Yüzbaşı
23 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 92 (Bu ay: 6)
Gönderileri
Yanlış duymadınız en iyi ptc sitesini paylaşıyorum.

İnanmayan EMS den bakabilir.İlk sırada yer alan BUXBERY sitesi http://www.emoneyspace.com/site_list.php

En güvenilir siteler arasında ve en çok kazandıran siteler arasında yer alıyor.

Anında ödeme yapılıyor.Sitede "moderatörüm".Refimden üye olana her türlü konuda yardımcı olurum.

Çok kolay gelişme imkanı sunuyor ve çok çabuk kazanma şansınız var.

Öyle 3000-4000 refle uğraşmıyorsunuz.Sadece 1250 ref. Aylık en az 75 dolar

Anket doldurma yok.Soru cevaplama yok.Günde sadece 4 reklam tıklayarak para kazanacaksınız.

Türkçe forumda beni bulabilirsiniz.Çektiğim paraya bakabilirsiniz.Günde sadece 2 dk mı ayırıyorum

Siteye birçok kişiyi üye yaptım.Memnun kalmayan olmadı.

>>>>>SİTEYE KAYIT OLMAK İÇİN BURAYI TIKLA<<<<<
Site açılalı 32 gün oldu ben kayıt olalı 22 gün oldu.Site teması falan benim hoşuma gitti :)

300 tl yi aşkın yatırım yaptım. şu an 700 rr sahibiyim.Ve nasipse max 20 içinde 1250 rr tamamlayacam ve artık ektiğimi biçecem

1250 refe 40 günde ulaşmış olacam ve aylık 75-95 dolar arası kar edecem.Site hızlı büyüme imkanı sunuyor.

Site güvenilir ve Ödemeler anında yapılıyor.Uzun soluklu bir site olacağı kesin.Erken kalkan yol alır düşüncesiyle başladım bende.

Türkiyeden çok arkadaş yok.Üye olur gelir Türkçe forumu şenlendirirseniz şimdiden teşekkürler :)

Her türlü konuda yardımcı olurum. Herkese iyi forumlar.

http://www.ptc-bery.com/?ref=yasinknc
Site güvenilir.Sitede moderatorum.Her turlu konuda yardımcı olurum.

Güvenilir ve gönül rahatlığıyla yatırım yapabilirsiniz

Türkçe foruma girerseniz orda detaylı bilgileri paylaştım

http://www.ptc-bery.com/?ref=yasinknc
Öncelikle herkese selamlar..

Turbobitte premium üyeliğim var. Yüksek hızlarda indirme yapabiliorum.

Ancak şöyle bi sorunum var.İdm flashget orbit vb programlarla indirme yapıorum.İnternetemin desteklediği son hıza çıkıyorum.

Download hızım ortalama 2mb\saniye. Ancak sorun şu ki bu programlarla indirme yaptığım zaman rar dosyalarında crc hatası alıyorum.

Tarayıcı ile indirdim aynı dosyayı sorun yok.Ama tarayıcının hızı 800kb\saniye. Maximum 1.2 mb ı görüyor.

Söylediğim programlar parça parça indiriyor ve birleştiriyor. Turbobit buna bi engel mi koymuş acaba?

"winrar crc hatası. Dosya toplamada sorun var" diyor. Şu an download yapıorum 500kb ile

Aynı dosyayı diğer programlar 2 mb nin üstünde indiriyor ama bu seferde crc hatası veriyor.Turbobit in bu programlara engel koyduğunu düşünüyorum.

Tarayıcı gibi indirme yapan bi program var mı?

Yada sorunuma ne çare olur ne yapmalıyım?

ACİL YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜRLER..

Edit: Tarayıcı ile download yaparkende biraz indirdikten sonra duruyor :( Bitti olarak gösteriyor
Öncelikle herkese selamlar..

Turbobitte premium üyeliğim var. Yüksek hızlarda indirme yapabiliorum.

Ancak şöyle bi sorunum var.İdm flashget orbit vb programlarla indirme yapıorum.İnternetemin desteklediği son hıza çıkıyorum.

Download hızım ortalama 2mb\saniye. Ancak sorun şu ki bu programlarla indirme yaptığım zaman rar dosyalarında crc hatası alıyorum.

Tarayıcı ile indirdim aynı dosyayı sorun yok.Ama tarayıcının hızı 800kb\saniye. Maximum 1.2 mb ı görüyor.

Söylediğim programlar parça parça indiriyor ve birleştiriyor. Turbobit buna bi engel mi koymuş acaba?

"winrar crc hatası. Dosya toplamada sorun var" diyor. Şu an download yapıorum 500kb ile

Aynı dosyayı diğer programlar 2 mb nin üstünde indiriyor ama bu seferde crc hatası veriyor.Turbobit in bu programlara engel koyduğunu düşünüyorum.

Tarayıcı gibi indirme yapan bi program var mı?

Yada sorunuma ne çare olur ne yapmalıyım?

ACİL YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜRLER..
Konu iptal
Arkadaşlar bazı tek tük oyunlarda bu hatayı veriyor.Prototype 2,spec op the lines..

delirmek üzereyim.Oyunu açmak için tıklıyorum kitleniyor mavi ekran hatası veriyor..

Buescreen programından baktım ntoskrnl.exe ile başım belada.Önerilerinizi bekliyorum

şimdiden teşekkürler

Bluescreen programından ss

http://c1211.hizliresim.com/13/h/fxwz9.jpg
Arkadaşlar Herşey iyi güzel oynuyorum oyunu ama biraz oynadıktan sonra oyun donuyor.Bi anlam veremedim.Çok saçma bi durumla karşı karşıyayım şu an Oyun çok güzel hoşuma gidiyor ama her 15 dakika da bir oyunu görev yöneticisinden kapatıp açmak zorunda kalıyorum.

Ne yapıyım ne ediyim bilemiyorum.Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler....
Arkadaşlar bende amd athlon x2,gtx260,4gb 1333 ram özelliklerien sahip pc var.Oyun harika kasıyor

Öyleki oyuna girmeden menüde mouse ile yazıları dek getiremiyorum.Oyunun özelliklerinin hepsini "low" yaptım.800*600 çözünürlükte full ekran modunu dahi kapattım kasıyor.Pc yeni formatlı.Arkada çalışan program falan yok.Oyunu böyle görünce dedim ya pc den yada oyundan.

Eğer pc den dolayıysa camdan aşağı atarm.Oyunun menüsünde bile takılıyorsa işe yaramaz demektir.Ama benm görüşüm oyundan ötürü.

Çünkü oyuna girdim pek bi görüntü kaliteside yok.Eğer oyunu sorunsuz oynayan arkadaşlar varsa sistem özelliklerini yazabilirmi?ona göre kıyaslama yapalım.Ya da benm sorunuma çözüm bulabilecek varmı

----------------------------------------------------------------

12 MAYIS 2012

Beyler pc den olmadığna yüzde yüz kanaat getirdim.En düşük çözünürlükte en düşük görüntü kalitesindede aynı en yüksek çözünürlük en yüksek görüntü kalitesindede aynı kasma var.sorun oyunda.Ama neresinde????

----------------------------------------------------------------
Ne yaptım ne ettim "Bu monitörün görüntüleyemeyeceği modları sakla" seçeneğini aktif edemedim.Önceden böyle değildi.

Monitörü 1280*960 da kullanıyorum.60 hertz veriyor bu çözünürlükte.Daha yukarısında görüntü gelmiyor

Ama herhangi bir oyun açtığımda oyunun default ayarlarında(save dosyasının içinden baktım) 200 gösteriyor.

O yüzden görüntü gelmiyor.Şimdi diyeceksinizki 200 ü 60 yap kullan.Ancak her oyunda olmuyor bu yöntem.

Dİyeceğim şu ki o seçeneği aktif etmenin bir yolu yokmu.Seçeneği aktif edersem sorunum çözülecek.

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.ŞİMDİDEN ALLAH RAZI OLSUN
Hakkında
Meslek: BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİS
Forum İmzası:
YT BİLGİSAYAR VE TEKNİK SERVİS
Forum İkinci El İmzası:
Hakkımda:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 508
İkinci El Bölümü Mesajları: 189
Konularının görüntülenme sayısı: 42.649 (Bu ay: 388)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 27 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.