K

Yarbay
26 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
16 üye
Görüntülenme
Toplam: 206 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba, elimde 10 yıllık bir Samsung (NP-RV520-S03TR) notebook bulunmakta. Evin ikinci katından alt kattaki modeme bağlanırken çok düşük bir hız alıyorum. Aynı yerden cep telefonu 20 Mbps download görüyorken notebook tuhaf bir şekilde maksimum 5 mbps görüyor.

Ben bu cihaza bir usb wifi dongle alsam bağlantı hızım yükselir mi ? Nasıl bir çözüm yolu izleyelim ? Önerdiğiniz usb wifi alıcı modelleri varsa lütfen yazın. Teşekkürler.
Arkadaşlar cihazı yeni aldım ikinci kullanıcısıyım ve eski sayılmayacak 1 senelik bir cihaz. Fakat şarjım 2-3 dakikada %1 azalıyor. Pilin kapasite durumuna baktığımda %95 gösteriyor. Ne yapmamı önerirsiniz ? Restore mi yapmalıyım ? Ne var ne yok tüm güncellemeleri de kapattım ama su gibi akıyor
Elektronik haberleşme sistemlerinden ve hesaplamalardan anlayan birileri mesaj atarsa sevinirim arkadaşlar.
Arkadaşlar piyasada kolayca bulabileceğim, rahat ve sorunsuz bir model arıyorum. Maksimum 300 lira ve civarı olabilir daha ucuz da olabilir. Önerebileceğiniz modelleri bekliyorum.
Arkadaşlar merhaba. Kardeşimin okuduğu bölümde analog haberleşme ve sayısal haberleşme dersleri var. Bu derslerden anlayan arkadaşlara bazı sorularım olacak. Yardımcı olursanız sevinirim.
İnternet sitesinde açılan Pop Up reklamı kapatmaya çalışırken telefonuma bir anda abonelik mesajı geldi. Abonelik ücreti haftalık 14 liraymış. Nasıl bir dolandırıcılık bu ya ? Nasıl göz yumuyorlar bunlara ? İptal etmek için ne yapmam gerekiyor bilen var mı ?
Merhaba arkadaşlar maksimum 48-50 bin civarına bir araç lazım. Daha uygun fiyatlı olursa da güzel olur. Benzinli ve otomatik vites olacak. Model yılı da minimum 2012-2013. Şimdiden teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar 200-250 liraya kadar kafaüstü kulaklık bakıyorum. Bir kaç modele baktım HD202 HD205 vs. biraz da kararsız kaldım. Dengeli bir kulaklık arıyorum biraz bas ağırlıklı da olabilir farketmez. Kulağı iyi kavrasın istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar Assembly dilinden ve programlamadan anlayan bir arkadaş lazım soracak sorularım var.
Assembly dilinden anlayan birisi mesaj atarsa sevinirim bir kaç sorum olacak.
Hakkında
İlgi Alanları: Futbol | Basketbol | Formula 1 | Dizi-Sinema | Bilgisayar-Konsol Oyunları | Mobil Cihazlar
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
intel
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
xbox
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Klima
Airfel
Notebook
samsung
Xbox Live GamerTag
Xbox Live GamerTag
Basketbol
Fenerbahçe
İşlemci
AMD
Modem
TP-Link
Formula 1
Mercedes
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 47 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 24.115
İkinci El Bölümü Mesajları: 15
Konularının görüntülenme sayısı: 92.489 (Bu ay: 1.047)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 24.096 (Bu hafta: 22)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.