesiminden bahsetmem gerekiyor.abi sen bana brad pitt yap dersem maymun edecek beni.yani yanlar kısa felan nasıl anlatmam gerekir.hep bildiği gibi kesiyor.berberlerin gazabına uğradığım için saçlarımı kestirmeye korkuyorum.saçlarımı kazıtsam daha iyi bu tr serverinde berberlerin çoğunluğu iyi değil.
Kulaktan dolma bilgilerime göre ODTÜ çok karmaşık bir okulmuş.(farklı farklı siyasi ideolojicikler varmış),kavga gürültü her gün zaten.

Kimisine göre ormanı felan kampüsü harikaymış.

şimdi sormak istediğim soru şu ODTÜ gerçekten nasıl bir yer?bu okulun düşük puanlı bölümünde bile eğitim alınır mı?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS3
TV
Sony
PSN ID
Absolutely_TR
LOL
Graves
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.096
İkinci El Bölümü Mesajları: 82
Konularının görüntülenme sayısı: 151.458 (Bu ay: 1.450)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.868 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.