Yarbay
18 Temmuz 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhabalar;

2 hafta önce 2012 model 135 binde bir 3.16i f30 aldım. Aracın expertizini falan yaptırdım otorapor'da herhangi bir sorunu yok. Yalnız aracın yağ sıcaklığı göstergede hep 70 derece gösteriyor(ibre hep en düşükte) ve ilk soguk çalıştırmadan itibaren yaklaşık bi 20-25 dk kullandıktan sonra ancak sıcak hava üflemeye başlıyor havalandırma. Motor termostatı bozuk diye düşünüyorum ama bunun yağ sıcaklığı ile bir alakası var mıdır? Çünkü termostat radyatör suyunu kontrol ediyor diye biliyorum. Yardımcı olabilirseniz çok makbule geçer.
Merhaba arkadaşlar;

Playstation için mönitör ya da tv bakıyorum. Şimdi alet ile benim aramda yaklasık 2 metre bir mesafe olacak acaba 24'' monitor alsam küçük mu gelir bu mesafeye? Yoksa 32'' tv mi bakiyim? O da cok mu buyuk gelir? Teşekkürler şimdiden
Merhabalar;

3000 TL ye Monitör hariç oyun için sistem toplayacağim. Son zamanlardaki bileşenlerden haberdar olmadiğimdan şu an bu konulara çok uzağim. Yardiminiza ihtiyacim var. Son olarak ekran kartinin GTX 970 olmasını istiyorum .

Teşekkürler.
Arkadaşlar 3-4 ay önce telefona attiğim resimlerimi bilgisayarımın çökmesi sonucunda kaybettim ama telefonumda hala duruyo bunları tekrardan bilgisayara aktarma yolunu bilen varsa söylebilirmi şimdiden teşekkürler :)
TTnet'in 8-16 mb arasi internetini kullanıyorum hız testi; ping 15 hızım 9-10 küsür gözüküyor ama oyunlara(LoL,Hon,WoW) bağlandığım zaman yüksek ping ile oynuyorum 2 haftadır devam eden bir sorun bu sebebi nedir acaba bilen var mi
,

Gişelerde beklerken arkadan caprtılar maalesef allah beterinden saklasın diyelim
Merhabalar uzun bir süre takip ediyordum pek bir bilgim yoktu.Ama az çok bilgi edindim.Ordan burdan topladım bir sistem düşünceleriniz neler? Şimdiden teşekkürler her türlü yorum için

Kartal_vatan kardeşimizin çok büyük yardımı olmuştur onuda söyliyim.

Bu peti tamamen kapatama şansımız var mı. Fractal larda falan sorun yaratiyo bazen. Sadece içeri aliyo ama herhangi bir targete daldığımda tekrar geri çıkıyo bunun bir yolu var mı ?
İnceleme konusunda da söylemiştim aracın yakıt tuketimi hakkında birkaç video çekicem diye bugune kısmet oldu .(diğer konu :http://forum.donanimhaber.com/m_65777207/tm.htm)

105km/h hizla Cruise Control

Ekonomik kullanım sonucunda sonuç:

120km/h Cruise control

Şehir içi kullanımı artık daha sonraya kaldı.
Aklımızda Aralık ortalarında araç değiştirme durumumuz var ve şimdiden araştırmalara ufak ufak başladım sayılır . Aracı kullanıcak kişi babam şu anda SUV olarak Tiguan 1.4 150 kullanıyor aracın konforundan ve iç hacmini kucuk bulmasından şikayetçi dolayısıyla bir ust segmente SUV lara yonelmeyi dusunuyor. Aklımızda 3 tane araç var ;

1- Infiniti fx 3.0d S Premium

Aracın liste fiyati 140.000 € dış tasarım olarak en çok bunu beğeniyorum ama babam biraz fazla sıradışı buluyor tasarımını birde tanımadığım etmediğim marka diyor. Performans ve yakıt tuketimi diğer seceneklerle aynı sayılır. Ama tasarım olarak daha karkateristik duruyor . Infiniti markasını bende sadece fotograflardan aşina olduğum için bu marka ve araba hakkında bilgisi olanlar beni aydınlatabilirse çok sevinirim.

2- BMW X6

Liste fiyati 160.000 € Babamın aklına yatan araç bir nevi bu ama bende x6 nin tasarımını fazla abartılı buluyorum diğer konularda şüphem yok zaten . Tek sorun aradaki infiniti ile olan fiyat farkı

3- VW Touareg V6 TDI

liste fiyati 90.000 € ama opsiyonlarla 100 bini bulur hatta geçebilirde.

Araçların hiçbirisini daha test etmedik yavaş yavaş bayileri gezmeye başlıcam test surusu-fiyat vs. vs. için ama ilk önce bu 3 araç hakkında kullanmış olan yada bilgisi olan varsa bi yardım almak istedim.
Hakkında
Forum İmzası:
PS4 PSN: Taytyy
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Audi
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.820
İkinci El Bölümü Mesajları: 65
Konularının görüntülenme sayısı: 311.149 (Bu ay: 817)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 39 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.