Yüzbaşı
07 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 109 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Alalı yaklaşık 1 ay oldu Air 3 ile birlikte kullanıyorum bugün kullanırken uç ekrana değdiğinde çıt çıt ses çıkardığını farkettim. Ucu çıkarıp içindeki kısmı oynattığımda da ses çıkıyor. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu aranızda?
iPhone 7 cihazımın bataryasını değiştireceğim 1.5 yılda sağlığı %79 seviyesine geldi. Şehir dışından geleceğim için aynı gün değiştirmem gerekiyor. Baktığım kadarıyla bazı teknik servisler 1-2 gün süre veriyormuş. Aynı gün döneceğim için 2-3 saat içinde yapabilecek teknik servis var mıdır?
Android studio + swift için kullanacağım macbook air 2017 şuan bir çok yerde 3600 seviyelerinde ama bu işler için yeterli mi emin değilim. Şarjının 12 saat gitmesi büyük artı ve ince,hafif. Bu fiyat bandında şarjı uzun giden ve donanım olarak daha üst bir notebook tavsiyeniz var mıdır?
Cevap anahtarını bulamıyorum atabilecek var mı?
S3 mini cihazımda CM11 yüklü ve az önce geliştirici seçeneklerinde simule ekranı tarzi bir şeye bastım ve telefon dondu kapadim ve suan her acilista donuyor telefonu sifirlamadan nasil cozebilirim?
Kargomu ne takip numarasından nede şubeden takip edemediğim için satıcı siteyle iletişime geçtiğimde şöyle bir cevap aldım;

Kurumsal sistem üzerinden gönderi yaptığımız için şubelerden takip yapılamamaktadır. Kargonu gün içerisinde veya yarın sabah teslim edilecektir. Kargonuz dağıtım bölgesindedir.
N11'den yaptığım bir alışveriş UPS kargoyla geliyordu ilk defa UPS ile bir ürün geliyor. Normalde Aras,Yurtiçi,PTT kargo gibi şirketler en geç 2-3 güne ulaştırır UPS 1 Haftadır ulaştıramadı servis günü bekliyor diyip duruyor hangi gün servis günleri onude çözemedim acaba yarın gelir mi ?

NOT: Konu doğru yerde mi bilmiyorum yöneticilerden çok özür diliyorum yanlış yerdeyse taşıyabilirseniz sevinirim.

.
Zencefilli Gazoz Türkiye'de nerede bulunur? Hep merak etmişimdir tadını.
Sinyal cubugunun yaninda bi simge var ve ustelik ucak modundaykende var bu nedir CM11 kullaniyorum bundan mi kaynakli ?

http://hizliresim.com/27zPdN

http://hizliresim.com/glMbgb
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.453
İkinci El Bölümü Mesajları: 18
Konularının görüntülenme sayısı: 72.971 (Bu ay: 496)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 141 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.