Çavuş
26 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 1)
Gönderileri
5-0 gören ve daha önemlisi tüm istatistikleri alt-üst eden futbol fenerbahçenin yeniden dirildiğini gören rakipler ittifak içine girerek şu maçı hakeme bağlıyorlar..Antep in takım olmadığına bağlıyorlar.

Bekleyin daha iyi Fenerbahçe geliyor İNŞALLAH
Phillip Cocu: "Mütevazı olalım, şampiyonluk konuşmayalım"

Ersun Yanal: "Biz şampiyon olacağız,diğer takımlar sıralamayı belirlesin."

#YenidenErsunYanal
Fenerbahçede alt yapı silbaştan
Fenerbahçe’nin yeni başkanı Ali Koç’un üzerinde önemle durduğu bir başka konu da altyapı. Yeni dönemle birlikte altyapı yeniden dizayn edilecek.

Burada gerek teknik kadro gerekse de anlayışta ciddi değişikliklere gidilecek. Futbolun başına geçecek olan Damien Comolli’nin yakından ilgileneceği altyapı hamlesinde özellikle üst yapıdaki teknik adam ve sorumluların yabancı hocalar olacağı kaydedildi.

Yeni dönemle birlikte Barcelona kulübü ile de başta altyapı olmak üzere ciddi bir işbirliği başlıyor. Barcelona Kulübü ile yakın ilişkileri bulunan ve geçtiğimiz aylar içinde Beko ve Barcelona arasında imzalanan sponsorluk anlaşması için İspanya’ya giden Koç, burada incelemeler yapmıştı. Yeni dönem ile birlikte Barcelona kulübünden oyuncu, teknik adam, bilgi transferi başta olmak üzere altyapıya önemli katkı sağlanacak.

La Masia Akademesi ile önemli dünya yıldızları yetiştiren Katalan kulübünün bu tecrübelerinden Koç’un yakın ilişkileri sayesinde yararlanılacak.

Comolli geliyor

Fenerbahçe’de Comolli dönemi başlıyor. Başkan Ali Koç daha önceden anlaştığı Fransız futbol adamı Damien Comolli’yi futbol direktörü olarak takımın başına getirecek. Koç’un Comolli’nin çizeceği yol haritasına göre sarı-lacivertli ekibin yeni sezondaki hocasını ve kadrosunu şekillendireceği öğrenildi. ( fanatik.com. tr) alıntı

Alt yapıdaki gelişmeleri buradan takip edelim
Bugün olası bir eurolig şampiyonluğu galatasaray lig şampiyonluğunu gölgede bırakır mi ? Öyle umuyorum.

Yada daha büyük başarı mıdır ? Bence öyle.

Ama endüstriyel anlamda gs nin başarısı daha mı değerlidir? Bence öyle

Umarim akşam şampiyon olup yurdun 4 bir tarafında coşkuyla kutlarız.
Oldu olacak emre reiside alsak tam olacak.
Bende 8gb var ama tatilde olduğumdan pc ye başlıyorum telefonu 3 günde 3 gb gitti. En fazla kaç gb alabilirim. Bu durumla karşılaşan oldumu
800-1100 tl arası f/p ürün tavsiyesi lazım arkadaşlar. ayın 15 inden sonra acilen alınacak..lütfen yardımlarınız ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

4 gözlü ocak olacak
bilgisayarıma windows yüklüyorum.. sistem belleği 452,3 gb .. alttaki sürücü 0 ayrılmamış alan 13,5 gb yazıyor ne yapmam lazım..acil yardım
Gittigidiyor.com da gezinirken ekrana birden %5 geldi..

** üye girişi yapmamıştım..sonra üye girişi yapınca hesaba %5 yükledi..

**ihtiyacı olanlar için duyurulur
gittigidiyor sitesinden 1100-1300 tl arası f/p önerisi bekliyorum...bugün almam gerekiyor..lütfen acil yardım
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
üstellog ve crazyblast bu nickli üye kod satın alıp ücretini vermedi. lütfen dikkat edin dostlar

1 tl ciler mesaj atmasın
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.276
İkinci El Bölümü Mesajları: 499
Konularının görüntülenme sayısı: 60.796 (Bu ay: 285)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 254 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.