E

Yüzbaşı
10 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar. Hepsiburada'da yaşadığım bir rezaleti anlatmak istedim ki kimse buna güvenip de benim gibi mağdur olmasın. 13 Ağustos tarihinde kardeşim 15 Ağustos'ta şehir dışına çıkacağı için spreyli kolonya almaya karar verdim. Eğer 24 saatte teslimat sözü yazmasaydı ben asla almazdım. Ama güvenip aldım ve 24 saatten çok daha sonrasında geldi, kardeşim gittikten sonra. Daha önce de forumda aynı konuyu hepsiburada rezaleti başlığıyla açan benzer şekilde mağdur olmuş arkadaşlar vardı. Bir daha asla hepsiburada'ya bu konuda güvenmem.

Selamlar arkadaşlar benim HP Pavilion 15-cc105nt model bir leptopum var. Eski fan kırıldığı için dandik bir fan ile idarelik olarak değiştirmiştim o yüzden orijinal fan elimde yok. GTA5 te sıcaklık 1 dakikada 83'ü aşıp oyun kasmaya başladı o dandik fan yüzünden. Şimdi doğru düzgün bir fan almak istiyorum ama fanın modelini bilmediğim için kafam karışık.

15-cc ... mesela 15-cc 100 için diye belirtilen fanlar benimkine uyar mı? HK, foxgonn gibi farklı markalar var fark olur mu öneriniz var mı? 4 wires / 4 pins connector diye geçiyor bir ilanda wire ve pin nedir fark eder mi?

HP'nin orijinal ürün satışı yok bu yüzden internetten aramaya koyuldum ama pek bir bilgim yok bu gibi konularda yardımcı olursanız risk almamış olurum, yeni fanın işe yaramasını ve uymasını istiyorum 100 lira üstünde tutacak zaten, şimdiden teşekkürler.
Selamlar arkadaşlar benim HP Pavilion 15-cc105nt model bir leptopum var. Eski fan kırıldığı için dandik bir fan ile idarelik olarak değiştirmiştim o yüzden orijinal fan elimde yok. GTA5 te sıcaklık 1 dakikada 83'ü aşıp oyun kasmaya başladı o dandik fan yüzünden. Şimdi doğru düzgün bir fan almak istiyorum ama fanın modelini bilmediğim için kafam karışık.

15-cc ... mesela 15-cc 100 için diye belirtilen fanlar benimkine uyar mı?

HK, foxgonn gibi farklı markalar var fark olur mu öneriniz var mı?

4 wires / 4 pins connector diye geçiyor bir ilanda wire ve pin nedir fark eder mi?

Arkadaşlar HP'nin orijinal ürün satışı yok bu yüzden internetten aramaya koyuldum ama pek bir bilgim yok yardımcı olursanız risk almamış olurum, şimdiden çok teşekkürler.
Arkadaşlar biraz da dikkat çekmesi için böyle bir başlık kullandım. Musluklar yeterince hijyenik değil. Pis elimizle açıyoruz, elimizi yıkıyoruz sonra yine musluğa değerek kapatıyoruz. Bu musluk kollarından virüs bulaşabilir. Aklıma bunun için şöyle bir çözüm geldi:ama bu çubuğu evdeki aparatlarla nasıl montelerim hiçbir fikrim yok. Mümkünse arkadaşlar önerilerinize açığım.

Amaç, o çubukla açıp normal koldan kapatmak. Yada tam tersi.
Merhaba. Yolda duvarlarda, tişörtlerin üzerinde ve dhaa bir sürü yerde gördüğüm bir sembol var. İnternette aratamadım. Sembol şunun yan değil dik hali: <....> bir de noktalar aşağıda değil tma ortada diziliyor. Anlamını bilen var mı?
Türkçe dilinde Papa Roach- broken as me
Gibi çılgın ve bağırmalı bir şarkı nasıl yapılabilir? Türkçeyle uyumlu olması in neler yapılabilir? Böyle bir hayalim var sadece müzikten anlayan arkadaşlar şarkıyı dinleyip oradaki aliterasyon ve güzelliği Türkçe diline aktarabilir miyiz tartışabilirler mi? yourjustsbrokenasme
Edelkrone adlı Türk şirketin tasarladığı bir grup için karar verme programı.

Diyelim bir proje tasarladığınız veya beraber bir şeyler yaptığınız 10 kişilik bir gurubunuz var ve bir karar almanız gerekiyor ama her kafadan bir ses çıkıyor ve oylama yapılmasına karar veriyorsunuz, ancak açık oylama yapılırsa saçmalama denebilir diye herkes rahatça fikrini söyleyemeyebilir, kapalı oylama yapılırsa da sizin mantıklı çözümünüz yerine çoğunluğun sessiz sessiz mantıksız bir fikre kayması sizi boşa uğraşıyor gibi hissettirebilir. Ve kimse fikirlerini açıkça ifade edemediği veya fikirlerinin pek bir fark yaratmadığı bir grupta kalmak istemez.

İşte decide hub, gruptaki her kişiye belirli bir yetki derecesi veriyor. Misal siz tecrübeli bir gitaristsiniz ve grup içindeki daha önceki başarılarınız, mantıklı çözümleriniz sayesinde siz en çok yetki puanını toplayan kişisiniz. Müzik grubunuz için ilk sahneye çıkacağınız yerin A olmasını istiyorsunuz çünkü oradaki kitleyi tanıyorsunuz ve sizi benimseyebilecek bir kitle. Ancak gruptaki diğerleri en bilinen bir mekan olarak B mekanına çıkmayı istiyor. Oylama yapıyorsunuz ve sizin yetki puanınız fazla olduğu için 4e 6 bile olsa oyunuz decide hub'da sonuç sizin istediğiniz şekilde çıkıyor. Hem de kimseye bunun sizin fikriniz olduğunu söylemenize de gerek yok.
Merhaba arkadaşlar. Kardeşim seçmeleri kaçırmıştı ama sonradan video attı. Oradakiler beğenmiş gelsin antrenmana alırız demişler. Ama biz Ispartadayız. Çözüm önerileriniz neler.
Evet fiyat ucuzlatmak veya şunlu daha iyi olurdu gibi fikirler için son başlık
Sistem :
https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1227602/d74c0160-2882-4a40-9931-1846ef1a148f.png
bi de monitör tavsiyesi
Hakkında
Konum: Manisa
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Mesaj Sayısı: 307
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 368
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 15.697 (Bu ay: 122)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 122 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.