Teğmen
29 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 72 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar bu aralıkta hangisi daha mantıklı sizce, araçlar dizel otomatik olmak üzere; Leon Fr'ı sıfır olarak 170 civarı, highline 7,5 Golfü de 20-40 bin km arası ikinci el bulunabiliyor. Tercihiniz ne yönde olurdu?
Şu sağ üstteki illet şey nasıl kayboluyor dostlar? Ne hata ettik de bu geldi başımıza, yardım edin.
beyler ben nikon d5100 almayi dusunuyorum turkiyede fiyat biraz ucuk benim icin benim limitim 1000 tl ben fotografciliga yeni baslayacagim insallah. ingilterede halam var orada fiyatlar uygunmudur sizce oradanmi getirteyim? yoksa hayyam pasaji denen yerdenmi alayim orda fiyat ne kadardir acaba?
beyler bizimkiler hacca gidecek kurban bayraminda. dedem biraz yasli teknolojiyle alakasi yok e tabi babannemde oyle. dedeme galaxy s2 siparis etsem orjinalini nasil ayirt edebilir? orda nerelerde bulabilir? ve birde en onemlisi fiyati ne kadardir?
daha onceden mekkeden alisveris yapan varsa ve yardimci olursa ki ozellikle fiyat konusunda, sevinirim.
arkadaslar ben orjinal xbox kullanicam insallah yazin alacagim sbsden sonra (8.sinifim) jtag ve fw islemlerinde single takilmak bence bi zamandan sonra sıkar insani cunku ben counter falan oynamaya bayilirim. yani kisacasi orjinal oyunu shopto.net ten almayi dusunuyorum amcamin kartlari var shopto.net kac gunde gonderiyor ve sorun cikarmi acaba bazi arkadaslar sorun yasamislar ben paypaldan falan anlamam direk markafoni ve limango gibi kredi kartindan alisveris yapabiliyomuz? bir de kac gunde teslim olur? cevaplariniz icin tesekurler ben ve benim gibi orjinal ve multici arkadaslardan bu baslik altinda yardim istiyorum... :) isterseniz baska sitede onerebilirsiniz...
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 21 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 265
İkinci El Bölümü Mesajları: 47
Konularının görüntülenme sayısı: 1.521 (Bu ay: 118)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 45 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.