Yarbay
19 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 257 (Bu ay: 4)
Gönderileri

doğa sporlarında kullanmak üzere almayı düşünüyorum gönül istiyor ki go pro alayım fakat kamera işlerinden çok anlamam daha uygun fiyata görüntü kalitesi olarak iş görücek bir model var mı acaba yoksa mecbur paraya kıyıp almalımı go pro 9 felan ?

Dün araç park halindeyken dolu yağdı ve sabah kontrol ettiğimde bir iz göremedim beyaz renk pek belli etmiyor sanırım üzeri çok hafif tozlu bu dolu izini nasıl detaylı bakarım gece el feneriylemi yoksa başka yöntemi var mı duruma göre iz varsa yaptıracağım kaskodann şimdilik yok dedim ama hem aracı satarken mahcup olmayalıö hemde kasko yapsın

Alıntı

metni:

Rakım çok yüksek sayılmaz 1400mt civarlarıydı hava -11 derece gösteriyordu gezerken hoşuma giden bir kaç görüntüyü paylaşmak istedim çıkışları ve inişler aşırı dik gerçekten

Aracın bakımı ıcın tüm sıvıları burdan sipariş edeyim diyorum ama bu firma liquimolyturkey

orjinal mı değil mi anlayamadm bilen varmı burası yetkili satıcımı ? veya internetten nerden sıparıs versem

bakım için yakıt filtresi dahil 870lira fiyat aldım sizce nasıl orjinal parçalarmış sözde

Ukraynaya gidiyorum merak ettiğim orada güvenilir vatan gibi mağazalar var mı ve oradan kasa toplayıp dönmek istiyorum minik bir kasaya toplayayım diyorum valize konulabılıcek cinsten uçakta sorun olur mu ? Bilenler bilgi verirse sevinirim

Mk3 son kasa tdi dsg leon aracım var suan buna 3 yıl kadar daha binmeyi düşünüyorum yakıt yönünden memnun etti ama bu süre içerisinde sportif görüntüsünü biraz daha ön plana çıkartıcak detaylar eklemek istiyorum araca

şuana kadar yaptıklarım 3m cam filmi 3 numara arka ön komple , motora yazılım

yapmayı düşündüklerim ise jantları komple piyano siyah renk araları açık az kollu bir modelle değiştirmek veya üzerindekileri boyamak ancak jant modeline karar veremedim

ön arka ve yanlara ek kısımlar yaptırmak spoiler gibi parçalar takmak piano black ve beyaz karışık renkte siparişlerini verdim ve ayna kapaklarını siyah düşünüyorum bu arada bu işlemleri yazılım hariç serviste yaptırıyorum

jant konusunda yardımcı olursanız sevinirim kolay bulabiliceğim birşey olursa özellikle ?

aracın sade hali bu şuan üzerindeki jantlarda bunlar zaten

Bunun prosedürünü bilen var mı acaba kaskodan yıllık 1 kez orjinal hakkı mevcut aracın camı keyfi değiştirilebilir mi o hakı kullanıp yoksa camda darbe iz vb şeyler mi olması gerek ? Ayrıca cepten fark vererek baska cam talep edilebilir mi

Aracımın bakım zamanı geliyor yavaştan 2 bakımnını serviste değilde kurumsal aynı sehırdekı bır yerden yaptırım dıyorum cunkı servisler başka şehirde

bu firma nasıldır bayilik şeklinde mi çalışıyor yoksa firma kendı bunyesındemı açıyor bu yerleri bilen varmı veya başka kaliteli kurumsal bir firma

Lastikleri 0 olarak aldım ama üzerinee 4 haneli numara yazan hiç bir yer göremedim. Açıkcası numara yazmıyor

4 haneli sayıların yazıldığı kısım lastik üzerinde mevcut ama İçinde sayı yazmıyor

Buda örnek tarih kısmı ancak içerisinde resimdeki giibi sayı yazmıyor boş tamamen

EDİT: içime sinmedi İade ediyorum.. tesekkurler arkadaslar

Hakkında
Forum İmzası:
MAZDA RX8

Hakkımda:
d520b2e2966b9822770f40fb8f56705cd.jpg
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 23 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 10.762
İkinci El Bölümü Mesajları: 46
Konularının görüntülenme sayısı: 414.808 (Bu ay: 8.234)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 14.619 (Bu hafta: 20)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.