Çavuş
13 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 58 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selamlar.

Meizu 16th aldım ve biraz araştırdım. Pie alacağı hakkında herhangi bir açıklama bulamadım.

Türk sitelerinde project treble a dahil olduğu için alacağı söyleniyor ama neredeyse tüm android 8 çıkan cihazlar project treble...

"Every smartphone launched with Android 8.0 Oreo out of the box already supports Project Treble." Kaynak gizmochina.com

Project treble Meizu nun desteklemesi bir şey ifade etmedi bana. Bildiğiniz bir şey varsa paylaşalım.

Teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba. 1,5 senedir eşimle beraber yorkshire terrier sahibiyiz. En çok sıkıntı çektiğimiz konu kuafor bulma sorunu oldu. Veterinerlere kestirdim, veteriner olarak iyilerdi ama kuaförlük kısmında sıkıntılı... Benim gibi bu konularda problem yaşayan birileri vardır diye yazıyorum.

Evcil hayvanınıza gerçekten nazik davranılması önemli. Duyarsızlaşmış insanlara emanet etmeyin.

1 sene sonra bulduğum bir petkuaförü tavsiye etmek istiyorum. Gerçekten nazikler ve işlerini biliyorlar. Eskiden nişantaşındalarmış şimdi hacıosman tarafındalar.

Link'e aşağıdan ulaşabilirsiniz.
https://www.facebook.com/Pawpawpetkuafor/
Merhabalar.

Yeni bir sistem topladım. i7 7700k ile overlock işiyle uğraşmayacağım için uygun fiyatlı coolermaster hyper 212 x aldım. İşlemci çekirdek seviyesinde sıcaklık tamamen kararsızdı. Soğutucuyu çıkardım tekrar termal macun sürdüm ve taktım. Tekrar kararsız, deli gibi spike yapıyor. Nette biraz bakınınca olayın aslı şekillendi. Intel tarafından kaynaklanan bir problem söz konusu. Anakartları ve soğutucuları tamamen farklı olan kullanıcılar intel forumlarında deli gibi yazıyor. Bizim tarafta suçu kendi kurulumunda arayan sadece bir kaç forum üyesi gördüm.

Intel tarafında çalışma başlatılmış durumda fakat bir süredir açıklama gelmiyor. Benim gibi bu durumdan muzdarip kullanıcalar için bilgisi olan ve bu işi takip edenler lütfen yazsın.

Aşağıda intel tarafına yazan kullanıcıları görebilirsiniz.
https://communities.intel.com/thread/110728
Merhaba. Şöyle bir sistem kurdum.

Msi z270 tomahawk
Msi grx 1080 gaming x
I7 7700k
Nzxt kasa
Coolermaster hyper 212x
Zalman 700w 80+

Problem şu. Islemci sıcaklığı hic stabil degil.
Xmp acikken 4500 oluyor ve çekirdeklerden bazıları 92 dereceye vuruyor.

Xmp kapaliyken 4400 de calisiyor. Max 75 derece.

Simdi benim anladigim xmp ram ile alakali.

Bu durumda bir hata olduğunu dusunuyorum. Xmp i kapali biraktim. Hyper iyi bir sogutucu degil ama xmp kapaliyken 75 derece fazla degil. Xmp sanki butun her seyi bozuyor.

Her sekilde islemci sicakligi stabil yükselmiyor.

Yorumlarinizi bekliyorum tesekkurler.
Ps4 e directx12 nin faydasının olmayacak ama gerek var mı? Amd halihazırda mantle ile bu performansları yakalamış hatta geçmiş görünüyor.

Tabi bu arada Directx 12, daha beta ve Amd kartlarda test edilmiş. Asıl performansı çıktıntan sonra göreceğiz gibi duruyor.

Pc kullanıcısı olan tarafım (Amd R9 280) heyecanla bekliyor ama Ps4 oyuncusu olan diğer tarafım endişeli.

Linkten karşılaştırmaya ulaşabilirsiniz.

Directx12 vs Mantle
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 144
İkinci El Bölümü Mesajları: 63
Konularının görüntülenme sayısı: 14.432 (Bu ay: 229)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 23 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.