N

Yüzbaşı
02 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar arkadaşlar rgb fanlı önde 3 üstte 3 arkada 1 adet olucak şekilde bunların toz filtresi manyetikli olucak şekilde ve güç kaynağı toz filtre kısmı da sürgülü çıkarılabilen ön ve sol yanı temperli mümkünse üst ve ağ tarafı da temperli cam olabilir bir kasa arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.

Şuna benzer bir kasa arıyorumhttps://cukusa.com/cuk-stratos-gaming-desktop-case-with-7-rgb-halo-led-fans.html
Merhaba arkadaşlar 1070 almayı düşünüyorum fakat marka model tavsiyesi istiyorum sizlerden

Yüksek işlemci bellek frekansları olsun sessiz soğutması iyi ısınmayan stabil mümkünse de ilerisi için overclock potansiyeli olan bir kart istiyorum görüşlerinizi bekliyorum teşekkürler.

Arkadaşlar şu modeller arasında kaldım sizce hangisi daha mantıklı yardımcı olabilir misiniz ?
https://www.amazon.de/ZOTAC-GeForce-1070-Extreme-GDDR5/dp/B01GVNN9GQ/ref=sr_1_9?s=computers&ie=UTF8&qid=1497439118&sr=1-9&keywords=gtx+1070
https://www.amazon.de/GeForce-GTX1070-O8G-Grafikkarte-Speicher-DisplayPort/dp/B01GRCYTMY/ref=sr_1_4?s=computers&ie=UTF8&qid=1497439118&sr=1-4&keywords=gtx+1070
https://www.amazon.com/ZOTAC-ZT-P10800C-10P-IceStorm-Wraparound-Ultra-wide/dp/B01GCAVRSU/ref=sr_1_19?s=pc&ie=UTF8&qid=1497439163&sr=1-19&keywords=gtx+1070

Amazondan alıcam fakat amazon.com da aynı fiyata 1080 buldum sizce bu iki 1070 den birini mi seçmeliyim yoksa garantisiz olan fakat aynı fiyat olan 1080 mi seçmeliyim ?

Bu 1080 ısınır mı sıkıntı çıkarırmı acaba?
Merhaba arkadaşlar 6700k ve Maximus hero viii anakart var voltaj ayarları auto da 1250 ye ayarlıyor fakat oyun içinde hwinfodan gözlemlediğimde 1400 e kadar çıkıyor ben manuel ayar yapmak istiyorum fakat bu işlemci için yükte boşta felan stok voltaj değerleri nedir böylelikle ısıyı da biraz da olsa düşürürüm diye de düşünüyorum teşekkürler
Fps oyunlarda geri tepme önleyicili uygun büyük mouse önerisi istiyorum arkadaşlar teşekkürler
Arkadaşlar merhaba yeni sistem topladım yolda 1-2 güne gelicek battlefield 1 oynucam ağırlıklı olarak fakat bu video da 6700k 4.6 ghz a çıkarılmış olmasına rağmen yüzde yüze yakın çalışmakta haliyle gpu kullanımı düşmekte bu işlemci de darboğaz yapıcaksa üstelik gtx 1060 a ne almalıyım acaba ? Video bana ait değildir. Donanımlar aynı videodakiyle

https://m.youtube.com/watch?v=YAsYbKkkQaI
Merhaba arkadaşlar sistemimi yükseltmek istiyorum şu an hd 7770 ekran kartı var . i5-3570 ' e darboğaz yapmadan rx 480 veya gtx 1060 veya daha yüksek model bir ekran kartını tam performansında % 100 kullanabilirmiyim ?

Edit: panel 1080p hedefim yüksek ayarlarda 60 fps fazlasında gözüm yok zaten
Arkadaşlar merhaba isyerim beni tatile gonderdi kemer de kimeros club hotel diye bir yer ama bir sorun var herkes fransiz bi tek calisanlar turk benim tipde sarisin bi seyler diyorlar anlamıyorum sanarsinki fransa da tatil yapiyoruz baska ulkeden turistde yokmus 1 hafta nasil gececek bilmiyorum.
Merhaba arkadaşlar bilgilendirme amaçlı bir konu açtım gereksiz bulacaklar olabilir kusurabakmasınlar şimdiden :) İ3-540 3.07 ghz işlemci 8 gb ram li sistemime bundan 1 ay önce Sapphire 7770 ekran kartı almıştım alırken

arkadaşlar rahat kaldırır bir sıkıntı yaratmaz İ3-540 demişlerdi sağolsunlar bende aldım. Heyecanla Assasins creed 3 yükledim orjinal oyun son patch yüklü 1.06 1920x1080 de herşey normal ayarlarda aldığım fps 20 ile 60 arası

değişiyordu.Kafama takıldı bu sorun işlemci değişimi yaptım İ5-3570 işlemci 8gb ram aynı 7770 gene aynı oyunu tekrar yükledim ve boston şehrinde aldığım fps 35-60 arası gezindi 1920x1080 normal ayarlarda anladımkı

şlemcinin de önemi büyükmüş bundan sonra işlemci konusuna dikkat edeceğim teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba geçen bir haber gördüm ps3 ün yeni bir kasa ile gelebileceği ilgili cech-4200 numaralı kasalar gelicekmiş bunlarda cpu ve gpu nm olarak düşürüp super slim e göre daha iyi bir soğutma sistemi yapılcakmış diyorlar , bazıları ise sadece renk değişikliği yapılcak diyor tam ps3 super slim almaya karar vermiştim kararımı erteledim bu yüzden ben ps3 ü gta 5 oynamak için alıcam sizce bu yeni kasalar çıkarmı yoksa aynımı kalıcak ps3 çıkarsada ne zamana çıkar bilgisi olan varmı bu konuda teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba gta5 i yıllardır bekliyorum ve önsipariş vericem hangi konsola almalıyım hangi konsolda görüntü düzgün ve frame rate sorunları olmadan oynarım ? Buna göre sıfır konsol alıcam ve alıcağım konsol sürümüne göre sipariş vericem . Ben de eskiden hem ps3 hem xbox360 vardı fakat ikisinide sattım zamanında şimdi ise gta 5 için birinden birini alıcam.Şöyle örnek vereyim iki konsol varken gta 4 ü iki konsoldada denemiştim gözlemlediğim kadarıyla ps 3 de gölgeler ve texture ler daha iyi duruyordu Xbox 360 a göre frame rate oranıyla ilgili bir sıkıntı yoktu her ikisindede benim gözlemlediğim , red dead redemption ınıda denemiştim fakat rdr Xbox da hem görüntü kalitesi hemde frame rate olarak ps3 den iyiydi sonuç olarak gta 4 ü ps3 de 1 yıla yakın online takıldım red dead redemption ı da Xbox 360 da 1 yıl kadar online takıldım şimdi ise gta 5 çıkıyor ve bu oyun için hangi konsolu almalıyım ps3 de red dead redemption gibi sıkıntı olucaksa Xbox almayı düşünüyorum sizin fikirleriniz bir alayım dedim gta 5 collectors edition sipariş vericem konsolla beraber umarım bitmeden çözüme ulaşır bu konu teşekkürler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 453
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 23.247 (Bu ay: 170)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 111 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.