Teğmen
13 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
#include <iostream>
using namespace std;
int main()
{
int i,j;
char CH='*';
int space=1;

for(i=1; i<=5; i++)
{
for(j='*'; j<=CH; j++)
cout<<((char)(j));

if(i==1)
cout<<"\b";

for(j=1; j<space; j++)
cout<<" ";

for(j=CH; j>='*'; j--)
cout<<((char)(j));

cout<<endl;

space++;
}
return 0;
}
Rusyanın öncü akademisyen ve tasarımcı mimarlarının ortak projesi olarak 1930 yılında açılan Mimari Tasarım ve Inşaat mühendisliği fakultesi ,ardından 1993 yılında,Rusya Fed. Devlet Mimarlık ve İnşaat Akademisi olarak yeniden düzenlenmiştir.. 2000 yılında Fahri Üniversite statüsü aldı. Bugün ( VGASU ) - 10 Fakülte, 40Farklı bölüm, 20'den fazla araştırma ve eğitim ve yenilik merkezleri ve Boris Gleb in 3 cü temsilci şubesinden oluşan Yüksek Öğretim Modern bir kurumdur. Ayrıcaüniversite de Yüksek Lisans, Doktora yapabilme imkanınız vardır...

Öğrencilerin Üniversite Bünyesinde Tercih Edebileceği Bölümler:

* Otomasyon ve bilgi sistemleri Bölümü;
* Mimarlık Fakültesi;
* Mekanik ve Yol muhendisligi;
* Dizaynır;
* Yapı ve inşaat mühendisliği bölümü;
* Mühendislik sistemleri ve modern insaat mühendisliği;
* İnşaat Fakültesi;
* Makine mühendisliği ;
* Ekonomi ve Yönetim Bilimleri Fakültesi;
* Beşeri Bilimler Sosyo-Fakültesi;
* Sosyal Bilimler Fakültesi.
* Bilgisayar bilimleri , programcılık, yazılım

Voronezh Devlet Üniversitesi Mimarlık ve İnşaat Akademisı ( VGASU ) kendi bünyesinde bulunan 740 dan fazla alanında uzman bölüm hocaları, 85 üzerinde doktorauzmanları ve profesörler, aralarında Mimarlık ve Yapı Bilimleri uzmanlari , 45 Akademisyen ve çeşitli kamu akademisyenleri, 380 den fazla doçent ve 12 tane Rusya fed. Akademisyen üyeleri....

Voronezh Devlet Üniversitesi Mimarlik ve Mühendislik Fakultesi (VGASU ) kendi bünyesinde Avrupa, Asya, Afrika ve Latin Amerika ve 50 den fazla diğer ülkerinden gelen yabancı öğrenciler dahil olmak üzere 9.300 kişi

Okul ve sehir hakkinda Detayli bilgi almak icin lutfen danisiniz...

Bilgi: Okulun ismi artık teknik üniversitesi oldu , mühendislik ile ilgili bütün bölümleri bünyesine kattılar, kendim olarak bu okulda okuyorum 2. Sınıftayım
arkadaşlar sorunum şu şekilde forum üzerine bir full screan tuşu ekledim çalışıyor ama sıkıntı forumun içerisinde bulunan buton label olsun bunlar büyümüyor ne yapmam gerek?
arkadaşlar resimdeki 3. fonksiyonun kodlamasında çok sıkıntı yaşıyorum yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı çok sevinirim yardımcı olursanız

Arkadaşlar ucuz teklif verenden almayı düşünüyorum , veya bildiğiniz site varmı garantili
http://i.imgur.com/Ar8Sgh4.jpg

bu ekranda kalıyor yeni gelen gücelleme laneti ile birlikte oldu böyle önceden çatır çatır girerdi
Evet arkadaşlar gün içerisinde 3 - 4 saat aktifim Düzenli arkadaş olabileceğimiz kişilerle tanışığ oyun oynamak isterim
Okulun adı воронежский государственный университет (вгу) Voronej Devlet Üniversitesi (VGU)

http://www.vsu.ru/ Resmi sitesi

Uluslar arası ilişkiler Fakültesi Sitesi

http://www.ir.vsu.ru/

Bilgisayar mühendisliği fakültesi

http://www.sc.vsu.ru/

Mimarlık ve inşaat mühendisliği Fakültesi

http://edu.vgasu.vrn.ru/Pages/Default.aspx

bunlar en çok tercih edilen bölümler olduğu için hangi bölümleri düşünüyorsanız ilgili fotoğraflar ve sitesi mesaj olarak atılır Her türlü sorunlarınza anında cevap verebilirim bilmek istediğiniz ne varsa sorabilirsiniz.

VGU (ana bina) Hazırlık Fiyatı: 2200 dolar
VGU (Dil Fakültesi) Hazırlık Fiyatı: 1800 dolar

VGU (ana bina) Yurt Fiyatı : 350 dolar
VGU (Dil Fakültesi) Yurt fiyatı : 400 dolar

Sosyal Bölümler Fiyatı : 1700-2700 dolar arası
Sayısal Bölümler Fiyatı: 2700 - 5000 dolar arası

Şuan herkesin kafasında bir yurt dışı eğitim hayali vardır bu hayalleri iyi üniversitelerde iyi bölümlerde okumak istersiniz ve fiyatı da uygun olmasını istersiniz bunu bende dahil istiyorum. Peki bu Voronej devlet üniversitesinin kalitesi, Fiyatı, Okuldaki bölümleri nelerdir diye sorarsak hemen onlara geçiyorum

Okulun Hazırlık Fakültesi Rusya'nın ilk 10 içerisinde 4. sıradadır Burda öğrendiğiniz hazırlıkla en üst düzeye kadar gelirsiniz Peki burdan memnun kalmadınız Almış olduğunuz hazırlık diploması ile Rusya'nın bütün okullarına kayıt olabilirsiniz.

Okulda Bulunan bölümler Aklınıza gelebilecek bütün bölümler var Sadece Turizm fakültesi bulunmamaktadır.

Yurt fiyatı 350 dolar 1 yıllık oda özellikleri (2-3 kişilik oda içerisinde banyo tuvalet mutfak)

Aylık Giderlerimizi ne olur ? oda arkadaşlarınızla ortak alışveriş yapacağınız için en baba 300-400 TL gitmektedir ( Etin Kg 10 TL, Sadece yeşillik ler çok pahalı)

Şehir içi otobüs metro lar 60 Kuruş

120 Dolara sağlık sigortası yapılmakta hastanelerde 5000 dolara kadar karşılıyor masraflarınızı

Okul kayıtları Mayıs 20-30 arası yapılıyor Haziran sonu gibi davetiyeler çıkıyor Temmuzun ilk haftası vizenizi alırsınız Ağustor 30 dedimi yolculuk başlıyor Grup olacağımız için ortak karar alınıp nerden gidileceğimizi belirliyoruz genelde ankara - moskovaya ordanda yataklı trenler ile voroneje varıyoruz Toplam yolculuk saatimiz 13 saat sürmekte (3 saat uçak 10 saat tren)

Şehirle ilgili bilgi isterseniz pm ile ulaşırsınız Bende öğrenciyim Okulun anlaşmalı olduğu bir Abimizle gideceğiz danışmalık yapıyor kendisi Firma olarak değil 10 en fazla 15 kişi ile gidiliyor.

Aklıma gelenler Bunlar sizinde varsa soracağınız bekliyorum

Edit: Rusya'da en iyi okul listesi açıklandı

http://www.vsu.ru/wasp/api/news/Ks9KS/image/18899.jpg

Voronej ilk 15 te yer almaktadır eğitim ve fakülte olarak
Rusyada yaşayan arkadaşlarım parlemento ukraynaya savaş açma kararını onaylamış türk vatandaşların ülkelerine dönmeleri söyleniyormuş dikkatinize uyarı sadece
Beyler bayanlar bildiğinz rusya ticaret siteleri varmı giyim elektronik ikinci el siteleri gibi
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Kadın
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 443
İkinci El Bölümü Mesajları: 128
Konularının görüntülenme sayısı: 22.616 (Bu ay: 112)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.