Yüzbaşı
10 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme
Toplam: 64 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Hesabımı takip eden herkesin takibini iptal etmek istiyorum. Tek tek blocklamak dışında güncel bir çözüm yolu var mı?
Operatörlerin lira yükleme alt limitleri sizce de çok yüksek değil mi?

En düşük sınır Türk Telekom'da ve 15 lira. Vodafone ve Turkcell'de sınır 20 lira.

Ve neden onların belirlediği miktarlarda yükleme yapmak zorundayız? Ben neden kullandığım paketin gerektiği miktarda mesela 22 lira yükleme yapamıyorum?Ya da neden sadece 5 lira yükleyerek gerektiğinde eksiğimi bu şekilde kapatamıyorum?

Bu konuda da bir adaletsizlik ve dayatma yok mu?

Sizlerin bu konudaki düşünceleri nedir?

Geçen sezon hiç sıkıntı yaşamadan kod bulup maçları izliyordum. Bu sezon kod veya hesap bulma konusunda sıkıntı çekiyorum. Var mı bunun özel bir sebebi?
Bundan tam 1 yıl önce 22 temmuzda birisi ile tanışmıştım. Daha doğrusu yıllardır görmediğim bir kıza yeniden aşık olmuştum. 1 yılda hem hayatımda hemde bu kızla alakalı olarak çok şey oldu. 1 yılda ne kadar çok şey olabilirse o kadar çok şey oldu. (1 yılda ne kadar aşık olunabilir demeyin bu aşkın mazisi en az 10 yıllık)

Neyse ben bu tanışma olayı alakalı 3-4 tane tweet atmaya başladım gece. Kendisine mesaj atmayı düşünüyordum önceden ama whatsappını kapatmıştı bi süre önce. Ben tweetleri atmaya devam ederken gizli numaradan telefonum çaldı. Açtım. İlk önce arayanın o kız olduğunu düşünüyordum ama sesi o değildi. Arayan başka bir kızdı.

Kimi aradığını sordum. İsim olarak beni aradığını söyledi. Doğru kişiyi aramıştı. Kim olduğunu sordum herhangi birisi olduğunu söyledi. Numaramı nerden aldığını sordum devlet sırrı fln deyip geçiştirdi ve söylemedi. Attığım tweetleri gördüğünü çok dertli olduğumu düşünüp dertleşmek istersen dinlerim diyerekten aramıştı. Kızla 40 dakika boyunca bu olaydan ve genel konulardan konuştuk.

Kız kimdir nedir hala bilmiyorum. Yarın gece tekrar ara dedim. Kabul etti. Kızın sesi çok tatlıydı farklı bi çekiciliği vardı.

Sizce bu kızın derdi ne? Böyle bişey yapacağını düşünmüyorum ama önceki kızın bi işi olabilir mi acaba? Hatunların işleri belli olmaz..

Edit1: dün gece 11-12 arasında aramasını istediğimi belirten bir tweet atmıştım ama o vakitlerde arayan olmadı. Yatmam gerektiği için telefonumu sessize alıp yattım. Gece 6 tane cevapsız bırakmış. Bu gece bir gelişme olmadı. Yarın gece ararsa uykumu bölüp konuşacağım. Olay beni rahatsız etmeye başladı.
Bölüm fark etmez, bi işim düştü.. Bir ihtimal varsa cevap bekliyorum.. Önemli bir konu..
Yarın İzmir Havalimanına tahmine 14:15 gibi ineceğim. 15:30 da otogarda olup, otobüse yetişmem lazım. Havalimanından en hızlı ve en ucuz şekilde otogara nasıl geçebilirim? Geçişim ne kadar sürer? Tecrübelilerden yardım bekliyorum. Yanımda 1 valiz, 2 sırt çantası olacak. Cevapları bekliyorum, Teşekkürler!!!!
Arkadaşlar bu sitede bulunduğum süre boyunca bu tarz konulara elimden geldiği kadar destek vermeye çalıştım.

Şimdi destek isteme zamanım geldi.

Sıcak fırsatlarda bizlere $1a mausepad yollayan Artscow sitesi yarışma düzenliyor. Desteklerinizi bekliyorum. 1 dakikanızı ayırıp fotoğrafı beğenirseniz çok sevinirim. Herkese teşekkürler.

http://instagram.com/p/qbhRA0R_jl/
Arkadaşlar Ankara da tavsiye edebileceğiniz Toshiba teknik servis var mı? Yada aramızda bu işi yapan var mı? Tavsiyeler bekleniyor!!!
Arkadaşlar derslerden sonra bolca vaktim olduğu ve can sıkıntısını gidermek için arapça öğrenmeye karar verdim. Vakit yönünden sıkıntım yok. Sınıfımda ve çevremde arap arkadaşlarım var. Hepsi yardımcı olmaya hazırlar. Kulaktan dolma tanışmayı ve hal hatır sormayı öğrendim. Sizler öğrenirken nasıl yöntemler izlediniz? Asıl ihtiyacım olan kaynak kitap olarak ne kullanacağım? Paylaşmak istediğiniz bilgileri bekliyorum. Teşekkürler
Eski kablolar vardı. İçinden parça keseceğim. Ama kablolar tozlanmış. Yıkasam sıkıntı olur mu?
Hakkında
Meslek: Avukat
Forum İmzası:
DİK DUR !

BU BİR UYARIDIR !
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Ford Fiesta
Mobil cihaz
Xiaomi Mi8
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
ISS
Uydunet
Notebook
Asus GL752VW
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.298
İkinci El Bölümü Mesajları: 15
Konularının görüntülenme sayısı: 63.545 (Bu ay: 1.169)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 373 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.