Çavuş
24 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri
21-31 Mart 2017 tarihleri arasında Maximum Kart’a özel Yemeksepeti.com ve yemeksepeti mobil uygulamalarından tek seferde yapacağınız 30 TL ve üzeri ilk siparişinize anında 20 TL indirim ayrıcalığı!

İndirim kodu Kampanyaya katılım sonrası cep telefonumuza geliyor.

Kampanya Detayları:

1. Kampanya 21-31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

2. Kampanyaya Cep telefonunuza Maximum Mobil uygulamasını indirdikten sonra, ilgili kampanyadaki “Katıl” butonuna tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.

3. Kampanya katılımının ardından müşterilerimizin Bankamızda kayıtlı cep telefonlarına sms ile indirim kuponu kodu iletilecektir.

4. Kampanya kapsamında alınan indirim kupon kodu www.yemeksepeti.com‘dan ve Yemeksepeti mobil uygulamaları üzerinden yapılan 30 TL ve üzeri online kredi kartı alışverişlerinizde geçerlidir.

5. Kampanya kapsamında müşterilerimizin , Yemeksepeti’nde İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları veya İş Bankası Bankamatik kartlarıyla yapacakları online ödemelerinde anında 20 TL indirim uygulanacaktır.

6. İndirim kuponu kodu yemeksepeti.com’da satın alma aşamasında “Kuponum Var” alanına girilerek, Yemeksepeti mobil uygulamaları üzerinde ise Kupon/Fırsat alanına girilerek kullanılabilir.

7. Kampanya kart bazında değil müşteri bazındadır. Bir müşterimiz kampanyadan bir defa yararlanabilir ve azami 20 TL indirim kazanabilir.

8. Kampanya başlangıç tarihinden itibaren ilk 20.000 kişi ile sınırlıdır.

9. İndirim kuponu kodu kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir.

10.İndirim kuponu kodu Joker indirimi ile birlikte kullanılamaz; ancak Yemeksepeti’ndeki diğer indirimlerle birleştirilebilir.

11.Vadematik kart, Şirket Kredi Kartı, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

12.İş Bankası ve Yemeksepeti firması kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=yemeksepeticomda-20-tl-indirim-ayricaligi&IdCampaign=MTM2Ng==-ISB

Edit; Lİnk Eklenmiştir.
1 ay önce almış olduğum samsung note edge cep telefonuma ekran koruyucu aldım ancak telefonda yan ekran olması diğer köşesininde bombeli olması sebebi ile ekran koruyucu ekranı tam kaplayamıyor bu yüzden hem görüntüsü çirkin oluyor hemde erkan kullanımı zor oluyor.

İnternette biraz araştırdım ancak telefonu tam kaplayan bir ekran koruyucu bulamadım.

Piyasada bu telefonun ekranını tam kaplayan bir ekran koruyucu varmı
15 Temmuz 2015 tarihine kadar, her çarşamba saat 18:00-20:00 arasında telefonunuzdan İşCep’i, radyodan Nihat'la Sivrisinek'i açın Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 Edge ve süpriz hediyelerden birini kazanma şansını yakalayın!

Cumhurbaşkanı Adalet sarayındaki terör saldırısında şehit olan Savcı Kiraz olayından sonra özel güvenliklerin tamamen kaldırılması gerektiğini ifade etti.

Bazı kamu kuruluşları ve havalimanı gibi yüksek güvenlik gerektiren yerlerde özel güvenliğin kaldırılması söz konusu olabilir ancak tamamen kaldırılması durumunda bu sektörden ekmek parası kazanan binlerce insan ne yapacak..? Bünyesinde güvenlik çalıştıran firmalar,müstakil siteler,yanında özel koruma bulunduran özel kişiler nasıl bir aksiyon alacak. Sonuçta müstakil bir siteye yada 10 kişinin çalıştığı bir fabrikaya polisin bakacak hali yok.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Özel güvenlik tamamen kaldırılmalı sözünün içeriği nedir ve neyi ifade ediyor acaba...

Erdoğan'ın verdiği demeç kısaca;

ÖZEL GÜVENLİK TARİH OLMALI:

Temenni ediyorum ki, kısa süre içerisinde, boyutları nereye kadar varıyor, nerede, ne gibi eksikler var bakacağız. Herkes X-ray’den geçmek dahil aranmalı. Özel güvenlik bir kenara konulmalı. Sadece adalet saraylarında değil, birçok kurumlarda artık özel güvenlik bana göre tarih olmalıdır. Hatta stadyumlarda, hastanelerde görev tümüyle polislere bırakılmalı. Hastanelerde de zaman zaman mafyanın birçok teşebbüsleri oluyor. Onun için oralarda taşın altına vücudunu koyacak insanlara ihtiyaç var. Emniyet teşkilatımız, bu işleri yapacak güç ve kabiliyettedir.

KALDIRILMASINI TEKLİF EDECEĞİM:

(Havalimanları da dahil, çağrınıza başka hangi alanlar dahildir? sorusu üzerine) Ben daha açık söyleyeyim. Ben özel güvenliğin tamamen kaldırılmasını arkadaşlarıma teklif edeceğim. Onların çoğu emekli zaten. Biz, şu ana kadar özel güvenlikten çok ciddi neticeler alamadık ki. Elinde taşıma ruhsatı olan, silahı olan varsa, hepsi geliyor buralarda görev alıyor. Veya elinde sadece cop var. Bunlar olaylara zaten müdahale edemez. Korkar, kaçar. Şimdi ben böyle söyledim diye rahatsızlık duyanlar olabilir. Bunların içinde yaşı, vesairesi müsait olanlar varsa zaten emniyete alımlar yapılıyor, gider emniyete müracaat ederler.
Arkadaşlar bilgisayar almak istiyorum ancak bir türlü aklımdaki bilgisayarı bulamadım. İstediğim özellikleri başlıca belirteceğim fikri olan bana tavsiye verirse çok sevinirim. Bilgisayar için ayırdığım bütçem 2000 TL ile 3500 TL arasındadır.

İstediğim başlıca özellikler;

- İ7 işlemci ancak duruma göre İ5'de olabilir

- Dokunmatik ekran

- Ekran boyutu ilk önceliğim 15.6'' ve çözünürlük full hd (1920x1080) olmasından yana

- Ağır olmasın hafif ve kasası sağlam olsun ( 2 kilo üzerine sıcak bakmıyorum)

- Genelde çok oyun oynamam ancak mümkünse ekran kartı 2 gb aşağısı ve eski model olmasın

- Ram 4 gb ve yukarısı olsun

- Marka takıntım yoktur. Önemli olan amacıma uygun sağlam ve performaslı bir bilgisayar olması

İlk aklıma gelenler bunlar.

Farklı görüşlere açığım sizin önerebileceğiniz özellikleri ve bilgisayar modellerini değerlendireceiğim.

Şimdiden teşekkür ediyorum.
Digitürk play'de yeni üyelik açan yada daha önce premium üyelik satın almamış samsung kullanıcılarına özel 3 aylık premium üyelik ücretsiz.

Uygulamayı galaxy apps'den indirdiğinizde ekrana kampanya bilgileri geliyor.

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
TV
Samsung
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 627
İkinci El Bölümü Mesajları: 162
Konularının görüntülenme sayısı: 114.658 (Bu ay: 133)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 124 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.