Yüzbaşı
25 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Çorum çok yanlış tanınan bir yer düzeltmek lazım.

Çorum Hakkında Bilinenler ve Bilinmeyenler:

Çorum, leblebinin merkezidir.Hitit Uygarlığının başkenti Hattuşa Çorum sınırları içerisindedir.Çorum, birçok kez Türkiye'nin en temiz şehri seçilmiştir.Coğrafi olarak Dünya'nın merkez noktası Çorum sınırları içerisindedir.Çorum Müzesi birçok önemli tarihi kalıntıya ev sahipliği yapmaktadır.Çorum Türkiye'nin bilim yuvasıdır. Birçok ünlü bilim adamı Çorum'dan çıkmaktadır.Çorum aynı zamanda dünyaca ünlü bir sanat mekanıdır.Çorum'un kızları da oldukça ünlüdür. Genellikle İzmir kızlarıyla karşılaştırılırlar ama genel olarak doğaüstü bir güzellikleri vardır.


Barbara Palvin'in baba tarafından Çorumlu olduğunu biliyor muydunuz?

Çorum, bu özelliklerden dolayı birçok gizli örgüte de ev sahipliği yapmıştır. İllüminati uzun yıllar Çorum'u merkez olarak kullanmış, 20. yüzyılın ortalarında kahraman Çorumlular tarafından bozguna uğratılarak başka bir yere göç etmek zorunda kalmışlardır.


Çorum'un ünlü saat kulesi İllüminati tarafından uzun süre gizlenme ve toplantı mekanı olarak kullanılmıştır.

Çorum şehrinde zebatilere yer yoktur.Çorum halkı normalin üzerinde bir zekaya sahiptir ve nadiren başka insanların yapamadığı telepati gibi şeyleri yapabilirler. Bilim adamları "üstün insan" tanımının Çorum'da oluşmaya başladığını söyleyerek buna dikkat çekerler.Çorum'dan kovulan İllüminati medeniyetin ve insanlık için son umudun başkenti Çorum'a saldırmak için Dünya çapında ajanlar yetiştirir. Bu ajanlar her yerde Çorum'u kötüleyerek Çorum'un yanlış tanınmasına yol açar. Bu ajanlara DH'de de rastlamak mümkündür.Çorum hakkında sizi aydınlatabildiysem ne mutlu bana, artık Çorum'un gerçekte nasıl olduğunu biliyorsunuz. Sakın ajanlara kanmayın
Üstteki sistemi kendim oluşturdum, alttaki de başka bir konuda birinin tavsiyesiydi.

Hangisi daha iyi performans verir? İki sistemde de herhangi bir uyum sorunu, güç kaynağı yetersizliği vb. var mı? Daha iyi bir öneriniz var mı? Yanıtlarınız için teşekkürler.
Gigabyte h55m s2 ve i5 661 var.R9 270 sorun cikarir mi? Bir de onerir misiniz bu ekran kartini?
i5 661, 4 gb ram, palit 9800gt var.Witcher 3 gibi oyunları az çok çalıştırmasını istiyorum.Ne önerirsiniz ?
Gezegendaşım hocasıyla oyun oynuyormuş.Telefonu ise gezegendaşımın arkadaşlarıyla takılıyormuş.Telefonu birden hocanın sesini duymuş ve gezegendaşımın yanına fırlamış.Durumu görünce ısırgan kobraya dönüşmüş ve ayfon ordusunu çağırmış.Ancak hoca son ayfon bükücüymüş ve bütün ayfonları kendi iradesi altına almış.Elindeki gücü görünce dünyaya hükmetmek istemiş ve zebani lorduna dönüşmüş.Telefon hemen zebani karşıtı spreyini çıkarmış ve zebaninin kutsal gözünü çizmiş.Şu an hoca gezegendaşımın telefonuna dava açmış durumda vesorumlu bir dünya vatandaşı olarak haklı olanı savunuyorum.Ne yapmalıyım yardım edin
Bugün açılan bilmem kaçıncı çizim konusu ama ben özürlü yapmamaya çalıştım,ciddi çizimler yani Biliyorum çok ciddi görünmüyo ama :DRengar'a Üçlü Kuvvet alınabilir mi ?Sheen pasifi %200 ad vuruyordu,Q ile birlikte çok iyi olur gibi geldi bana.Burda bi arkadaş Rengar maç kayıtlarını göstermişti ve almıştı bu itemi,sonra böyle build olmaz filan denmişti o yüzden sorayım dedim.
Bugün sadece bende değil,çoğu kişide bi lag sorunu var.Sizde de var mı bu ne böyle anlamadım oyuna giriyoruz 10 kişinin 7'si lagdan şikayet ediyor.Neden kaynaklanıyor bu ?
Lee Sin için nası bi build yapabiliriz ? Top gidiyoru ve ilk item olarak Hydra alıyorum.Sonra takımdaki prolar başlıyor hydra çıkılmaz filan diye.Tam bi build önerebilir misiniz ?
Not:Mobafire linki filan atmayın sizden tavsiye istiyorum
Edit:Forumda da arattım birkaç şey buldum o yüzden bir şey daha sorayım da konu boşa gitmesin Sırasıyla neler geliştirilmeli Lee Sin'de ?
Hani Kha'Zix'in ultisini geliştirirsek kullandığımızda gelen hasarı azaltıyor ya.O hasar azaltma gerçek hasar için de geçerli mi?Öyle olduğunu sanmıyorum da sorayım dedim.
Hakkında
Konum: Çorum,
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Mesaj Sayısı: 352
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 599
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 8.861 (Bu ay: 117)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 475 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.