Çavuş
01 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Tplink ttnet modemin arayüzüne giremedigimiz için sıfırladık şimdi ise internete girilmiyor ayarlama yapamıyoruz bilen birisi yardım edebilir mi?

Merhabalar. Letgo üzerinden 2.el çocuk akıllı saat aldım içine sim kart koydum ancak telefon bilgilerinde eski kullanıcının bilgileri var. Telefonda uygulamayı indirdim eski kullanıcının onayı gerekiyor sanırım. Ne yapmam gerekiyor saati sıfırlayıp kullanabilmek için?

Daha önce canon mg3650 kullandım kızımın ev ödevleri oğlumun boyamaları gibi ufak tefek şeyler için ama çokta memnun kalmadım. 2.dolumda kartuşları görmez oldu. Şimdi yeniden yazıcı alacağım. Wifi özelliği olan orginal tanklı ve beni uzun süre idare edecek (en az 3-4 sene) yazıcı tavsiyesi istiyorum. Canon önermeyen de oldu aksine en iyisi o diyende. Şimdiden herkese teşekkürler.
Canon mg3650 tanklı yazicim için mürekkeb alacağım. Nerden almalıyım tavsiyeleriniz nedir ? Ve evde kendim doldurabilir miyim sizce ?
Kızım için akıllı saat alıp bide hattını alayim dedim birde baktım saat fiyatına hatlar

Bu hatlar her yerde mi bu kadar pahalı yokmu uygun alabilme yolu acaba?
Yazıcıyı sürekli wi-fi den telefon ile çıktı alıyorum. Tanklı

yazicim . Word belgesinden direk çıktı aldigimda çizik çizik çıkarıyor bende fotoğraf olarak çıkartıyorum. Dün resimleri karanlık kimisini sarı kimisini yeşil çıkartmaya başladı. Örnek bir sayfa çıktısı ekledim. Siyahları yeşil çıkarmış Kafa temizliği yap denildi yaptm sonuç değişmedi Test çıktısı aldim. Resmî ekliyorum. Renkler çok az kalmış ama bitmemiş henüz mürekkep alıp doldursam düzelir mi sizce? Aldığım adam benden kartuş değişimi için 100 mürekkep için 100 olmak üzere 200 tl istemişti okullar kapanırken sorduğumda ve extra arıza var mı bilemem çizik çıkma nedenine bakıcam dedi. Açıkçası 300 400 isterse 400 e aldığım cihaz için tamir ettirmek mantıksız olur.

Merhabalar 11 yaşında ki kızım için akıllı saat almak istiyorum. Arkadaşında görmüş oyun oynayabiliyormuş. Servis ile gelirken müzik dinleyip, aradığımda ulaşabileceğim ve oyun oynayabileceği akıllı saat var mıdır? Çok pahalı bişey istemiyorum bir iki ay hevesini alıp atacak zaten bir kenera.
Son 1 aya kadar hiç bir sorun yoktu ancak şimdi 1 saatte %9 yada %10 civarı ancak şarj oluyor . Normalde 3-4 saatte full doluyordu. Sebebi ne olabilir ?
6 yıl önce almıştım kartuş bitince kaldı öyle. Kartuş donduğu için attım bekliyor makina 6 yıldır. Sanırım kartuşu çok pahalı muadil kartuş alsam sorunsuz çalışır mı acaba? Bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim.
Piyasada bulunan ve 6inç e kadar olan gözlüklere takılabilir mi acaba Zenfone 6? Kimisi sığmaz demiş kimisi sığar. Eger sığmaz ise hangi gözlüğü almalıyım ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 914
İkinci El Bölümü Mesajları: 330
Konularının görüntülenme sayısı: 12.516 (Bu ay: 528)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 152 (Bu hafta: 3)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.