S

Çavuş
02 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 8 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar 3.0 Destekleyen bir Ana kart arıyorum bana marka model bilgisi verebilecek var mı bu konuda tecrübeli arkadaşlardan yorumlarını rica ediyorum, asus rampage 3 extrem en son bunu almıştım ama 3.0 desteklemiyor çok büyük sorun oldu benim için.
Merhaba acil yardım ederseniz sevinirim.

HP pavilion HDX 9300 - (HDX 9450ET olarak da görünebilir) Laptopımda bios güncelleme yaptıktan sonra bilgisayar açılmıyor. Aynı bilgisayarda bir tane daha var ondaki bios yedekleyip diğerine atamıyorum. Bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden tşk ediyorum.

Aynı model Laptaptan 2 adet var birisi normal açılıyor diğeri açılmıyor. Bios güncellemeden sonra artık çalışmayan bir tane laptop alimizde var.
Kpds ve üds çıkmış sorular ve çözümlerini kolayca bulabileceğiniz bir web sitesi öneriyorum arkadalarhttp://www.iremyayincilik.com.tr web adresi Türkiye de adını duyuran bir web sitesidir. KPDS ve ÜDS de alanında uzman Öğretim görevlileri ile hazırlanan kitapları yayınlamaktadırlar.

Türkiye de çok büyük yayınlar arasına adını yazdıran Sınav Stratejileri alanında bir numaradır.

Tavsiyemi dinlemenizi öneririm.
kpss a, 2011 kpss, ingilizce testleri, soru ingilizce, sorular ingilizce, ingilizce sorular, testler ingilizce, sürücü sınavı soruları, dikey geciş, seviye sınavı, kpss a grubu, kpss sınav soruları, sınav ingilizce, kpds 2011 , 2011 kpds

Bu alanlarda Türkiye de lider kitapların Basım Yayın ve satışı bulunmaktadır. Güzel bir web sitesi kaynağıdır yakından takip etmenizi tavsiye ederim. Online soru çüzümleri editör yorumları vesoru -cevaplar ile hizmet vermeye başlamışlardır.
cep telefonları , cep telefonları , cep telefonları , cep mobil , çep telefonları , Cep telefon kılıf , çep telefonu , samsung omnia, samsung galaxy , Cep telefon aksesuar , Cep telefon aksesuarları ve tüm cep telefonlarında süper bir site istediğiniz ürünü çok kolay bir şekilde bulabilir ve cep telefonunuzu kendiniz bile yapabilirsiniz. Teknik servise gitmeden telefon tamiri yapabilirsiniz.
Samsung'a birisi dur desin !!!!
Arkadaşlar çok ilginç bir konuya değinmek istedim, Google aramaların da samsung diğer telefonlara oranla daha fazla aratılıyor tabiki iphone geçme ihtimali nedir bilemiyorum ama Samsung cep telefonlarının inanılmaz derecede popileritesi arttı ve çok ilginçtir. Nokia resmen kayıtsız kalıyor bu gidişata.


Google da ""Samsung"" kelimesi tam tamına 151.000.000 kere aratılıyor peki bu aratılma ne demek gelin biraz gözden geçirelim ve bu sadece 1 aylık bir sonuç.

Arama Motoru Optimizasyonu (Seo) ne gariptir ilk önceleri pek bir fikir sahibi olmadığım bu konuda insanların biraz öğrendiklerinde neleri değiştirebildikleri görünce insan çok şaşırıyor.

Neyse gelelim ""Samsung"" bu kadar büyümesinin sırrına, samsun en güzel atağını dokunmatik ekranlar sayesinde yaptı ve dokunmatik furyası başladığından bu yana Samsun firmasının çıkarttığı dokunmatik ekranlı cep telefonları kelite, sağlamlık , dizayn ve daha bir çok özellikten çok fazla tutuldu. Nokia nedense dokunmatik telefon konusunda pek başarılı olamadı.

Tabiki kesinlikle gözden kaçırılmayacak bir mesele de iPhone telefonlarının çok pahalı olması ve alım imkanının kısıtlı olması samsung biraz daha ilgiyi artırdı.

Gerçi samsung markası kalitesi diğer çıkarttığı ürünlerde de tartışılmaz herkesin bildiği gibi bir çok alanda ürün çeşitliği olması ve insanların hafızalarına kendilerini güzel bir isimle yazdırmaları Samsung bu kadar başarılı yapıyor.

Bundan bir iki yıl öncesine kadar ""Samsung"" ""iPhone"" ile yarışmasına ihtimal vermez iken şimdi şüperlerim var ""Samsung"" iphone'nu geçebilir. Bu başarısına devam edecek olursa ve kalite istikrarı gün geçtikçe artar ve korur ise bu kaçınılmaz bir son olacağı kanısındayım. iPhone da bir ukalılık var iphone Ceo'suna yöneltilen bir rekabet sorusuna hiçbir rakibimizin olamaması bizi çok mutlu ediyor. iPhone tamam büyüklüğü, kalitesi, gücü tartışılmaz belki ama unutmayın ne oldum delisi olmak insanı çok çabuk bitirebilir. Bir zamanlar Microsoft da böyleydi tek patrondu, Google amca bir geldi ne oldu bütün işler değişti.

Sözü fazla uzatmadan sizlere bir sorum olacak sizce ""Samsung"" - ""iPhone"" geçebilecek mi ?
Arkadaşlar gelin bizlerde seo yarışmasına katılalaım ve buradan fikir alışverişi yapalım ne dersiniz.

Sizce bir sitenin seo da birinci sırada olması için en öncelikli özellikleri ve yapılması gerekenler nelerdir?

iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr Ödülleri:

Toplam ödül: 10220 TL

Toplam nakit para ödülü: 7500 TL
Nakit para ödülü dağılımı:

1. 3000 TL
2. 1500 TL
3. 1000 TL
4. 750 TL
5. 500 TL
6. 250 TL
7. 200 TL
8. 150 TL
9. 100 TL
10. 50 TL

kim bu paralardan birisi de kendisinin olsun istemez ki ?

Yarışmanın kuralları :

Yarışmamıza tüm siteler katılabilir.Ücretli,ücretsiz alanadı veya host kullanmak serbesttir.Herhangi bir sistemin(blogger,wordpress) altyapısını kullanmak da serbesttir.
Bir yarışmacı yarışmaya istediği kadar siteyle katılabilir.
Yarışma başlangıç ve bitiş tarihleri arasında yarışma sponsorlarının linklerini sitenizin tüm sayfalarına dofollow biçimde eklemeniz ve kesinlikle sitenizden kaldırmamanız gerekmektedir.Linkleri sitesinden kaldırdığı veya sitesine eklemediği tespit edilen yarışmacılar elenecektir.Otomatik kontrol mekanizması olduğunu unutmayınız.
Sponsor linkleri açık bir biçimde sitenizde görülmelidir.Gizli,karartılmış,küçültülmüş linkler yarışmacı sitelerin elenmesine neden olacaktır.
Yarışmanın ödülleri site bazında dağıtılacaktır.Bir sitenin 3 alt sayfası da sıralamalara girmişse,sadece en yüksek sıralaması olan sayfaya ödül verilir.
Bir yarışmacının birden fazla sitesinin sıralamaya girmesi durumunda yarışmacı birden fazla ödül almaya hak kazanır.
Yarışma 30 Temmuz 2012 Saat 21.00 tarihinde bitecektir.Bu tarihte iyinet yönetiminin kontrolüyle belirlenecek sonuçlar geçerli sayılacaktır.
Yarışma kuralları kesin ve nettir.Yarışma süresince yeni kurallar ekleme hakkımızı saklı tutuyoruz.Yeni kural eklenmesi durumunda burayı kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır.


Yarışmadaki kelime : http://iyinet2012yarisma.wordpress.com iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr
Arkadaşlar herkez cep telefonu tamiri yapamayabilir ama emin olun ki herkez kendi iPhone'nunu bu saatten sonra yapacak, iphone konusunda daha fazla bilgisi olan arkadaşlar da ekleme yapabilirler. Gelin hep birlikte iPhone teknik malzemelerini tanıyalım ve bakalım bizler kendi iphonumuzu yapabiliyor muyuz ?

iphone 4S, iPhone 4 ve iPhone 4GS gibi tek bir birim gibi tam ekran değiştirmeniz gerektirecektir ve touch paneli ekrandan ayırmak mümkün değildir. Kullanıcıların yaptığı en büyük yanlışlardan birisi de budur ki ekranı telefondan ayırabileceklerini sanırlar. Ekranı dokunmatik panelden ayırmak ve sadece ihtiyaç duyduğunuz bir kırık parça değiştirmek mümkün değildir.iPhone 4S Dokunmatik Panel ve LCD 2007'den itibaren 2010 ve orijinal iPhone 2G içinde erimiş ya da sadece iPhone 4 gibi birbirine yapıştırılır. Apple firması iPhone 4S, ipad 2 ve diğer ürünlerini ince yapmak için ekran birbirlerine yapışıktır. Ekran ve Dokunmatik panel alınır ve birlikte yapıştırılır. Biz herhangi bir zarar vermeden birbirlerinden ayırmak için dokunmatik panel ve ekran almak için açıklayıcı olarak anlatmaya çalışacağız. Bazı yanlış bilgiler iPhone 4/4S ekranlarında çokça kurban vermişlerdir.. Bunun bir parçasını parçalamaya çalıştıklarında her zaman hasar verebilir ya da toplerken düzgün çalışmaz. iPhone bozmadan önce bu yazıyı okumanızı tavsiye ederim.

2G On-Off Filim Kulaklık Soketi 7,5 $
3G On-Off filmi Kulaklık Soketi 7 $
İphone 4 on-Off filmi - kulaklık Soketi 8 $


2G Şarj Soketi Filmi 6,5 $
3G Şarj Soketi Filmi 5 $
3GS Şarj Soketi Filmi 4,5 $
İphone 4 Şarj Soketi Filmi 5 $


2G Bazırlı 6 $
2G Antenli Bazır 2 $
3G Antenli Bazır 5,5 $
3GS Antenli Bazır 6 $
İphone 4 Antenli Bazır 6 $
2G Antenli Filmi 6 $
3G Antenli Filmi 2,5 $
3GS Antenli Filmi 4 $

3G-3GS Sessiz Titreşim Tuşu 2 $
3G-3GS On-Off Tuş Kilit Tuşu 1,7 $
3G-3GS Yan Ses Tuşu 1,7
İphone 4 On-Off Tuşu 1,5 $3G Kulaklık Soketi Bordu 2 $
3G Lcd Soketi 1,5 $
3SG Sensör Soketi 2,5 $


3G-3GS Home Tuş 2 $
3G-3GS Home Tuş Bordu 4,5 $
İphone 4 Home Tuş 2 $
İphone 4 Home Tuş Bordu 2 $


2G Sim Kapağı 3 $
3G Sim Kapağı 1,75 $
İphone 4 Sim Kapağı 3 $
İphone iğne 1,25 $
3G Sim okuyucu 1,6 $İphone 4 Microfon Entegre 28 $
İphone 4 Şarj Entegresi 24 $
İphone 4 Zil Entegresi 18 $
İphone 4 Ses Entegresi 28 $

3G Power 27 $
3GS Power 45 $$
İphone 4 Power 32 $


Gevey Cart 4/6,5/8 $
Gevey Cart Orj. 11 $3G Sensör - Sensitive 3 $
İphone 4 Sensör Sensitive 5 $

2G microfon 2,5 $
3G microfon 2 $
İphone 4 microfon 3 $
İphone 4 iç kulaklık 3,5 $
3G Titreşim Motoru 2 $
İphone 4 Titreşim Motoru 2 $

2G Vida Takımı 2,5 $
3G Vida Takımı 3 $
İphone Vida Takımı 3,5 $

Cep Telefon,Ceptelefon,ceptelefonaksesuar,cep telefonu aksesuarları,cep telefonu fiyatları,hafıza kartları,MMS Cardları,iphone teknik yardım,samsung kılıf,nokia kılıf,ipad 2 kılıf,kingston hafıza karları,kingston 16 gb,kingston 16 gb fiyatı,kingston 16 gb flash bellek,kingston 16 gb dtse9 mini metal usb bellek,iphone 4 fiyatları,iphone 5,samsung galaxy,nokia c3
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Mesaj Sayısı: 95
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 157
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 2.795 (Bu ay: 84)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.