Çavuş
06 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 18 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar, internet üzerinden vestel 42FA7500 almıştım, ancak bana 43fb7500 gönderilmiş. Vestelin kendi sitesi üzerinden iki tvyi karşılaştırdım lakin boyut dışında çokta farklarının olmadığını gördüm. Sizlerinde bu konu hakkında görüşlerinizi almak isterim, ona göre iade edicem ya da kurulumunu yaptırıcam
Evet arkadaşlar oyunu steamden aldım mp kurulum dosyasını indirdim, ancak dizin seçme problemi yaşıyorum. steamapps commondan resimde görüleceği şekilde bin dosyasının içinde winx86 dosyası var daha fazlada genişletemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Leechturk ya da Arena-tr Davetiyesi karşılığı r10 davetiyesi yollayabilecekler pmle iletişime geçiniz.
Win 7 yi sorunsuz bir şekilde kuruyorum. Ancak pc açıldığında hani ekran kartı driverını yüklemezsinizde kasar ya, aynı o şekilde kasıyor pc, mouse işaretçisi silik silik ilerliyor, ses kesik kesik geliyor. Aygıt yöneticisine baktığımda anakartın bir kısmının tanınmadığını görüyorum (ATK0110). Anakartın driver cdsini yüklemeye çalıştığımda böyle bi aygıt algılanamadı hatası veriyor, daha sonra çıkan uyarıda önerilen ayarları kullanarak tekrar yükleyi seçiyorum, cdyi kurmaya başlıyor ancak bi süre sonra "C:/boot.ini file cannot be opened" hatası veriyor. Daha önce win 7 kuruluydu pcmde böyle bi sorun yaşamamıştım, format sonrası karşılaştım. Şuan xp kurdum herhangi bi sorun yok, donanımsal olarak.

Başlangıç onarmayı falan hepsini denedim aşağıya bi kaç ss ekliyorum, belki sorunu bulmamızda yardımcı olur.

Kazanç sisteminden kazanmış olduğum parayla premium almayı deniyorum, ödeme seçeneklerinden "pay from your account" u seçiyorum. Ancak resimdeki gibi bir hata alıyorum, daha önce başına gelen veya herhangi bi fikri olan var mıdır acaba ?

ProgDVB programı açıkken shift tuşu çalışmıyor, daha önce böyle bi sorunla karşılaşanlar yardımcı olabilirler mi ? Teşekkürler..

Yandaki mandalı açıyorum hiçbir şey olmuyor, fan yerinden kımıldamıyor. Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler :)
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Alışverişlerim;
@kachus --> XIGMATEK 500W Power Supply aldım.
@WoraZ --> Sapphire ATI HD3870 512 mb 256 bit DDR4 Ekran kartı aldım.
@geforcemx --> Amd Athlon 64 x2 5600+ 2.9 GHz aldım.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 99
İkinci El Bölümü Mesajları: 19
Konularının görüntülenme sayısı: 6.551 (Bu ay: 133)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.