Yüzbaşı
02 Şubat 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar ufak bir deneme yaptım sizlerlede paylaşmak istedim bunu

https://youtu.be/RZJ3Tutc394
Arkadaşlar merhaba,

Aracıma nerden geldiğini anlamadığım bir şekilde sanki sprey boyayla boya yapılırken orada bulunmuş gibi bütün her tarafında kaporta ağırlıkta olmak üzere beyaz beyaz noktalarla boya sıçraması olmuş ve arabam siyah... Ne yapacağım ben bu boya lekelerinden nasıl kurtulacağım ? Lütfen bir yardım edin.
Merhaba arkadaşlar,

Win 8.1 kullanıyordum ve win 10 a yükselttim. Ve birde ne göreyim internete bağlanamıyorum sağ alta bir baktım ethernet üzerinde kırmızı simge var. Ağ bağlantılarına girdim ağ yok aygıt yöneticisinde ethernetin adı vb görünüyor sürücü yüklü görünüyor ama aslında yüklü değil gibi etherneti görmüyor. Asus anakart kullanıyorum sitesinde girdim win10 için verdiği driverler arasında LAN daha güncellenmemiş ve win 8.1 olanıda win10da yüklemeye çalıştığımda yükleme ekranında baya bir bekleyip hata veriyor ve tamam deyince yükleme kapanıyor aslında yüklenmiyor yani.

İnternete bağlanamıyorum dostlar bir yardım ediverin yoksa kırıcam makinayı
Merhaba mercedesciler :)

Şimdi hali hazırda bir kia sorentom var bunu satıp 1996-1999 arası modellerde bir e200 otomatik almak istiyorum. Benim merak ettiğim bir kaç sorum olacak size.Benim evim ve işyerim kapalı otopark olduğundan ve lpgli araba şimdiye dek hiç kullanmadığımdan pek lpgli taraftarı değilim o yüzden sormak istiyorum bu araba lpgsiz benzinde kullanımda ne kadar yakıt tüketir aktif olarak kullananınız var mı aranızda ? Benim şuanki arabam dizel olmasına rağmen 2500 motor ve 4x4 olduğun dan 50-60 krş civarı yakıt tüketiyor.
Merhaba arkadaşlar, seyrettiğim diziler var onları size söyleyeceğim, zaten sevdiğim tarzı anlayacaksınızdır siz dizi severler.Sizden yine benzer türlerde ve çizgide dizi tavsiyeleri istiyorum.

En sevdiğim diziydi 1 Numara ''The Sopranos'', 2 numara '' Breaking Bad'', 3 numara '' Boardwalk Empire'' , 4 numara ''Lilyhammer'' bunları seyrettim sizden bu tarz dizi tavsiyeleri istiyorum özellikle 1 ve 2 numaralı dizileri asla unutmam mümkün değil çok beğendim ve çok sevdim.

Şimdiden teşekkürler yapacağınız yorumlar için.
Merhaba,

Ben işletmemin başlıktada belirttiğim gibi alacak borç carileri müşterilerin bakiyeleri ürün stoklarımı tutabileceğim bir excell sayfası,şablonu nette aradım fakat bulamadım.Bir program buldum ücretsiz basit birşey oda belli bir yerden sonra cari eklemiyor.Çok büyük değil işletmem şu anda alacak borçları defterde tutuyorum amacım defterde kara düzen yerine dijital ortamda tutup herşeye daha kolay ulaşmak.Bilgisayar ortamında işlerimi devam ettirmek.Bana bu konuda yardımcı olur musunuz? Basit arayüzlü bir programda olabilir excellde hazırlanmış bir sistemde olabilir hatta excell olursa daha güvenilir olur diye düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum.
Merhaba,

1 senedir bindiğim sorento aracımın sağ ön lastiğin parçalanması sebebiyle takım 4 mevsim lastik almaya karar verdim.Üzerinde 1 senedir kar lastiği vardı sanırım yakıtıda artırıyormuş.4 Mevsim tak dedi usta fakat ne marka takayım nereden daha uygun fiyata alırım vb. konularda siz daha deneyimli olan binicilerede bir sorayım istedim.İstanbul bahçelievlerde oturuyorum işyerim unkapanında buralara yakın yerlerde olabilir.
Merhabalar,

Arkadaşlar güzel bir sistem topladım yakın zamanda, ve şimdide bunu güzel bir SSD ile taçlandırmak istiyorum.Baktıklarım arasında ilgimi çeken OCZ nin vertex 460 modelinin 240 GBlık versiyonu oldu.Sizce nasıl bir SSD dir. Alınır mı? Mantıklı bir seçim mi ? Veya yerine şunu al çok daha memnun kalırsın çünkü şu durumdan dolayı şöyle dediğiniz bir model varmı ?
Merhabalar,

Arkadaşlar güzel bir sistem topladım yakın zamanda, ve şimdide bunu güzel bir SSD ile taçlandırmak istiyorum.Baktıklarım arasında ilgimi çeken OCZ nin vertex 460 modelinin 240 GBlık versiyonu oldu.Sizce nasıl bir SSD dir. Alınır mı? Mantıklı bir seçim mi ? Veya yerine şunu al çok daha memnun kalırsın çünkü şu durumdan dolayı şöyle dediğiniz bir model varmı ?

ÜRÜN:http://www.vatanbilgisayar.com/240gb-vertex-460-serisi-sata-30-ssd-540mb-okuma-_-525mb-yazma.html
Merhaba arkadaşlar,

2004 model Kia Sorentom var.2007-2008 Sorento veya Captiva alacağım.Aslında kalbim Captivadan yana ama şöyle bir derdim var sorento 2.5 captiva 2.0 oldğundan captiva daha çok yakar küçük motorla diyorlar.Çevremde binen olmadığı için alıp test edemiyorum.Şu anki sorentom 50krş yakıyor.Kullananlar vardır forumda mutlaka captiva ne kadar yakıyor güncel yakıt fiyatları ile ? Captiva mı almalıyım sorento mu ?
Hakkında
İlgi Alanları: Arabalar,pc oyunları,
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
macBook
Otomobil
mercedes
Mobil cihaz
iphone
Operatör
Vodafone
ISS
turknet
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
TV
Philips
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Notebook
Apple
GPS, Navigasyon
Navitech
LOL
GoldBorg
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Western Digital
Ekran Kartı
sapphire
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 396
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 92.195 (Bu ay: 488)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 120 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.