Teğmen
09 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri

laptopun klavyesi birden bire çalışmaz oldu.

biosta çalışıyor. bilgisayar açılınca çalışmıyor.

usb klavye taktım çalışıyor.

sebebi ne olabilir? yardım edermisiniz

fazla kullanmadığım ht 5 günden kapanacak. Başka operatöre taşırsam yine de kapanır mı?
bu konuda bilgisi olan varsa bilgi verebilir mi? En avantajlı hangisi?
Facebookda evden satış isimli sayfam var. Mağaza kısmı açtım.

Mağazamın linkini paylaşıyorum ancak tıklayınca mağazama girmiyor. Direk sayfamın anasayfası açılıyor. Yardımcı olursanız sevinirim

link bu https://www.facebook.com/pg/Evden-Sat%C4%B1%C5%9F-110823470397449/shop/?ref=page_internal

linki buradan tıklayınca direkt mağazama giriyor. ama faceden paylaşınca ve tıklayınca girmiyor
Facebookda evden satış isimli sayfam var. Mağaza kısmı açtım.

Mağazamın linkini paylaşıyorum ancak tıklayınca mağazama girmiyor. Direk sayfamın anasayfası açılıyor. Yardımcı olursanız sevinirim

link bu https://www.facebook.com/pg/Evden-Sat%C4%B1%C5%9F-110823470397449/shop/?ref=page_internal

linki buradan tıklayınca direkt mağazama giriyor. ama faceden paylaşınca ve tıklayınca girmiyor
Arkadaşlar merhaba,

Kayseri de facebook üzerinden ufak tefek ürünler alıp satıyoru. Profil ismimi değiştirmek istiyorum.
Sizlerden profil ismi önerileri istiyorum. Semt pazarına da küçük bir tezgah açıp hem reklam yapmak hem satış yapacağım.

Aşağıdaki profil isimlerine benzer, kısa, net isim önerileri bekliyorum

-Ev market
-Evden satış
-Evde indirim
Bu gün yiğenimin gözlük camını değiştirdik. optikte çalışan bana 20 tl fark ücreti olduğunu söyledi ve içeri gözlüğün camların ayarlamaya gitti. Biz beklerken başka bir çalışana fark ücreti ne kadar diye sordum. 10 tl dedi.

Diğer arkadaş camları getirdi ve benden 20 tl verdi. Hiç bir şey demeden 20 tl yi kredi kartından çektirdim.

Şimdi ben gerçekte ödemem gereken fark ücretini nerden öğrenebilirim? Bu durumu nereye şikayet edebilirim?
% 72 engelyim. 1 yıldan fazladır işsizim. Dayımın dükkanında bazı ürünler satacağım. Kendi sigorta primimi ödeteceğim. Ne kadar ödemem gerekiyor? Asgari ücret üzerinden.

Şimdiden teşekkürler
% 72 engelyim. 1 yıldan fazladır işsizim. Dayımın dükkanında bazı ürünler satacağım. Kendi sigorta primimi ödeteceğim. Ne kadar ödemem gerekiyor? Asgari ücret üzerinden.

Şimdiden teşekkürler
Pc kendi kendine site açıp duruyordu. Bilgisayarcıya götürdüm, format atmak lazım dedi.

tamam at dedim. d diskime bişey olmaz değil mi dedim. bişey olmaz dedi.

Şimdi almaya gittim, d diskine de virüs bulaşmış, o yüzden otomatik silindi diyor. baya bi tartıştık ama yapacak bişey yok diyor.

D diskimi kurtarma şansımız var mı arkadaşlar, acil yardım lütfen...
Hakkında
Forum İmzası:
ALIŞVERİŞ YAPTIKLARIM
Ayhanhami, firstbuddy78, darthmanager, oguzbalci, mcaneris
Forum İkinci El İmzası:
ALIŞVERİŞ YAPTIKLARIM
Ayhanhami
firstbuddy78
darthmanager
oguzbalci
mcaneris
Hakkımda:
ALIŞVERİŞ YAPTIKLARIM
Ayhanhami
firstbuddy78
darthmanager
oguzbalci
mcaneris
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 19 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 719
İkinci El Bölümü Mesajları: 166
Konularının görüntülenme sayısı: 165.276 (Bu ay: 390)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 233 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.