Yüzbaşı
25 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba, banyoda ve mutfakta kullanılacaktır. 3 kişi kullanacak. 65lt ve ya 80lt düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba. Lenovo Z580 laptop var. Wi-Fi ile bağlanıyorum. Kendi kendine sınırlı bağlantıya geçiyor. Ağ bağlantısı sorun gider deyince ve ya wireless sürücüsünü tekrar yükleyince bazen sorun çözülüyor bazen ise bu işlemleri yaparken laptop dönüp kalıyor. Kapatıp tekrar açmam gerekiyor. Eski çözümlere baktım ve denedim fayda etmedi. Başka nasıl bir yol izlemeliyim bilen var mı ?

Antalya da 3-4 günlüğüne araç kiralamak istiyorum.

Aracı istediğim adresten alıp istediğim adrese bırakabileceğim, uygun fiyatlı ve güvenilir bir firma var mı bildiğiniz ?
TV sadece haber,mac vs. izlemek icin kullanilacak. smart,3d vb. ozellikleri hic onemli degil goruntu kalitesi iyi olsun ve hareketli sahneleri net gostersin yeter.

Butcem 2000 tl

Ben asagidaki tvleri buldum. Sizce hangisi bana daha uygun ve ya baska onerdiginiz var mi ?

LG 49lb620

Samsung 48h6270

Samsung 48h6290

Samsung 46h6273

Sony 42w805b

LG 40ub800v

Samsung 40hu6900

Samsung 40h6500
11.02.2013 tarihinde lenovo Z580 almistim internetten, bu yil subat ayinda nasil olduysa menteselerden birinin ic tarafi kirildi. Garantisi devam ettiginden hemen servise yolladim. Servisten aradilar parca yurtdisindan gelecekmis diye. laptop servisteyken garanti suresi doldu. Garantiye verdikten 1ay sonra tekrar aradilar parca daha gelmedi isterseniz belge duzenleyeyim aldiginiz yerden degisim talep edin istersenizde tamire devam edelim diye. Servise vereli 37 gun oldu bugun itibariyle ne yapsam bilemedim. Ben 1230 tl ye almistim simdi dolar kuruda yukseldi degistirme olursa ustune para mi vermem gerekecek ?

Yardimlarinizi ve onerilerinizi bekliyorum
Moonstar dsr 6500 uydu alıcım var buna biss nasıl giriliyor ?
dun e2250 aldim telefonu biraz kurcalayim dedim internet ikonuna tiklayinca hemen samsung ana sayfasina yonlendidi (allahtan kontorum yoktu ). internetten cikis aradim fakat yoktu. ana menuye baktigimda yukarda solda gprs simgesi gorunuyor. telefonu aradim taradim fakat nasil kapanacagini bulamadim.
bana katlanir (boyle deniyordu sanirim) cep telefonu lazim. onceligim nokia ve sifir (bulabilirsem) telefonlardir. arastirdim fakat istedigim gibi bulamadim.(saglam tel ariyorum kolay kolay bozulmayacak) bildiginiz site ve ya antalyada gozunuze carpmis telefoncu var mi ?
bizim emektar emekliye ayrildigindan acele buzdolabi lazim onerilerinizi bekliyorum
Antalyada KPSS A grubu için iyi eğitim veren bir yer arıyorum. Biliyorsanız lütfen fiyatlarınıda belirtiniz.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
TV
Philips
TV
LG
Klima
Mitsubishi Heavy
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Lenovo Z580
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 495
İkinci El Bölümü Mesajları: 99
Konularının görüntülenme sayısı: 63.228 (Bu ay: 214)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 63 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.