Binbaşı
27 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 69 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba zowie ec1 ve ec1-b arasındaki fark nedir sadece skatezleri mi farklı ec1 de daha büyük skatezler var
Merhaba Metro Exodus oynarken oyun bir anda donuyor görev yöneticisindende kapatamıyorum bilgisayarı resetlemem gerekiyor. Sadece metro oynarken oluyor sıcaklıklar vs. herşey normal sizce neden oluyor olabilir? Sürücülerim güncel rtx vb kapatmam etki gösterir mi?
Merhaba 2. Monitör bağladım görüntüde alıyorum ancak ana monitörde oyundayken yan monitörden chrome vs. açtığımda 2. Monitörde açılması lazımken ana ekrandaki oyunu alta alıp o ekranda uygulamayı açıyor. Ben oyun aşağıya inmeden direk diğer ekranda tarayıcı açılsın istiyorum. Ne yapmam lazım?
Merhaba oyunda önemli kişi oluştuyorum önemli yapı oluşturmak istediğimde resimdeki uyarı çıkıyor çeviriyide o kadar kötü yapmışlarki hiçbirşey anlamadım yapıtı oluşturmak için hangi şartları sağlamam lazım?
Merhaba bazı programların ikonları görünmüyor internette yazan birkaç şeyi denedim (Windows gezgincisini kapatıp açmak cmd'ye scannow yazmak vs.) ancak sorunum düzelmedi. Yardımlarınızı bekliyorum.

Merhaba hızının ayarlanabilir olması, siyah olması ve iyi hava üflemesi yeterli. Fiyat önemli değil tavsiyelerinizi bekliyorum. Kasanın arka kısmına takıcam egsoz fan olarak.
Merhaba sistemi yeni kurdum oyun oynarken işlemci ara ara 90 dereceleri görüyor Antalyada oturduğum için havalar sıcak işlemcide bu sıcaklıklar normal mi? Core performance boostu kapattım 15-20 derece farketti ancak 3.6 Ghz’i geçmiyor. Undervolt yapsam sıcaklık sorunum çözülür mü? Daha önce hiç yapmadım msi anakartta nasıl yapılacağını detaylıca açıklar mısınız? İşlemci ryzen 5 3600 bu arada
Merhaba biostan baktığımda system fan kısmında 3 fandada 0 rpm yazıyor neden böyle olabilir? Fanlardan gelen 3 pinli kabloyu anakarttaki 4 pinli sys fan yerine taktım 1 pin açıkta kaldı. Montajı dün yaptım fanlar hep son hızda çalışıyor

merhaba bugün sistemin montajını yaptım kasadan gelen usb kablosunu anakarttaki usb 3.0 yerine taktım ancak kasanın ön tarafındaki usb 3.0 lar çalışmıyor arka tarafa taktığımda ise usb okunuyor. Sorunun sebebi ne olabilir?
Merhaba asus rog strixlerin şu geforce rtx yazan yerinde ışık yanması gerekiyor mu yoksa orası ışıksız mı? Diğer kısımlarda yanıyor orada yanmıyor

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.671
İkinci El Bölümü Mesajları: 29
Konularının görüntülenme sayısı: 114.082 (Bu ay: 1.455)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 148 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.