Yüzbaşı
06 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaslar merhaba. 2 3 ay once aracimda motor ariza lambasi yandi ve servise goturdum. Bu donemde farkettikki kaloriferde isitmiyordu. Usta arizaya bakti ve su sogutma pompasi arizasi yaziyordu. Aracta 2 tane pompa varmis biri elektronik 1 tanesi farkli bisey dedi ama hatirlamiyorum. Petek temizligi 2 pompa ve iscilige 2.300 lira bayildim ciktim. Cok sukur o zamandan beri isik yanmadi.

Ama o zaman servise goturdugum gun motor suyu bitmisti ve usta suya ekleme yapti ve takip et demisti. 2 ay icinde motor suyu yine bitti ve kendim doldurdum. Arabyi calistirdigimda ilk 10 dk falan araba gaza bastigimda beyaz duman cikartiyor. Arabanin icinde ve pasparlarda su yok. Ustaya sorduğum zaman egr den kaynakli olabilecegini soyledi. Deneme amacli olarak egr yi devre disi birakalim bana 1 hafta sonra gel dedi. Takip ederiz su azaltacak mi bakariz dedi.

Simdi size sorum bu durum egr den kaynakli olabilir mi ?

Polo 1.4 tdi araclar icin egr ne kadar fiyat bilgisi olan var mi ?

Egr yi devre disi biraksak zarari nedir ? Bu konularda önerebileceğiniz yer var mi ?

Şimdiden yardimlariniz icin tesekkurler

Arkadaşlar MErhaba;

Asus rog strix b350 anakart aldım. Ryzene geçiş yaptım. Bundan dolayı pcye format attım. Şimdi şöyle bir sıkıntı yaşıyorum. MOzilla idm vb şeylerden indirme yaparken veya oyun oynarken herşey gayet normal. Fakat ne zaman torrent'i açsam 15 dk içinde wifi bağlantım kapanıyor. Modem alt katta. Sadece torrentte bu sıkıntı var ve sadece pcde bağlantı kopmakta. Diğer cihazlarım aynı şekilde modeme bağlı. Arka planla birşey var bu modemle bağlantımı kestiriyor.

Yaptığım işlemler;

Harddiskin uykuya yatmasını kapattım.
Modemin kendini uykuya almasını kapattım. Performans modunda çalışıyor.
Usblerin kendini kapatmasını engelledim.

Ama hala torrent açılınca bu sıkıntıyla yaşıyorum. Yardım lütfen.
Arkadaşlar Öncelikle Merhaba

Şöyle ibr sorunum var pc de yüklü olan hangi oyuna girersem gireyim 5 dk içinde wifi kopuyor ve wifiyi kablodan çıkartıp bağlayana kadar çalışmıyor. Zamanında bi yerde okumuştum bi yerden oyunu tanıttım mı izinmi verdim ne yaptım hatırlamıyorum bu durum o zmaan izin verdiğim tomb raider'da kalkmıştı. Bi yardımcı olabilirmisiniz ya?
Arkadaslar thailanddayim buradan monitor alsam mi bilemedim. Onereceginiz 144 hz monitorler nelerdir ekrani buyuk olan. Onceden tv ye bagliydi ama ekranda boydan boya cizik var. Elimdeki ekran karti 144 hz icin yeterlimidir. Degistirmemi tavsiye ederseniz sizce ne alayim buradan ? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Merhaba arkadaşlar sistem imzamdaki gibi. yeni eve taşındım bilgisayarı koyduğum oda biraz ufak ve şuanlık yaz sıcaklığı var. boştayken işlemci 41 derecede. bf 4 oynarken 15 dk oluyor donup kalıyor öyle işlemciden mi kaynaklıdır ? şuanda burada bunları yazarken işlemci sıcaklığı 54 e kadar çıktı. intelin kendi programında stres testi şimdi bi aktif yaptım 20 sn içinde 95 derecelere çıktı
Merhaba arkadaşlar sistem imzamdaki gibi. yeni eve taşındım bilgisayarı koyduğum oda biraz ufak ve şuanlık yaz sıcaklığı var. boştayken işlemci 41 derecede. bf 4 oynarken 15 dk oluyor donup kalıyor öyle işlemciden mi kaynaklıdır ?
arkadaşlar sistemim imzamdaki gibi. evimi taşıdım yeni taşındığım evdeki oda biraz sıcak. bf 4 oynarken birden donup kalmakta anca yeniden başlatınca. oyuna girip 15 dk oynuyorum böyle oluyor. işlemci mi ısınıyor ekran kartından mı acaba ? ne yapmam lazım
Merhaba arkadaslar. Video linkindeki gibi bir evlenme teklifi dusunuyorum. Istanbulda oturuyorum. Sakaryaliyim.iki sehirden birinde boyle bi sahil bulabilcegim yer soyleyebilirmisiniz. Yada farkli fikirleri olanda paylasabilir mi :) bu arada olay sadece boyle bi sahilde bitmiyor sahile yakin otel yada restorant olmasi lazim yemek ve masalar icin. Yada bunu yapabilcek organizasyon sirketide olur. Simdiden cok saolun. Yardimlarinizi bekliyorum

https://youtu.be/xK2k9-hyXtM
merhaba arkadaşlar.elimdeki çamaşır makinesi bozuldu ve acil çamaşır makinesi almam lazım. bu iki makine arasında kaldım sizce bunlardan hangisi bana yardımcı olurmusunuz ? lütfen sebepleriyle birlikte belirtirseniz memnun olurum. lg nin ki daha yeni makine olduğu için hakkında hiç yorum bulamadım.

http://www.teknosa.com/urunler/115020612/samsung-ww90h7410ewah-1400-devir-camasir-makinasi

http://www.teknosa.com/urunler/115020699/lg-f14u1jbsk6-gumus-10-kg-camasir-makinesi

şimdiden çok saolun
Hakkında
Forum İmzası:
Lian Li O11 Dynamic / Ryzen 3700X /Msi B550 Gamin Edge Wifi / Trident Z RGB 8*2 3200 MHZ Ram/ Sapphire Rx 6800 / Ocz Vertex 3 120gb SSD / Samsung 970 Evo 256 GB/ Corsair MP600 1 Tb/ Corsair Rm750 / Seagate Barracuda 2TB / Logitech G935 / Logitech G502 Rgb Spectrum
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 637
İkinci El Bölümü Mesajları: 28
Konularının görüntülenme sayısı: 9.302 (Bu ay: 529)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 71 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.