T

Binbaşı
19 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar herkese selamlar, bahçelievler den bir ev almayı düşünüyorum yatırımlık, 360 bin tl civarı bir anlaşma olacak, sorum şu ben bu evi alınca bana çıkacak olan masraf ne kadar olur, tapu masrafı, emlakçı komisyonu, vs. masrafları tahmini kaç para tutacak. Şimdiden teşekkürler.
Bu telefonlar arasında kaldım, aradığım özellikler ön-arka kameraları iyi olsun, 3-4 yıl gitsin, kronik arızaları olmasın, pek hakim değilim telefonlara, yorumlarınız önemli o yüzden benim için, şimdiden teşekkürler.
Fm oynarken oyundan atıp şu uyarıyı veriyor, sıkıntı ne tam olarak, çözümü var mı? Bilgisayar Nvidia gt 540m 1gb ekran kartı var bilgisayar da

Arkadaşlar Fm 20 beta yi indirdim, oyunda maç esnasında grafik sürücüsü hatası verip oyundan atıyor beni, sorun neyden kaynaklanıyor acaba, laptopu yeni temizletip macunu değiştirdim, ısınma sorunu olmuyor, normal oyun içinde de sıkıntı olmuyor ama maç esnasında oyundan atıyor sürekli :( resimde yazılan

Arkadaşlar herkese merhabalar, 2011 yılında aldığım Laptop fm oynarken kastığı ve ısındığını için yeni Laptop almayı düşünüyorum, istediğim şu en az 7 8 yıl Fm oynayabileyim Laptopta, bana sorun çıkarmasın, başka bir oyun oynamiyorum sadece Fm için alacam laptopu
Arkadaşlar merhaba herkese, 2011 yılında aldığım laptop um 1-2 yıldır Fm oynarken kasıyor, yeni bir laptop arıyorum, sadece Fm oynayacağım öneriniz var mı bu konuda?
Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar accent blue şimdi C segment mi ya ben b biliyordum baktım bi kaç yerden c diyorlar Fazla küçük değil mi bu sınıf için
Bayadır 3 lü defans la oynamaya çalışıyorum ama bi türlü istediğim başarıyı yakalayamadım sizde 3 lü defans oynayıp başarı yakalaya bilen var mı
Sorum açık qashqai nin neden bu kadar sattığını anlamadım sınıfının öncüsü olması dışında artısı ne tam olarak
Sorum basit arkadaşlar tamam tasarım çoğu kişi için görecelidir ama sizce en iyi tasarım hangi HB araçta bence Astra K ve Focus Hb bu konuda en.iyileri
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.315
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 118.130 (Bu ay: 748)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.315 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.