A

Yüzbaşı
23 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
14 üye
Görüntülenme
Toplam: 81 (Bu ay: 0)
Gönderileri
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/9a/2e/b5/9a2eb5aa309606816a0f8ee98476bed4.jpeg&t=0&width=480&text=1

Sepette de tarafıma tanımlanan 25 TL indirim ile ekstra indirimli oldu. Tabi 50 TL alışveriş şartı olduğu için yanına tereyağ ekleyerek aldım. Bir adet sınırı var.

Son kullanma tarihleri Torku için 23 Aralık, diğerleri için daha yakın. Muhtemelen mağazaya göre değişir.

Flormar mobil uygulamadan ilk alışverişe Cinemaximum bileti hediye ediyor. Bugüne özel kargo 1 TL. 1 tl lik ürünle şuan da bilet 2 TL ye geliyor. 29.06.2016
(Bilgi için Mustafa Erpek e teşekkürler.)

Alışverişte altlimit yok normalde 4,99 kargo ücreti var. Ancak bugün kargo 1 tl. Aşağıda ss mevcut. Ayrıca biletler haftasonu geçerli değil.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.flormar.flormar&referrer=utm_source%3DMailing%26utm_medium%3DAppLansman%26utm_campaign%3DAndroid

Bayrampaşa Murat Mh. Bim de Yazıcı 49 tl. Değerlendirmek isteyen baksın. Stok: 5-6 adet. Ben 2 adet aldım.

Edit: Kampanya bitti arkadaşlar. Tekrardan gelirse haber veririm.

Edit: Markete yeni broşür asılmış. Foto çekip ekledim. Kapsam genişlemiş. Tarihler ss de var zaten. Buna göre;
El, Yüz ve vücut bakım ürünleri, Parfüm ve deodorant % 50,
Oda ve Oto kokusu çeşitleri % 50,
Tablet Çikolata 1 + 1
Jelibon ve yupo 1+1

CarrefourSA marketlerde haftasonu 26-28 Aralık 2015 tarihleri arası Oda ve Oto kokusu çeşitlerinde %50 indirim olacak. Market önünden geçerken gördüm ama SS alma imkanım olmadı. Akşam üstü geçerken mümkün olursa ss alıp buraya ekleyecem. Bindirim olmadan indirimolursa gayet güzel kampanya olur. Benim gibi Migros kampanyasını kaçıranlar bunu kaçırmasın.

Alışveriş market zinciri CarrefourSA, Kiler Alışveriş'in yüzde 85'ini 429,6 milyon TL bedelle satın aldığını açıkladı.

CarrefourSA tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, şirketin "büyüme stratejisi gereği ve tüketicilere daha yakın ve daha kaliteli hizmet verebilmek adına" yüzde 15'i halka açık olan Kiler'in geri kalan hisselerinin devri için anlaşma imzalandığı belirtildi.

CarrefourSA'ın Kiler'i devralmasını değerlendiren CarrefourSA Genel Müdürü Mehmet Nane, sene başında 2015 yılını vites büyütme yılı olarak belirlediklerini ve büyüme adına satın alma hamlelerini değerlendirebileceklerini dile getirdiğini hatırlattı.

Nane, "CarrefourSA olarak önceki satın almalarımız sırasında yaptığımız açıklamalarda karşımıza çıkabilecek uygun fırsatları değerlendirebileceğimizi söylemiştik. Bundan sonra da büyümemize katkı sağlayabilecek inorganik hamleleri değerlendirmeye devam edeceğiz" dedi.

2015'İN ÜÇÜNCÜ SATIN ALMASI

CarrefourSA geçtiğimiz aylarda İsmar'ın Türkiye çapındaki 26 marketi ile Antalyalı 1e1 Marketleri'nin 29 marketini bünyesine katmak üzere anlaşmaya varmıştı.

2014 yılında satışlarını yüzde 20 artırarak cirosunu 3,1 milyar TL'ye, net karını da 100,5 milyon TL'ye ulaştıran CarrefourSA, 2015 yılı sonunda satışlarını yüzde 30 artırarak 4 milyar TL ciroya ulaştı.
Paramı Yönetebiliyorum eğitimine katılıp kazanan arkadaşların mail adreslerinde 50 tl indirim kodları yollandı. Forum yöneticileri siliyor mesajı ama konu önemli. Çünkü mesajlar Gereksiz klasörüne geliyor ve silinebiliyor. Arkadaşlar dikkat etsin.
Bugün şok marketin önünden geçerken Camda asılı ilanı gördüm. Yarın tüm (sanırım) Şok Marketlerde;

1 Kg Çaykur Rize Turist Çay 10,95 tl
1 Kg Mis Kaşar 10,95 tl
4,5 Lt Yonca Ayçiçek Yağı 14,5 tl
Tatküpü 2kg toz şeker 4,85 tl

bir de Pril 5-6 kg lık bulaşık deterjanı vardı. Marketin girişinde kolileri hazırlamışlar satışı yarın olacak dediler. Soracak arkadaşlar için alt limit ve bir tane indirimli ürün şartı yok. Koşulsuz şartsız geçerli. Özellikle çay, kaşar ve ayçıçek yağı bence kaçırılmayacak fırsat. O yüzden haber vermek istedim. SS almayı unuttum. broşür değil sadece camda asılıydı ilan. İnternette de bilgi bulamadım.
arkadaşlar tv de kampanya tekrar başlamış. Belki faydalanmak isteyene olabilir. Fiyatı başlı başına kampanya zaten. Piyasada 490 tl civarı iken Hepsiburada da 399 tl. Çek ve paraf kampanyası ile birleştiriseniz tadından yenmez.

Ürün 399 tl + 6 tl kargo -25 çek -75 parafpara -19 parafgünüm = 286 TL ve 50 tl hediye çeki.

Televizyon çok uyguna geliyor. Bilgisi olan arkadaşlar değerlendirirse seviniriz. Özellikle monitör yerine hem tv hem monitör olarak kullanmak için.

http://www.hepsiburada.com/liste/22pfl3108h-100hz-full-hd-led/productDetails.aspx?productId=evph22pfl3108h&categoryId=163192&intcamp=GununTeklifi

eski konu linki
http://forum.donanimhaber.com/m_89039082/f_//tm.htm#89039082
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Türk Telekom
Takım
Beşiktaş
Notebook
HP
GPS, Navigasyon
Garmin
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 35 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.700
İkinci El Bölümü Mesajları: 692
Konularının görüntülenme sayısı: 212.505 (Bu ay: 475)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 250 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.