Er
09 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 310 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar Merhaba , Elimde fx 8370 İşlemci var tüm pinler düzgün kırıksız hatasız olmasına rağmen hiç bir am3+ Anakarta işlemci oturmuyor :) am3 anakaratlara da oturmuyor , işin garip yani işlemcinin üzerindeki FD837EWMW8KHK Kodu yazınca da zaten FX 8370 İşlemci çıkıyor uyumlu anakartlardan olan 970a ve m5 evo modelleri de elimde var ama bir türlü işlemci oturmuyor uymuyor..

İşin en garip yanı ise fx 6300 , 8300 , 8350 , 8320 işlemcilerim bu anakartlarına hepsine oturuyor ve işlemcileri kıyasladığım zaman pinlerde

fx 6300 8300 8350 8320 deki dört boşluk iç pin kadar boşluk var fx 8370 de ise 2 pin genişliğinde boşluk var bu işi nasıl çözerim :)

Üstteki fotoğraf 8370 alttaki 8350

Evet neden diye başlayan sorulara yer vermiyorum fakat gördüğüm kadarıyla bu yaş grubu gerçekten moron ve gün geçtikçe dahada moronlaşmak adına birbiryleriyle yarışıyorlar yozlaşmak tabir-i caizse mallaşmak nasıl bir duygu acaba.. Karanlık yosun tutmuş beyin içinde yüzmek hoş mu mrak ediyorum..

varsa böyle bir moron sorularuma cevap versin
Bir kadeh şarapla gecenin bu saatlerinde fıstık ezmesi tadında.. eski kaşarda olabilir adını sen koy adını sen koy..

https://www.youtube.com/watch?v=nVbseh3pA70
Merhabalar Konu hakkında fazla bilgim yok açıkcası elektronik aksamlardan çok anlamıyorum velhasıl kelâm ekran kartına kesinlikle güç gelmiyor ne fanlar dönüyor ne gpu ısınıyor tamamen tepkisiz ama anakartın tetiklemesini yada açılmasına engel olmuyor problem ne olabilir ?
Evet malumunuz 13-25 yaş arası ki bu yaş aralığı 30 40 grubunuda kapsayabilir neden bu denli değerlerine özüne bağlı olmayan moron bir nesil oldu ? umurumda değil gerçi ama güzelim şarkılar , sanatsal eserler aptal aptal dizilerden meşhur oluyor değer görüyor tv bağımlılığı olmasa sokak aralarında gezen polat alemdar tipli kekolar olmasa unutulan pek çok şeyde hatırlanmayacak..

teşekkür ediyorum size kekolar ve kezban kılıklı lümpenler
Arkadaşlar Merhaba

Elimde forumdan aldığımg gtx 970 ekran kartı var , kartı takıp çalıştırdığımda normal ekran geliyor bios ekranında normal açılış ekranında her hangi bir sorun problem bulunmuyor fakat windows geldiğinde ekranın bir çok yerinde kırmızı yeşil sarı mavi çizgiler çıkıyor ve 15 20 sn sonra komple turkuaz rengi bir ekran gelip pc kendini kapatıyor burada sorun ne oılabılır ?

Psu kontrol ettim 500w 80 plus Sağlam bir psu

sistemim çok eski ddr2 phenom x3 8259 işlemci var :) deneme amaçlı kart normalde başka bir sistemde denemedim daha deneyeceğim fakat sorunun sistemsel olduğunu düşünmedim

her hangi bir tecrübesi olan arkadaş var mı acaba ?

forumdan r9 280x aldım arızalı çıktı

hd 7950 aldım arızalı çıktı

şimdi forumdan gtx 970 aldım böyle bir sıkıntı yaşıyorum bedevi gibiyim valla çıldırıcam :D
Merhaba arkadaşlar

Bir Memleket istiyorum evet , sabah sokaklarda kahve dağıtılan Herkes birbirine merhaba diye selamladığı sabahların olduğu bir memleket bir dünya..
Tanışmak için elli takla atmadığın merhaba dediğin kadının tecavüze uğramış gibi tepki vermediği bir memleket bir dünya
Martıların özgürce yerlere pisleyip pandaların türünü korumak için hunharca sevştiği hunharca çiftleştiği bir dünya bir memleket istiyorum
Simit stoğunun arttırılıp Martıların aç kalmadığı bir dünya istiyorum..
Yine bazı günlerin etkinlik günü ilan edilip ınsanların cırılcıplak kırlarda seke seke özgürce koşmasını istiyorum böyle bir memleket böyle bir dünya...

Ah neler istiyorum bir ütopya gözlerimdeki sevgilim gerçek olana kadar... Güzel yurdum
PNL, büyük taşların böbreğinizden doğrudan çıkarıldığı bir cerrahidir. Avantajı, tek operasyonda çok büyük taşların bile çıkarılabilmesidir (Şekil 1a ve b). PNL genel anestezi altında gerçekleştirilir.

tabiki bu değil !

Pnl fransada cloud müsic tarzını harika yapan 2 kardeş ! ademo ve n.o.s kesinlikle dinleyin !

Je parle à Dieu j'appuie sur le bouton
J'ai envie de me sentir libre
Aujourd'hui je poserai torse nu
La rage comme en Palestine
Et vu qu'les plus forts mangent le plus
https://www.youtube.com/watch?v=medPORJ8KO0
Evet Bu Sabah Uyandığımda baş ucumda çalan Pink Floyd coming back to life ile hayat tekrar geri dönerken şunu tekrar anladım ki ingilizler bu dünyaya müzik yapmak için gönderilmiş seçilmiş kişiler , kadınlarıda güzel oluyor aksanlarıda harika ama müzik konusunda her daim öndeler..

Biraz kapaydık iyi olurdu
Hakkında
Meslek: Radyo Dj , Prod.
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
overhead the albatross hangs motionless upon the air
and deep beneath the rolling waves in labyrinths of coral caves
the echo of a distant tide
comes willowing across the sand
and everything is green and submarine

Hakkımda:
overhead the albatross hangs motionless upon the air
and deep beneath the rolling waves in labyrinths of coral caves
the echo of a distant tide
comes willowing across the sand
and everything is green and submarine

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 380
İkinci El Bölümü Mesajları: 286
Konularının görüntülenme sayısı: 185 (Bu ay: 204)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 174 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.