Binbaşı
21 Şubat 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
15 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar , Oyun oynarken laptop çok ısındığı için kendini 20.dakikada kapatmaya başladı. Son 2 gündür bu sorunu yaşıyorum.

Çevremdekiler 2 farklı öneride bulundu.

1) Soğutucu al
2) PC bakım yaptır. ( Fan temizliği , termal macun vs.)

Dipnot en son bakım 1 sene önce yapılmıştı.
Arkadaşlar bir telegram grubunda antivirüs satın alacam dediğimde herkes dalga geçip güldü ve paranı çöpe atacaksın dedi.

Siz ne düşünüyorsunuz?
Merhaba

Bilgisayarcıya geçen sene bilgisayarımı götürdüğümde içini temizleyip , termal macun vs yaparak bakımını yapmıştı. Senede bir kez getir düzenli olarak daha uzun ömürlü olur demişti. 1 sene dolmak üzere tekrar götürmeliyim? Yoksa gereksiz midir?

Merhaba ;

Bilgisayarıma haftalık rutin olarak virüs , casus , rootkit vb. taramalar yapmak istiyorum.

Araştırdığım Tamamen Ücretsiz programlar şunlar;

Norton Power Eraser

Spybot 2

Bu iki programdan hangisini tavsiye edersiniz? Başka tavsiye edeceğiniz ücretsiz tarama uygulaması var ise kullanabilirim.

Merhabalar , yayınlarda izliyorum can değer abimiz sürekli veri ve kullanıcı güvenliği hakkında önerilerde bulunuyor.

Tarayıcıya eklenen eklentileri sıralamış;

Ublock Origin

HTTPS Everywhere

NO Script

Privacy Badger

Pixel Block

Google Activity Controls

Bunların hepsini kurarsam tarayıcıda herhangi bir sıkıntı veya kasma olmaz değil mi? Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu zamana kadar sadece adguard kullanıyordum fakat bunları kullanmanın vakti geldiğini düşünüyorum.

Hangi tarayıcıya kurmalıyım? Firefox - Edge - Brave browser arasında gidip geliyorum.

Şimdiden Teşekkürler..

Turkcell Upcall uygulaması var , ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut.

Kullanan var mı ?

Turkcellin böyle bir hizmeti var ? Aylık 5 lira ücreti var sizce alınır mı?
Arkadaşlar Instagram story atmayı çok seviyorum fakat Xiaomi mi A3 cihazımda çok piksellenme yapıyor. Bunun bir formülü veya bir uygulaması falan varmıdır? Daha kaliteli nasıl story atarım?
Merhaba arkadaşlar , kulaklığı aldıktan 1-2 saat sonra sol kulağımdam tuvaletin içine düştü. maske takılı olduğu için acaba kulaklarım öne doğru eğikken mi bombe yapıp fırladı gitti anlamadım..

hemen pirince yatırdım , yarın sabah deneme yapacama. sizce sonuç ne olur ?
quote:

Bu zorlu zamanlarda birden çok cihaza bağlayabileceğiniz en iyi güvenlik ürünlerimizi 3 ay boyunca ücretsiz sunuyoruz. Hemen deneyin!

1 aylık olan total security deneme süresini 3 aya çıkardı. https://www.kaspersky.com.tr/ adresinden 3 aylık deneme süresini başlatabilirsiniz. Şuan %40 ramazan kampanyasıda mevcuttur.Bilginize.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Turkcell
TV
Samsung
Notebook
HP
LOL
Lux
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 7 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.560
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 1.227.617 (Bu ay: 7.940)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 216 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.