D

Çavuş
16 Aralık 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar malum ekonomik kriz tehlikesi ve kur dalgalanması nedeniyle araclara ve kredilere ciddi zam gelicek. Bugün araç bayilerini gezerken yeni fiyat listelerini gördüm min %7 gibi bir zam geliyor. Normalde acil olmayan araç alımını hızlandırmam gerekiyor ve tam karar veremedim.

Normalde almak istediğimiz araba seat leon st yanlız bu araba temmuz gibi gelecek ve fiyatı konusunda soru işareti var.

Bugun yaptığım gezide 2 araç arasında kaldım ama hala leon st yi bekleyip beklememek arasında kararsızım. Baktığım arabalar clio 4 sport tourer 0.9 turbo icon ve peugeut 1.2 vti (baz) . İki aracta benzinli ve manuel. İkisininde yakıtları benzer ama clio biraz daha iyi , clio için 43.500 peugeut için 44.000 fiyat aldım.

Araçlar hakkında olumlu olumsuz görüşleriniz nedir arkadaşlar. Duruma göre karar verip sabah araçlardan birini alıcam veya risk alıp leon st yi bekleyeceğim.
Arkadaşlar 55 inch bir tv almak istiyorum, önce sharp le752 bakıyordum ama forumda veya dışarıda bilgi bulamadım gidip kendim inceledim. Anladığım şu sharp ta 60 inch ve üstü sağlam paneller alt serilerde çok da iyi değil. Bu yüzden eleme yapıp 2 tv modeli üzerinden birini alacağım .

55LM760S........Lg gecen senenin serisi ........ 2999 tl

55LA620S.........Lg bu senenin modeli (+1 yıl Digitürk hd hediyeli)......... 2999 tl

Şimdi bu tv ler farkı seri ama biri gecen senenin iyi modellerinden diğeri is bu senenin giriş modellerinden . Hangisini tercih etmeliyim?

Yada 55 inch de samsung veya phlips bu fiyatta önereceğiniz bir model var mı?
Arkadaşlar başlıkta belittiğim 50 inch sharp tv yi almayı düşünüyorum. Smart tv beklentim yok zaten blu-ray ev sinema sistemimde de smart özellikleri mevcut. Bu tv sizce fiyat bandı içinde nasıldır ? Bu tv quatron 4 renk özelliğini taşıyor mu?

Nette pek bilgi bulamadım, bilen kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

teknosa linki

sharp resmi linki

Ayrıca bu tv yerine sony 46W805 veya 47PFL7008k alabilirim. Kıyaslama yapabilirseniz sevinirim.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 211
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 7.811 (Bu ay: 24)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 97 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.