Yüzbaşı
29 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 130 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba hat değerlerim nasıl acaba aktif internet kullanan biriyim ancak bu konulara kafam basmiyor.Mevcutta türk telekomun adsl16mbps hızda internetini kullaniyorum ancak yeterli gelmiyor online oyunlar için.Hat değerleri nasıldır ve alabileceğim stabil hızı anlama şansımız varmi.Mevcutta bölgede VDSL var ve ona geçiş yapmak istiyorum.Kullandigim modem ttnetin verdiği bir modem.3-4yillik bu modem bana yeterli mi degistirmem mi gerek acaba VDSLe geçersem ?Yorumlarınızı belirtirseniz sevinirim.3tane görsel ekliyorum hat değerleri modem bilgisi ve altyapı hız sorgulama
'' 29 Ekim 2020'den itibaren piyasa koşullarından dolayı Türkiye için PlayStation Plus aboneliklerinin fiyatları artacak. 

PlayStation Plus 12 aylık yinelenen ödeme planı 240.00 TL’ye yükselecek 

• PlayStation Plus 3 aylık yinelenen ödeme planı 100.00 TL’ye yükselecek 

• PlayStation Plus 1 aylık yinelenen ödeme planı 40.00 TL’ye yükselecek 

Yeni fiyatlar 29 Ekim 2020 tarihinde yürürlüğe girecek. ''

Dost acı söyler diye bı söz vardır.
plus diye birşeyin olması bence tamamen saçmalık orası ayrı bir konu
ancak Plus zammı için elestirelecek bir nokta görmüyorum fiyat bazında kimse boşa elestirmesin yapılan zam 7euro özel fiyatlandırma zaten yapılmış diğer ülkelerdeki fiyatlara bakilinca
Türkiye'deki oyuncuların, özellikle Playstation kullanıcılarının yakından bildiği Mustafa Yiğit, Playstation Güneydoğu Asya bölgesinin genel müdürü oldu. Bu ay itibari ile yeni pozisyonuna geçen Mustafa Yiğit, böylelikle çok daha büyük bir bölgede söz sahibi olacak.

Mustafa Yiğit, Playstation Güneydoğu Asya'nın müdürü oldu

1982 doğumlu olan Mustafa Yiğit için ilk atama haberi aslında geçtiğimiz yıl gelmişti. Mustafa Yiğit daha önce Playstation Türkiye'de kıdemli pazar yöneticiliği yapmıştı. 2014 yılında Playstation Türkiye genel müdürü olan Yiğit, geçtiğimiz yıl Nisan ayında bu pozisyonundan ayrılmış ve Sony Interactive Entertainment Hong Kong bölgesinin başına getirilmişti. Yaklaşık 1.5 yıl bu görevi sürdüren Yiğit, yeni atama ile birlikte çok daha büyük bir bölgenin de başına getirilmiş oldu.

Kendisinin yeni pozisyonuna baktığımızda Ağustos 2020 itibari ile Playstation Güneydoğu Asya bölgesinde ticari lider ve kıdemli direktör olarak görüyoruz. Yeni merkezi olarak ise Singapur'da yer aldığı gözüküyor. Ayrıca Playstation Güneydoğu Asya bölgesinin Singapur, Malezya, Filipinler, Tayland, Endonezya ve Vietnam gibi ülkeleri kapsadığını da belirtelim.

KAYNAK:https://www.merlininkazani.com/mustafa-yigit-playstation-guneydogu-asyanin-muduru-oldu-haber-112507
Öncelikle Sa arklar bnm size bir iki sorum olucak bende LG'nin 42LW4500 Serisi 3D TV var.Tv den film izlemek sorun oldugu için bende orta halli bir MP almak istiyorum bu konuda biraz yardıma ihtiyacım var.

EGREAT R6A-II Himedia HD900A Bu 2 ürün hakkında az cok birşeyler okudum şimdi kullanıcılarına biraz sorularım olucak.

Öncelikle EGREAT R6A-II 'den başlamak istiyorum.Bu MP de

1.3D HALF SBS Film izleyebiliyormuyuz full iso blurey de gözüm yok
2.herhangi bir donma kasma veya 3D'yle alakalı bir sorun yaratıyormu veya normal Flimlerde.
3.Görüntü kalitesi indirdiğimiz flime baglı yksa Mp ninde bunda bir etkisi varmı.
4.Ses sorunu hakkında fazla bi bilgim yok şimdiden k.b DTS ses formatlı bir film direk usb den weya hdd den takınca sesi dışarı verirmi ses sistemi mi lazım.
5.3D Filmlere Alt yazı gömebiliyormuyuz.Gömüncde yazılar sbs oldugundan birbirine giriyormu.
6.Flimlere harici ses dosyası ekleyebiiyormuyuz.
7.Fan varmı varsa ses cıkarıyormu.
8.Sürekli güncel yazılım cıkıyormu.ve destek konusunda tatminkarmı
9.Tr olarak kullanabiliyormuyuz ve kullanıslımı
10.özelliklerinde HDMI v1.3 Bağlantısı yazıyor.1.4 1.3 arasındaki fark nedir.Bazı araştırmalarımda 1.4mp ler 3d oynatabiliyor yazıyordu
11.İçinden hdm kablosu cıkıyormu.Cıkarsa bu kablo yeterlimi veya daha iyisinimi almayalım

Arkadaşlar yukarıda sordugum sorular Himedia HD900A için geçerli ama ekstradan sorularım olucak bu mp için.

1.Bu mp de sanırım harici ses we alt yazı ekleyebiliyormuyuz.
2.Araştırmama göre bu MP FULL SBS flimleri çalıştırmıyormuş.Deneyenlerin yazdıklarına göre.

aklıma takılanlar şimdiilik bunlar Himedia HD900A fiyatı 350tl ciwarında Egreat R6A-II fiyatı 180tl civarı siz hangisini alırdınız ve tavsiye edersiniz bu fiyat aralıgında sorularımın hakkında verebilcek baska bir mp varmı bu fiyatlarda.
almısken iyisini al himedia al diyen varmı :) cok tşkler
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4
Takım
Beşiktaş
TV
LG
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Acer
PSN ID
Erhan__Bjk
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 913
İkinci El Bölümü Mesajları: 21
Konularının görüntülenme sayısı: 3.038 (Bu ay: 143)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 613 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.