Yüzbaşı
27 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba intel i5 4210h gtx860 m 8 gb ram.Sistem özellikleri bunlar.Yenş oyunları orta ayarlarda açabilecek bir sistem.Lakin cs go da en düşük grafiklerde 4:3 çözünürlüklerde ortalama 60 fps alıyorum.Nuke da daha da düşüyor.Gpu kullanım yüzdesine baktığımda en fazla %60 gördüm.İlginçtir fps düşünce kullanım da düşüyor %30 lara kadar.Tomb raider da denedim ekran kartı %99 çalışıyor.Sürücüler güncel cs go için ekran kartı gtx860 m seçili.Yardımcı olabilecek var mı?
2 hafta önce internet üzerinden şikayet yazmıştım.Ertesi gun aradılar düzeltildi dediler.Alakası yok daha beter olmuş.Tekrar yazdım.Hergun mesaj gelıyordu çalışmalar devam etmektedir diye.2-3 gündür o da gelmiyordu.Bu gun sabıt hattan arama geldı.Sanırım bulunduğum bölgede kı santraldı.Sorun çözüldü gözüküyor kontrol edermısınız dedı.Önceden 120 olan ping 80-85 civarına ınmış.Düzelmiş dedim eskisi kadar iyi olmasa da.Altyapınızdan dolayı yüksek hızda pıng olabılıyor onu düşürdüm dedi.Şu an sabit değerleriniz dedi.Fiber döşenebilir eve kadar o bölge de o zaman sorunsuz gırersınız dedi.

Burdan üye oluyorsunuz.

https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/login.do

Arama yerıne şikayet yazın.Kullanıcı şikayetlerine girin.Güzelce şikayetinizi yazın.Bıraz uzun sürse de ilgileniyorlar yine de.Sabah arayab kişiye de burdan teşekkür ediyorum.Durumu çok güzel anlattı ve yardımcı oldu.
Elimde bu safari ağı var sanırım nadir bir skin.Ne kadar eder hiç bir fikrim yok.Kimisi çok pahalı filan diyor.Emin olamadım.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=616659949

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=616659646

Float: 0.73402005
Merhaba. Yazın bir aylığına çalıştığım karttan hesap işletim ücreti kesilmiş. 60 kusur lira. Üniversite de öğrenciyim. Belgemi alıp gittim paranın işten çıktığım için kesildiğini geri vermeyeceklerini söyledi. İşten çıkalı 4-5 ay oldu. Hesap özetinde hesap işletim ücreti yazıyor. Parayı almamın bir yolu var mı. İhtiyacım var.
Az önce bioshock infinite ın rozetlerını tamamaldım.Bu oyunun ındırımı çıktı fakat hıç ılgımı çeken bır oyun değil
Çekilişe katılmak istiyorum yazmanız yeterlıdır.
Uygulanan fiyat politikalari ve haksiz kazanc elde edilmesi iddalari ile 5 firmaya dava açildi

Davanin sonucunu merakla bekliyorum.Umarim bizlerin yararina bir karar cikar.

Kaynak:http://onedio.com/haber/rekabet-kurumu-ndan-oyun-sektorunde-faaliyet-gosteren-5-firmaya-sorusturma-469941
Meeeerhaba arkadaslar

Az once izledim videoyu cok fazla emek harcamis ve bazi yenilikler var kanalinda.
Cografya okuyorum.Cografyaya giris dersinden vizeden 58 finalden 60 aldim.59 ile kalmis bulunmaktayim.Hoca dersi anlatamiyor sacma sacma konusuyor sorular zaten tamamen ezber.Cok sinirliyim.En az 5-10 kisi 55 -59 arasinda.59 dan kalan tek benim.Adamin butunlemesi de finalden zormus.
Arkadaşlar merhaba telefonumda cynogen mod 11 vardı.Son zamanlarda aşırı kasmaya çökmeye başlamıştı.Bende güncelleyim dedim romu.Mod 12 çıkmış stable olan versiyonunu telefona attım.Rcw moddan flaşladım telefona.İlk açıldı launcher3 durdu hatası veriyordu sureklı.Bildirim menusunden zar zor ayarları açtım launcher3 un verisini temizledim düzeldi.Fakat şimdide google hizmetleri durdu hatası alıyordum ve play store a bağlanmıyordu.Ben de düzgünce tekrar odinden rom yukleyım dedim.Fakat pc telefonu görmüyor.ŞArj oluyor fakat ''Mtp usb aygıtı yuklemesi başarısız hatası'' alıyordum.Rcw moddan tekrar romu yukledım yıne duzelmedi.Telefondan mod11 indirdim flaşladım fakt telefon açılmıyordu.Tekrar mod 12 yi yükledim şimdide telefon açılıyor bildirim ekranı usste var aşağıda çekiliyor fakat ne ayarlara ne menüye giriyor ekran simsiyah.

Edit:Mtp hatasını çözmek için herşeyi denedim.Driverları kurdum herşeyi yaptım düzelmedi.Aynı şekılde play store a da bağlanmadı.İnternette uygulamalrda mtp verisibi temizleyin demiş.Fakat uygulamalrda böyle bir şey yok.
Edit2:Odin de görmüyor telefonu.Odin dörüyor telefonu download modda hallettim onu.Şimdi tekrar mod 11 yükelmeye çalışacağım.
Bayram icin koydeydim.Ankara golbasiliyim ben.Daraldim koyde ben gidiyorum dedim 6-7 km yol yurudum Konya Yolu na ciktim.Yola dogru yaklasirken 2-3 araba vardi orada parketmis.Birisi bana dogru geldi yabanci plakali bordo bir mercedes eski kasalardan.İki tane adam vardi onde esmer.Neyse
-Selamun aleykum
-Aleylum selam
El sikistim ikisiyle orada.
-Do you speak english dedi.Eh dedim elimle de belli ettim
-We have a problem.Whe have no benzin and we have no turkish money.Do you have turk money dedi.Sonra elindeki yuzugu cikartti.18 ayar dedi.Yanimda 15 tl vardi 10 tl sini verdim iste biraz az gibi bir seyler soyledi.5 lirayi gosterdim baska param yok eve gidecegim dedim.Tesekkur etti yuzugu uzatti Almak istemedim ama zorla verdi.Arkadasa sordum altinsa 100-200 lira eder dedi.Hayatimda ki en ilginc animdi.

Resimleri 5 dk ya ekliyorum

Edit:

Edit2:
Ustte ya 750 ya da 75o yaziyor.Altta ise 18 k
Hakkında
Forum İmzası:
Youtube Kanalım
Panzerkampfwagen VI Tiger
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Takım
Fenerbahçe
LOL
Jax
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.395
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 39.527 (Bu ay: 330)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 537 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.