T

Teğmen
28 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Forumdaşlar merheba, farklı bir yere konu açmışım, burada açarsam sağolsun Zeki arkadaşımız daha fazla kişinin yardımcı olabileceğini söyledi.

2002 - 2005 yılları arasında donanım konularında baya ilgiliydim. Ancak malum, teknolojinin hızına yetişemiyorsunuz. Sizden ricam, 1100-1200 TL civarında Lise de Autocad+solid vb. çizim programlarını öğrencilerin kullanacağı düzeyde çalıştırmakta zorlanmayacak olan birkaç sistem tavsiyesi. Fiyat çok önemli, 1200 aşmamalı, altı da olabilir. Sadece kasa olacak, monitör klavye mouse gibi bileşenler var. yaklaşık 30-40 adet bir devlet okulunda lise öğrencilerinin kullanımı için.

Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara gönülden teşekkür ederim.
Donanım fiyat / performans bilgisi olan forumdaşlardan en az 3-4 yıl Lise seviyesindeki öğrenciler için yeterli olacak düzeyde Solid - Autocad çalıştıracak minumum mailyetli sistem önerilerinizi beklemekteyim.
Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim. (Fiyat 1000 - 1500 arası KDV dahil rakamlar olmalı. Ne kadar düşük o kadar iyi. )
silinebilir. Ben ana konuya yorum yazdım her nasıl olduysa yeni konu açıldı. Anlamadım.
Selamlar, aşağıdaki örnekte olduğu gibi, işlemler in ne kadar sürede bittiğini console uygulamasında sonucunu almak istiyorum. Bunun için sanırım timer kullanmalıyım, ancak nasıl bulamadım. Bilen arkadaşımız yardımcı olursa sevinirim.

timer.Start();

İSLEMLER

timer.Stop();

aradaki farkı nasıl yazdırıcam örn.
console.writeline(" işlemler ..... ms. de tamamlanmıştır", ????? );
diye..

şimdiden teşekkürler.
Merhabalar, forumda gördüğüm kadarıyla bir çok kullanıcı var 5.1 e geçen. Telefonumuzu itunes üzerinden mi güncellememiz daha sağlıklı, yoksa wifi üzerinden bilgisayara bağlamadan mı ? Tabii ki öncesinde itunes uzerinden bir yedek alınmalı, fakat güncelleme süresi, saglıklı olan hangisidir yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Bir sorum daha, güncelledikten sonra aldıgımız yedeği yüklemelimiyiz? Yoksa programlarımız, oyunlarımız işletim sistemini güncelledikten sonra sistemimizde kalıyormu?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 299
İkinci El Bölümü Mesajları: 20
Konularının görüntülenme sayısı: 1.368 (Bu ay: 62)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 37 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.