Yüzbaşı
25 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar alınık olarak daelim s3 arıyorum 14-15-16-17 model olabilir piyasa yüksek diye lütfen şişirilmiş fiyatlardan teklif vermeyin teşekkürler iyi günler.izmirde ikamet ediyorum duruma göre şehir dişina çıkabilirim almak için.
merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim model de araç arıyorum temiz öyle önemli değişeni olmayan km si 140.000 aşmamış izmir içi yada istanbul trakya bölgesi olabilir öyle faiş fiyatlar veren arkadaşlar var sahibinden de de fiyat konusunda da uçulmamış onun arabası şu kadar ediyor ıse benım bu kadar eder diyenler lütfen aracım satılık demesin al sat yapan arkadaşlar ve onlar zaten piyasayı beter ettiniz 2007 yılında 0 aldığım arabayı 2018 in ekim ayında satım 134 bin km de full bakımlı olarak 28.5 a verdim o tarihte ondan daha düşük km temizine en fazla 35 36 isteniyordu burada 1 sene öncesi ona göre fiyatlara bakın lütfen teşekkür ederim .
araç 180 binde hiç lgp takılmamış ekspertiz raporu mevcut son yeni şanzıman yağı orijinal Honda da değişti yakıt hava sisteminden bir hortum değişti çalışmayan aksamı radyosu aux ve CD çalışıyor silecek ilk iki kademe onun dışında çalışmayan aksamı yoktur YER İZMİR KARABAĞLAR

534 587 50 49
İSMİM BURAK https://www.sahibinden.com/arama?category=23515
FİYAT 43.800

Merhaba arkadaşlar motorumu satıyorum paraya ihtiyacım var olduğundan dolayı 2014 model 15 binde bakımları olmuştur şuan 17 bin de balatalarini yeni değiştirdim city grip lastikli şuan için herhangi bir problemi bulunmamaktadır İstanbul Beylikdüzünde ikamet ediyorum fiyat olarak 12.500 TL pazarlık alıcısı ciddi olduktan sonra tabi ki anlaşırız sahibinden linki de koyuyorum numara ile ulaşmak isteyen arkadaşlar orada yazmaktadir

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-daelim-sorunsuz-2014-model-584945799/detay
Merhaba arkadaşlar İstanbul Avrupa çekmece avcılar Beylikdüzü civarından Erzincan a bedelli gidecek var mı acaba
merhaba arkadaşlar forza horizan 3 pc versiyonunu almak istiyorum kendı magazasında mıcrasoft da cok pahalı amazonda xbox olarak gosterip kod satılıyor onu satın alsam pc de kullanabilir miyim acaba şimdiden teşekkürler.
arkadaşlar merhaba galax gtx 1070 exoc versiyonunu almak istiyorum fıyatı dıger kartlara gore daha uygun acaba özellikleri falan nelerdir detaylı bilgisi olan arkadaşlar var mıdır daha oncesınde 970 ını kullanmıstım memnundum sorunsuzdu 1070 de fanları mın 50 devırle sureklı calısıyor dıyorlar bu bır eksi midir sogutması nasıl o konuda bir fikrim yok üzerindeki led aydınlatmalar kapanmıyormus o sorun degıl fanların donmesı de bence sorun degıl de tek dusundugum ısınma problemı ve performansı acıkcası teşekkürler şimdiden
Arkadaşlar 1070 alacağım ama şöyle bir şey dusundum daha önce 970 kullandım tekrardan 2 tane sli 970 kullanmam hangisi daha performanslı olur ? Teşekkürler.
Merhaba arkadaslar sistem toplayacgim da 1070 dusunuyorum daha onceki sistemimde 24 inc 1ms asus full hd gaming monitor kullandim 970 ile simdi ise 1070 alip ilk etapta monitore cok fiyat veremeyecegim 720p bir monitor yada dusuk inc 1080p bir monitorde 1070 in performansi nasil olur bakktigim kadari ile 1070 e 1440p monitor oneriliyor tesekkurler simdiden.
MERHABA ARKADAŞLAR H1Z1 OYNAYACAK GRUP KURACAGIMIZ OYNAMAK ISTEYEN ARKADAŞLAR VAR MI ÇOĞUNLUKLA BATTLE ROYAL MODU 5 KİŞİLİK GRUP ŞEKLİNDE GELMEK İSTEYEN ARKADAŞLARI BEKLERİ STEAM ADIM karanar22
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 535
İkinci El Bölümü Mesajları: 255
Konularının görüntülenme sayısı: 24.445 (Bu ay: 256)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 16 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.