Teğmen
08 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
66 üye
Görüntülenme
Toplam: 51 (Bu ay: 0)
Gönderileri
GS BONUS CARD İLE ULUSOY DAN İNDİRİMLİ BİLET ALMAM LAZIM BANA GS Lİ FORUMDAŞLAR YARDIMCI OLABİLİR Mİ ?

% 20 İNDİRİM SAĞLIYOR PARAYI KREDİ KARTINIZA NAKİT YATIRACAĞIM...

PM İLE DÖNERSENİZ ÇOK SEVİNİRİM.
1000 TL YE BU NİKON D3100 MAKİNE ALINIR MI ?

D5100 VE YA 600D DÜŞÜNÜYORDUM D3100 E LENS EKLENİP D5100 VE 600D YE YAKIN BİR MAKİNE OLUR MU ?

AYRICA OLUYORSA HANGİ LENS TAVSİYE EDİLİR.

YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.
NİKON D5100- CANON 600D arasında kaldım...

1610 tl -1600 tl (sırayla)

Sizce hangisi ?

Ayrıca bu makineleri alacağım kisiler kendi firmanız garantisi altında diyor bu ne derece sağlıklı ?
BEN FOTOĞRAF MAKİNESİ KISMINDAN PEK ANLAMAM FAKAT MERAKLIYIM VE ALMAK İSTİYORUM...

GENELDE SIFIR KUTULU SAHİBİNDEN.COM DA SATILAN ÜRÜNLERE BAKIYORUM OLABİLDİĞİNCE PAZARLIKLA ALABİLECEĞİM CİHAZLAR İÇİN UĞRAŞIYORUM ....

ÇOK İYİ BİR MAKİNE ALMAMANIN SEBEBİ İSE BAŞLANGIÇ SÜRESİNDE OLUŞUM VE HEVESİM GEÇERLİ MİNİMUM ZARARLA SATIŞA ÇIKARMAKTIR...

BANA ÖNERİLERİNİZ NELERDİR ?

D3100 ----1200 SIFIR TR GARANTİLİ...

550D------ 15000 CİVARI

YARDIMLARINIZI NEDENLERİYLE BEKLİYORUM SONUÇ 15 GÜN İÇİNDE CİHAZ KESİN ALINACAKTIR.

TEŞEKKÜR EDERİM ....
YARIN ÖSS YE GİRECEĞİM AMA NEREDE BİLMİYORUM ?

ARKADAŞLAR SINAV YOGUNLUKTAN AKLIMDAN CIKMIS SINAV BELGEME NEREDEN ULASABILIRIM BILGISI OLAN VAR MI ?

ACİL :)
Ben cek takas bölümde sürekli bişeyler alıp satıyorum alan da satanda hesaplarda şifre mail vs . Unutuluyor ve bu mesajları bı şeklide ayirabilecegimiz saklayabilecegimiz ayrı bir özel mesaj kutusu olsa cok yararlı olur

siz ne düşünürsünüz ?
Hakkında
Meslek: Fizikçi
Forum İkinci El İmzası:
baltacifatih
Hakkımda:
alışveriş referanslarım :)

curtis_j , hepsisaat , vtelli , AZTUR , bluemannn , oyyono , tughuman , 06TATARO06 (2) , LudoTurin , Ekimozz , S0N3RR , rasyonelsayı , askan_00 , candyy (4) , polyo (4),HmB_SaL , ciyomiyo , ferceyo , quasi522 , f34rl3ss18 , , melo90 , kartal2003 , SEGHRİ , marine-gear , BaYRoLeX , abilgen , hacitalip , 25485a (2) , smnkz (2) , can33tokat (3) , isongur , catamaranoo (4), ahcal06 , quasi522 , leprechauntr , volkantutuncu , sadakte005 (2) , jeo123 , karuj , Denetleme.1314 (2) , ahmet601 , ebrarg (2), BiPeRVA , tricer , coolman_27 , wolki90 , kyturan1 , syruse(5) , excavator07 , karademir10 , CLauDio_1907 , bugraelver (2) , kendirf (3) , apocalipse , rudeboytr (2) , tribalenfeksiyon , hks (3), eserdar , yesil-111 , ukisa , ufuk90 , biyobey (3), elfen_lied , ersyno , aBaBaDaN , Arama_Botu , LudoTurin , sameoldsong , buura ! , ben_wade , elvisont , aileia , vmc005 , wertyon , ozlem222 , Formed , jeo123 , azraim , gdncr , vmc005 , stafilokok , ALAK_ , hunmen , büşra27 , Schauder , faith , msonerb , tikak , muratsahin2003 , selo224 , yusuf24 ,
Her türlü kredi kartı ile ödemeniz yapılır.
Yurtiçi yurtdışı farketmez .

Paypal , Vs . her şekilde ödenir. Sizden nakit alınır.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Seat
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Türk Telekom
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 12 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.353
İkinci El Bölümü Mesajları: 2.397
Konularının görüntülenme sayısı: 28.632 (Bu ay: 105)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 17 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.