Çavuş
30 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 17 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba asus p5ql pro anakart da sata disk var ve ide cd rom var cd rom u sökünce Kasa Boot Etmiyor Etmediği gibi de Bios a Bile Girmiyor Network Boot Ekranı Geliyor ve Initializing yazıyor orda kalıyor Daha önce Başınıza Böyle bir Sorun Geldimi Ve Nasıl Hallettiniz Arkadaşlar..

Öncelikle Merhabalar Lütfen Network bilgisi ve Kamera Konularında Uzman Arkadaşlar Tavsiyelerini Belirtirse Sevinirim Konu Çorba olmasın

Bi Fabrikada GÜvenlik Kısmına Bakıyorum ve 300 Adet Dahua Kamera Mevcut Hali Hazırda Çalışıyor Yalnız Hem Network Kısmında Sıkıntılarımız Var Eski Bir Sistem oldugu için Kuran Arkadaşlar Saolsunlar Data ve Kamera Aynı Swicthler üzerinden Aktarılıyor bu sistemi değiştirecez... 300 Şuanda 9 Ayrı Ayrı Nvrlar ile Çalışıyor bunlar tek bir çatı altında birleştirip butun kamera swicth lerini Data Networkundan Ayırmak istiyorum Kameralar için En Saglıklı Alt yapıda neleri tercih etmeliyim

Daha önemli olan kısmıda Kayıt

512 Kanal Bir NVR mı
yoksa
ip Storge Server ve (VMS örn. Milestone, AxxonNext gibi Video Yönetim Yazılımı mı
Merhaba Arkadaşlar Başlık tada Belirttiğim Gibi Tv nin Ekranı 1 veya 2 Sn kararıp Tekrar Geliyor Elektriksel Dalgalanma olarak Fikir Yürütüyorum Ama Bu Sorunu Yaşayan Ve Çözüm Yolu Bula bilen bir arkadaş Var mı Tv Vestel Bu ikinci tv öncekinde de Aynı Şekilde Ara Ara Yapıyordu bunda da uzun zamandır aynı Şekilde Sorunum Var Tv 43" Smart Led Tv Yayınları Pek Kullanmıyorum %95 Oranında Bilgisayar Monitörü Olarak kullanıyorum bilgisayardan Kaynaklı bir sorun olduğunu sanmıyorum Oyun Oynarken veya hiç bir şey yapmıyorken bile kararıp geri geliyor ama bilgisayarda Kitlenme zorlanma gibi hiç bir sorunum yok geçen günlerde bir kaç defa karardı geri geldi sonra tv kapandı sanki fişini çekip takmışım gibi Vestel logosu geldi ve standby moduna geçti ekran karardığı zaman Sanki Sinyal yokmuş gibi bir görüntüsü oluyor elektriksel bir sıkıntı ise bu dalgalanmayı nasıl Çözerim Malum bir Film veya Oyun Oynarken bu sıkıntının olması oldukça can sıkıyor olsa da bir yandan da Elektronik cihazların Sağlıklı Çalışması içinde bunu yapmam gerekli bir ara Ups taktım ve tv nin fişini bağladım bu ekran kararmaların dan ziyade Upsnin ara ara elektrik gitmiş gibi devreye girdiğini gördüm bilgisayar Powerları bu Dalgalanmadan o kadar fazla Etkilenmiyor olsa Gerek şuana kadar o konuda hiç sıkıntı olmadı

Tv 43" Vestel Smart

Pc

i5 3570K
12 Gb Ram
4 gb R9 380X
Asus P8Z68V-LX
Power RaidMax 700Watt
Kasa Zalman Z3 Plus
Merhaba Arkadaşlar Kullandığım sistemin Fiyatı Konusunda Sizde bri fikir suna bilir misiniz Satmayı Düşünüyorum da

Kasa :Zalman Z3 plus
Anakart : Asus P8Z68-V LX
İşlemci : i5 3570k
Ekran Kartı : Sapphire 7850 1 Gb 256bit Dual-X
PSU : 700Wat Raidmax Gold Plus 80+
Sogutucu : Akasa Venom Vodooo Cift Fan
SSD : Samsung 840PRO 128gb
HDD : Seagate 1TB
Arkadaşlar Call of Duty Modern Warfare 3 Oyununu 3d Olarak Nasil Oynarım TV VESTEL 42FA8200 3D SMART

denemelerim

Oyundan 1080p Çözünürlük ile Full Grafik Açık
Tv den 3D Açık şekilde Ekran Birbirine Girdi gözlüğü takdım ekran görüntüsü düzeldi bi süre oynadım ama içinde gibi değilde daha kötü bir çözünürlükde oynuyor hissi verdi ve sonunda kapattım

bu oyunları 3d oynayamıyor muyuz internette gece boyunca araştırdım ama bulamadım pc den tek ekranı cift görüntü yapabiliyormuyuz belki boyle olur( onuda araştırdım baya ama hiç bir şey bulamadım)

konu hakkında görüşlerinizi ve önerilerini bekliyorum
Merhaba Arkadaşlar Oyun Kurulumunda Cdde Cizik Nedeniyle Bozulmuş 2 Dosya Var Kopyalanmayan Onaları Ellinde Oyunun Kurulu ve hatasiz oynayan Arkdaşlardan rica etsem yükleme şansları olurmu benim için ilk dosya

HAWAİİ dosyasi içerisinde ki trk_unit125.bndl dosyasi

Digeri

EN-Us klasöründeki SWC içerisindeki SPEECHEVENTSEQUENCES.SWC0 dosyası
Merhaba Arkadaşlar ASUS P8Z68-V LX Anakart için Güzel bir mosfet Sogutucu Ariyorum nerden bulabilirim
Merhaba Arkadaşlar Şimdiye Kadar 10 Kadar Oyun Kurmayı Denedim Bilgisayarda Ama bu Sorunun Neden Kaynakladıgını Bir Türlü Bulamadım Başınıza Geldiyse Ve Nasil Çözdünüz Veya Fikri Olan Arkadaşlar bilgilerini Paylaşırsa Sevinirim

Sorun Oyun Kurulumumlarında Dosyları Setup Hatalı Demesi Ve Kurulumda Durdur Yoksay Yeniden Dene Gibi Hatalar Vermesi Bu hatayı 10 a yakın oyun Kurlumunda Aldım Yanlız Oyunlarda Sorun olsa Hep Aynı Dosyayı kurarken veya Setup ana Dizine kopyalarken Vermesi Gerekli Diye Düşünüyorum (mesela Kurulumda C:\Program Files\a\game\a.apk Dosyasında Sorun olduysa Bir Sonraki Kurulumunda b.apk Dosyasinda Sorun Veriyor Yani Bir Oyunu Oynamak için 3 4 veya 5 6 Defa Kurmam Gerekiyor Tek Değiştirmedigim Ramlerim Kaldı Ama başka hic bir şekilde hiç dosya kopyalmada program çalıştırmada Sorun Yaşamıyorum Oyunlar Akıcı Bir Şekilde Oynuyor

Sistem Özelliklerim

işlemci : i5 3570k
Ana Kart : p8z68lx-v
Ram : kingstone 1600Mhz hyperx
Ekran kartı: sapphire 7850
Hdd: 1tb samsung + 320gb Westren Digital
Power : Raidmax 700Watt 80plus

bugun ramlerimi değiştiririp tekrar deniycem eğer olmazsa başka neden olabilir bu sorun bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

Not : Format atılarak 32bit ve 64bit olarak herki Platformda Denendi ve Antivirus Kurulu olmadan
Merhaba bu işlemciye tavsiye edebileceginiz o/c degerleri nelerdir acabaBen Kendim Bi Kaç Deneme Yaparak 4.2g yaptim Ama Baska yükselirmi Acaba Merak Ediyorum

anakart p8z68-v lx
ram 4 gb 1600MHZ XMP
Ekran Kartı HD5830
700Watt Power
Merhaba Arkadaşlar 2 işlemci arasinda Kararsiz Kaldim Oc Yapmıycam Ama Performas Konusunda Bu Anakartimdahttp://www.asus.com/Motherboards/Intel_Socket_1155/P8Z68V_LX/

Hangisinde Daha Uyumlu Çalışır Kararsiz kaldim Test Konularına Baktigimda Sadece Carpan Kilidi Açık oldu için bi kaç yerde Geçmiş gibi ama Diger Yerlerde Hemen Hemen Ayni

Intel Core i5 3570K 3.40Ghz 1155Pin 6Mb HD4000 Box
Intel Core i5 3570 3.40Ghz 1155Pin 6Mb HD4000 Box

Ve 2 konu Açmakdan Sa Burda Belirtmek istedigim bir konuda Power Konusu bu iki power dan Hangisini Tavsiye Edersiniz

600W High Power Eco 24+8Pin 12Cm Fan Aktif PFC Psu

600W Raidmax BlackStone 13.5Cm Fan 80+ Bronze

Geri Kalan Sistem Özelliklerim

Sapphire HD5830 Extreme 256bit ekran karti
Kingstone 4 gb (2X2) Hyperx 1600MHZ Ram
320gb WD + 1tb hdd SEAGATE
Hakkında
Forum İmzası:
az gezen hiç uyumayan biriyim ve hayat çok sıkıcı ve stresli geldiğin için oldukça sinirliyim
Forum İkinci El İmzası:
az gezen hiç uyumayan biriyim ve hayat çok sıkıcı ve stresli geldiğin için oldukça sinirliyim
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Mitsubishi
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Ses Sistemi
MTX
Notebook
Asus
Kulaklık - Amfi
Philips
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Samsung
Ekran Kartı
Asus
Modem
Zyxel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 101
İkinci El Bölümü Mesajları: 42
Konularının görüntülenme sayısı: 3.783 (Bu ay: 414)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.