D

Yarbay
25 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar yurt dışı tatilimde güzel fotoğraflar çekmek için Sony Rx 100 ayarında bir makine arıyorum. Rx 100'ü çok beğendim ama 4.nesili çok pahalı. 1.nesili 1100 tl ama o da 4 senelik makine, tam olarak nasıldır bilmiyorum. 1000 tl civarında başka markaların başarılı makineleri var mı önereceğiniz?
General Mobile 4G ile ilgili hazırlamış olduğum videoları bu konu altında paylaşacağım. İlk video, kutu açma videosu. Yakında inceleme videosu da gelecek. Telefon hakkında merak ettiğiniz herhangi bir şey varsa bana bildirebilirsiniz, video çekmeye çalışırım.

Naçizane iPod Nano 8.Nesil (2015) inceleme videom. iPod Nano kullanıcılar kulübü sayfasını göremediğim için yeni konu açtım. İyi seyirler.

Arkadaşlar geçen gün Ipod Nano aldım ve güzel bir kulaklıkla kullanmak istiyorum. Sennheiser'ı düşünüyordum ama araştırınca o kadar çok marka ve model çıktı ki karşıma neyi tercih edeceğimi şaşırdım. Bu işten anlayan arkadaşların yardımına ihtiyacım var.

Genellikle yolculuk yaparken müzik dinliyorum. Otobüste vs.

Pop ve metal dinlerim.

fiyat aralığı 150 - 300 TL olsun.

Kaliteli ve şarkıyı dinlediğimde "işte bu" dedirtecek bir kulak içi kulaklık arıyorum.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Arkadaşlar Samsung laptopa bugün windows 10 kurduk. Yükseltme yaptık. Ama 8.1'de gayet hızlı çalışan laptop çok fena yavaşladı. Bunun nedeni ne olabilir. Çözümü nasıldır
Arkadaşlar, Android Studio'yu Windows 10'da çalıştırabilen var mı? Eğer çalıştırabilen varsa bana yardımcı olabilir mi? Bir çözüm bulamıyorum ya da çözüm yok gerçekten.
Arkadaşlar merhaba. Eşim mimar ve çalıştığı yerde 3d max kullanıyor. 3d çizimler falan. Kendisi uzun süredir Imac almak istiyor. Mimari çizimler Mac lerde daha iyi oluyormuş sanırım. Fakat asıl sorun normal Imac mi 5k Imac mi? 5k çok büyük bir çözünürlük ve doğru düzgün 4k materyal bile yok piyasada. Sizce 5k imac almak daha mı mantıklı? Kullananların görüşü nedir merak ediyorum. Teşekkürler.
Arkadaşlar eşimin Lumia 1020'si kapandı ve bir daha açılmıyor. Bir anda oldu. Format atmak istiyorum ama ses kısma tuşu çalışmadığı için format da atamıyorum. Başka bir yolu var mı telefona format atmanın? Yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşlar, laptopım bozuldu, acil olarak yeni bir tane almam gerekiyor. Aslında almak istediğim laptop msi gs60 fakat onu şu an alamam. Beni bir iki sene idare edecek maksimum 1300-1400tl lik bir laptop istiyorum.

http://www.hizlial.com/dell-3541-ba6w45c-a6-6310-quadcore-18ghz-4gb-500gb-2gb-r5-m230-156-windows-81-notebook/10558225

http://www.hizlial.com/acer-e5-521g-a8-6410-20ghz-4gb-500gb-156-linux-notebook/10557218

http://www.pcdepo.com/lenovo-g5070-59-431747-notebook

bunlar nasıldır, fikri olan var mı?

Bunlar dışında model önerecekleri de konuya bekliyorum. Teşekkürler.

Fazla oyun oynamam, günlük işlerimi yapsın ve internete adam gibi bağlansın yeter bana. Tabii photoshop, visual studio gibi programları kullanırken de beni çileden çıkarmasın :)
Bosch WAT24660 TR Series 8 model çamaşır makinesi almayı planlıyordum fakat yıllardır Bosch servisinde çalışan bir arkadaşım, çamaşır makinesi alacaksan Bosch alma Siemens al dedi. Aynı fabrikadan çıkmalarına rağmen çamaşır makinesinde Siemens daha iyiymiş. Bu konuda bana fikir verecek arkadaşları konuya bekliyorum.
Hakkında
Meslek: Öğretmen
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.272
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 12.180 (Bu ay: 266)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.971 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.