Teğmen
26 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 102 (Bu ay: 7)
Gönderileri
avantajix pişmanlıktır.

2ay içerisinde 2 tane aidat kesintisi yapmıştır.

Ekran görüntülerinde de görüleceği üzere 1 ay önce yaptığım alışveriş onaylanıp hemen aidat kesilmiş. normalde 2ayda veya 3 ayda para iadesi onaylanırken. hesap başlangıç tarihine 1 gün kala hemen onaylanıp aidat kesilmesi bu sitenin bizi değil kendini düşündüğünün göstergesidir.
Bu UYANIKLIĞI da herkesin görmesini isterim.

Bebury varken avatanjixi kullanmazdm malesef o kapanınca avantajixe tekrar geçmiştim ama oranları biraz daha kötü olsa bile artıway den devam edeceğim.

https://tr.beruby.com

komisyon oranları çok iyiydi kötü oldu

içerde 15 lirası onaylı 52 lira vardı. 35 lirası da 2 hafta içinde onaylanmak üzereydi şansa bak arkadaş.

onaylı bakiyeyi alırım da onaylanmamış bakiyeyi alabilir miyim ?
20 EYLUL de gittigidiyordan iş bankası maximilles select kartımdan 270 ve 37 liralık 2 adet peşin satış yapılmış . 3d şifresiz işlem gerçekleşmiş . harcama itirazı yaptım ama ne bir mesaj geldi ne bir bilgi geldi provizyonda bekleyen işlemlere bakarken gördüm . Gg müşteri hizmetleri telefonla aranmıyor . Arayıp hangi mağazadan çekilmiş ne alınmış hangi adrese alınmış bilgi alayım diyorum . müşteri hizmetleri yok ne saçma iştir. Allahtan harcama itirazı vs var da paramızı kurtaracağız.
airfel u71 serısı 24000lık klıma aldım . bazen boyle bir ses geliyor.
https://www.youtube.com/watch?v=A17VJ0eQ6F8

videonun 33. sanıyesınde baslayıp 54. sanıyesınde doruk noktasına ulaşan bir ses.

Genel de klima ilk açıldıktan 30 sn sonra ortaya çıkıyor ve bazen klima rolantide çalışırken performansını arttırdığğında ortaya çıkıyor en fazla 30 sn bu sesı duyuyorum. Fan sesi değil bunu ayırt edebilirim.

Bu ses olmasa klimanın sogutması , dış ünite ve iç ünite sesleri mükemmel .turbo modda pencereyi açtığımda bile dış ünite sesini duymuyorum ama bu ses rahatsız ediyor işte..

bir fikri olan var mıdır ?
Merhabalar .http://urun.n11.com/klima/samsung-ar24mssdcwk-24000bt-ar7500-seri-2017-model-inverter-klima-P180467011

bu klimayı 2880 - 200 çek 75 maxipuan ile 2600 mal edıyorum.
yanında SamsungGalaxy Prime +/SM-G532F telefon (700-800tl) hediye geliyor . yani bunu 500 civarı bir fiyata satarsam 3100e klimayı mal etmiş oluyorum.6 taksite almış oluyorm.ayrıca dış ünite 10 yık iç üniteyede 5 yıl garanti veriyorlar.

salon 37 m2 gaziantepde yazın hava sıcaklıgı 35-50 derece arası. 18000-24000 BTU alıcagım . Klimayı kullanan memnun kalan kalmayan var mıdır . teşekkür ederim
Şubat ayında bonus kartımla N11 den 1200 liralık alışveriş yaptım. 75 lira N11 bonus yüklendi . Harcama yaptım .3 tane ürün aldım. Sonradan farkettim 1 ürünü yanlış almışım. Bonus puanlar gitmesin alışverişi tekrar yapayım diye bütün hepsini iptal ettim . Sonra sepete ekledim hepsini ödeme ekranına geldim baktım puanlar uçmuş :) garanti ve n11i aradım yardımcı olan yok . Puan tekrar geri yüklenmez bilgisini aldım.iptal işlemini durdurun dedim onu da yapmadılar :) kaldık öyle yardımcı olan yok .

Neyse puanla alışveriş yapmak isteyenler dikkat etsin ben yandım siz yanmayın dostlar ..
.
HESAPLARI KONTROL EDİN TELAFİ KUPON MAİLLERİ GELİYOR.
7 GÜN KULLANIM SÜRELERİ VAR

11.11 DE İPTAL EDİLEN ÜRÜNLERE ÖZEL

EDİT İPTAL EDİLMEYENLERE DE GELDİĞİ SÖYLENİYOR.(bence hurafe :))

EDİT2 . N11'E SÖVENLER , ÇÖP BAN DİYENLER BAŞKA KAPIYA.
Çok güzel oldu. 500-999 arası 50 puan. 1000 lira üstü 100 puan
Gaziantep civarı muhabbet kuşu arıyorum. Konuşabilen .
Hakkında
Meslek: Doktor
Forum İmzası:
Sorunlu alışverişim @plusmarket sorun yaşadığım üye @steinbeck0635
Forum İkinci El İmzası:
Sorunlu alışverişim @plusmarket sorun yaşadığım üye @steinbeck0635
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.564
İkinci El Bölümü Mesajları: 322
Konularının görüntülenme sayısı: 60.101 (Bu ay: 667)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 387 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.