N

Teğmen
20 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 330 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar selam,

konsola geçtiğim için uzun süre bilgisayardan uzak kaldım - açıkçası bıktığım ve para harcamak istemediğim için kenarda köşede 4670k lı sistemim vardı, bu sistemi sattıktan sonra 2200g li (şimdi 3400g) li bir sistem kurdum, başlığı açma sebebim benim düştüğüm hataya düşmemeniz.

öncelikle amacım herhangi bir ürünü firmayı kötülemek değil sonradan benim gibi pişman olmamanız, bu arada lise de bilgisayar programcılığı, üniversite de bilgisayar öğretmenliği okudum kısacası benim yaptığım bu hata sadece benden kaynaklı (human error).

forumdan güzel bir fiyata sıfır b450 msi mortar titanium kart buldum, üstüne güzel bir fiyata apu işlemciyi kondurdum fakat bir ramazan günü oruçlu kafayla "amaan 3200 lük işte ne olacak" deyip (F4-3200C16S-8GVKB) GSKILL 8GB Ripjaws V Siyah üründen kondurdum. aptallık bendeki üstünde intel simgesi olan bir ürünü direk iade etmedim.

kurduğum ilk günden beri mavi ekran ile uğraşıp duruyorum.

win 10 orjinal, dump dosyaları ilk olarak driver hatası okunuyordu ama güncel driverlar.
bu arada 45 dk + max 81 dereceye kadar stres testinde de sorun yok.oyun oynarken sıfır problem. sadece arada sırada internette dolaşırken pat diye 5-6 çeşitlilikte mavi ekran hata.

işlemci / ram herhangi bir oc yok bu arada, ramler dual channel.

sfc her akşam yapıyorum. memtestte de sorun yok, vram de ayarlı.

kısacası arkadaşlar; qvl listelerini kontrol etmenizi tavsiye ediyorum örnek olarak;
https://www.msi.com/Motherboard/support/B450M-MORTAR-TITANIUM#support-mem-13

https://www.gskill.com/qvl/165/184/1536111590/F4-3200C16D-8GVKB-Qvl

iyi forumlar.
Arkadaşlar merhaba

Wow Classic için deneme kararı aldım yeniden battlechest alacağım;
Biliyorsunuz raf atacak arkadaşa da 1 ay bedavaya geliyor.

Bu yöntem ile 1 ay daha ucuza oynamak isteyen ile Classic denemek isteyen arkadaşlar bağlantı kurabilir.

Ps4 kardeşlik gibi düşünün, masraflar bölünüyor win/win oluyor.

Battlechest masrafının bir kısmını karşılayıp ucuza 1 ay oynamak isteyenler bu başlık altında battlechest alacaklar ile iletişim kurabilirler.

Battlechest şuanda 80 tl, aylık şuanda 65 tl civarı ben 30 tl karşılığında raf atabilecek arkadaş arıyorum.

Dipnot: 2. El referanslı üyelere dikkat edilmesi rica olunur 30 tl için dolandırıcılık olayları yaşanmaması açısından.

30 tl Nin mevzusunu yapacak arkadaşlar için; ypj karakterini ile bizi oynamak zorunda bırakan activision blizzard a daha fazla para kazandırmak istemiyorum.
Arkadaşlar Merhaba;

Dünden itibaren üreticilere / tedarikçilere mail yağmaya başladı indirim - kargo vs konusunda.

ayın 21inde çok büyük bir indirim söz konusu bilginize.

Dipnot: Bilgi mobilya kısmı ile alakalı tüm alanlarda olacak şeklinde bir bilgi henüz net değil.
Merhaba arkadaşlar başlıkta okuduğunuz gibi 7360 rp dağıtmaktayım, sadece ihtiyacım olan offical league of legends formunda vote kullanıp oy atmanız.

Upvote tam olarak nedir?
En altta göreceğiniz linkte benim mesajımı desteklemek niteliğinde bulunan,lol formundaki mesajımın altında bulunan yeşil (ok) anlamına gelen butona basmanızdır.

Peki bunu neden yapıyorum?
Sebebi basit 1k upvote ile sadece christmas zamanında izin verilen skin transferi için.

Hangi skin bunun için değer ki?
pumpkinhead fiddlesticks, evet bugun 1889. winimi aldım, favori şampiyonumla, fiddle ile aldım ve asla sahip olamayacağım 2 skininden birisi ile 2k wini almak amacım.

Sana nasıl güvenebiliriz ki?Ya kaçar göçersen?
Donanım haber 2. el kısmında referansları ve sözümün eri olduğumu görebilirsiniz.

Rp hesaplanması nasıl?
1k upvote u 31 aralığa kadar alabilirsem, 1k arasından 10 kişiyi random.org vasıtası ile seçip 400 rp vermekteyim, ayırca 250., 500, 750, 1000. kişilere 800 rp vermekteyim.

Euw de hesabım yok o zaman ne olacak?
euwest te hesabınız yok ise alabilirsiniz, daha önceden var ise kullanabilirsiniz.

Rp yi istediğim server a mı alacağım? Nasıl alacağım?
Evet RP yi gamer markette gördüğünüz tüm serverlara, gamer market vasıtası ile yükleyeceksiniz, yani ben ödemesini yapacağım siz canlı destek vasıtası ile kullanıcı+şifre vasıtası ile yükleyecekler (standart uygulama)

Forum kuralları?
Açıkçası şuanda bu başlıkta bilgi paylaştığımı düşünmekteyim, reklam yapmamaktayım ve hediye dağıtmaktayım tek istediğim destek!

Tekrarlıyorum 31 aralığa kadar 1k upvote yakalayabilir isem yukarıdaki şartlar gerçekleşecek!

Arkadaşlar lol formundaki başlığa post atmayı unutmayınız hediye çekilişi ve 250 kişide bir hediyesi bunlara göre verilecek!!

Bana destek olmak için upvote edeceğiniz başlık:
http://euw.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=9778864#post9778864

ilgili forum bilgisi-yetkili ağızdan açıklaması (ingilizce);

http://euw.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=9577989#post9577989

[size=3]Ağırlığınızı ve gücünüzü hissediyorum DH Topluluğu!

Dh Topluluğu desteğinizden dolayı teşekkür ederim, ufak bir sürpriz ile bu başlığa cevap verip desteklerini sunanlar arasında yaptığım çekilişte "Soğuk Hava Dalgası" ve "Lurtz34 " adlı arkadaşlar dota 2 key kazanmışlardır!
Evet küçük sürprizler devam edecek!

***ilk RP çekilişi kazanan kişi NTN du An (yedek olarak Genet1Czz) tebrikler, 1k vote u yakaladığımızda ödülünüzü alacaksınız!
***ikinci RP çekilişinin sonucu Frostbee (yedeklerde Gryml0s) tebrikler, 250 oldu %25 gitti bile! az kaldı ödüllere!
***üçüncü RP çekilişi şanslısı xBovvie (yedek klubesinde BenTheSummoner) evet 800 rp kazandı!
Lisedeki dostumu seneler sonra gördüm, baya yakındık birbirimize çoğu zaman yemeği paylaştık, ders çalıştık hani adam gibi adam olur ya işte öyle adamdı beni "kardeşim" dediğim adam..
Araya giren üniversite farklı şehirler derken geçenlerde rast geldik. Benim aksime çok değişmiş biraz saçları dökülürken farklı bir mesleğe girişmiş nişanlanmış "vay be" dedirtiyor insana geçen seneler halbuki liseden daha geçenlerde mezun olmuştuk ne çabuk geçmişti 6 sene!
Dostum dedi en içtenliğinle biliyorsun evleniyorum, evlenmek zorundayım çünkü sevdiğimin aile durumları dedi.. İşte o an akan sular durdu, çünkü kendisi işinden dolayı kredi çekmiş ve kredi kartları dolmuş, yapacak bir şey kalmadığını düşünüp hiç düşünmeden çıkartıp world kartımı uzattım, maaşımı aldığım gündü cebimdeki nakit paranın bir çoğu ile arkadaşımın beyaz eşyacıda ki senedini kapattık, neredeyse 1 ay herhangi bir nakit harcama yapmadım çok önemli olanlar hariç..
Vatan bilgisayar için aldığım world kartımın ekstresi geldiği zaman ise sanırsam hata yaptım dedim çünkü cebimdeki para hsbc kartımın bile asgarisini karşılamıyordu ki daha maaşımı almama 2 haftaya yakın vardı..2 kredi kartı toplam 3 milyara yakın borç, ve daha işe gidip gelirken hergün 4 milyon yol parası (haftada 6 gün çalışıyorum) diğer ihtiyaçlarım saymıyorum bile..
Hiç düşünmedim bile özene bezene aldığım daha taksitini bitirmediğim 6850 CF mi sattım..yetmeyecek gibi oldu ayrı bir bağım olan 21.5" led viewsonic ekranımı sattım..
Yo hayır bunları "aferin" demeniz için yazmıyorum, bunları zor zamanımda hiç düşünmeden "ne diyorsan fiyatı o kardeş diyip alan" "adam06" abim, hacı senin dediğin fiyata 15 lira ben fazla veriyorum çorbada tuzum bulunsun diyen "cobi", hiç tanımadğı halde destek veren "hiickimse" diğer kartımı da satın almaya niyetli olan "bbsaa" ve daha ismini sayamadıklarım..
Sadece teşekkür etmek istedim, maaşımı ayın 7-8 gibi alacağım ve kesinlikle ekonomik durumum "iyi olacak"
Bu parça da sadece önünüzde örnek oluşturmak istedim, yardım etmeye çalışırken yardım olmaya muhtaç olmak hakkında- yardımın büyüğü küçüğü olmaması hakkında sınırlarınızı bilmek adına..
Okuduğunuz için teşekkürler!
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
@Patsito (sözlük hesabı alındı)
@adam06 (6850 satıldı)
@Hükümran (shogun2 alındı)
@aRnOaLd (dota 2 invite alındı)
@ufukdemirci35 (6950 alındı)
@gorgoaxion (Nokia e7 alındı)
@drsas (6850 satıldı)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 485
İkinci El Bölümü Mesajları: 145
Konularının görüntülenme sayısı: 11.836 (Bu ay: 233)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 665 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.