S

Teğmen
06 Şubat 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 365 (Bu ay: 31)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar, ilk defa işlemcime overclocl denemesi gerçekleştirdim. Bios dan işlemci için "smt mode" ve "cool and quiet" modlarını kapattım. Bilgisayar masaüstünde boşta bile full yüksek performans çalıştığı için bu seçenekleri tekrar aktif hale getirdim ancak hala daha pc boşta iken cpu-z programı işlemcinin mhz hızını en yüksekte gösteriyor. İşlemciye overclok yaparsak sürekli böyle yüksek performans modunda kullanmak zorunda mıyız ?

silinebilir

silinebilir

.
.
2 yıldan uzun süredir Turknet kullanıyorum. Akşamları herkesin yaşadığı hız yavaşlığı ping sorunu oluyordu ama sorun etmiyordum. Dün durup dururken modemin adsl ve internet ışıkları gitti. Arıza kaydı açtım ilgilenen yok dönüş yapan yok muhatap yok. Bir de gittik iki kişiyi daha Turknete geçirdik. İnsanlar kendilerine ulaşamasın diye müşteri hizmetlerini kapatmışlar resmen. Tam bir rezillik. Başka firmaya geçicem sanırım. Biraz daha yüksek maliyet çıkacak ama en azından sorun yaşadığımda karşımda muhatap bulucam
.
.
.
.
Hakkında
Forum İmzası:
ASUS Z10PE-D16 WS , Core i7 5960X , Corsair 32GB (4x8GB) Vengeance DDR4 2666MHz CL16 Ouad Kit , Evga GTX TITAN X Superclocked GDDR5 12GB 384Bit , Samsung 850 PRO 1TB (2*512GB) RAİD 0
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 787
İkinci El Bölümü Mesajları: 156
Konularının görüntülenme sayısı: 105.066 (Bu ay: 3.179)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 387 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.