Teğmen
21 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 129 (Bu ay: 7)
Gönderileri
Merhaba.
Yakın zamanda oyun için bir sistem toplamak istiyorum. Almak istediğim ekran kartı SAPPHIRE RX 5600 XT NITRO+. Bu ekran kartı için üç işlemci arasında kaldım. Düşündüğüm işlemciler, Ryzen 5 3600 (piyasada bulmak oldukça güç), Ryzen 7 2700x, ryzen 5 2600x.

Sorun çıkarmaması için hangisini seçmeliyim ya da sizin önereceğiniz bir işlemci var mı?
Elektrikli ocak ve ankastre fırın aldım ikisini çiftli prize bağlamak geriyordu. Ocak için gelen servis bağladı gitti fakat fırın için gelen servis elektriği kaldırmayacığı söyleyerek gitti. Bu şekilde evinde elektrikli ocak ve fırın kullanan arkadaşlar nasıl yaptılar yardımcı olabilirler mi?
Öncelikle herkese iyi geceler.

Msi 990FXA anakarta sahibim. Bu anakartta daha önce 8350 kullanmıştım. Bugün 8120 taktım, anakart ve bilgisayar sorunsuz açıldı fakat hiç bir görüntü alamadım. İşlemciden olacağını düşünerek 8350 temin ettim. Bilgisayar yine açıldı fanlar ışıklar herşey çalışır durumda fakat yine görüntü yok. Başka bir işlemci olan Amd phenom II x4 ile denedim ve görüntü geldi. Her şey çalışır durumda.içinde hiç bir şey değiştirmedim sadece işlemcileri değiştirdim. 600W lik PSU ile kullanıyorum.
Sizce sorun ne olabilir?

Not: Ramleri başka bir anakartta denedim çalışıyor.
Not: işlemcileri başka bir anakartta denedim çalışıyor.
Merhabalar. Eski Hdd leri çıkardım (2 adet vardı ) yeni aldığım hdd yi taktım. Bilgisayar yine çalışıyor fakat ekrana hiç bir görüntü, bios dahi gelmiyor. Bütün fanlar ve anakart, ekrankartı ışıkları yanıyor. Başlangıç hata sinyali almadım. Sadece Eski Hdd leri çıkardım ve yenilerini taktım. Yardım ederseniz sevinirim. Windows 10 pro kullanıyorum

Bol aksiyon içerikli, soluksuz bir tank savaş oyunu Gear Up Steam üzerinden ücretsiz olarak oyuncularla buluştu.

Gear up, bize mağazadan aldığımız parçalarla kendi özgün tankımızı yapabileceğimiz bir oyun sunuyor. Oyun içerisinde yakın mesafe ağır zırhlı tanklardan uzak mesafe örümcek ayaklı sniper tanklara kadar uzanan bir yelpaze var.

Oyunun güzel yanı tankınıza alacağınız parçaların hepsinin oyun parasıyla alınıyor olması. Böylelikle bir oyuncu, diğer oyuncudan kesinlikle üstün olamıyor.

Oyunda üç adet harita modu mevcut. Bunlar Conquest, Team Deathmatch, Deathmatch. Haritalar farklılı göstersede amacınız rakip oyuncuların tanklarını patlatmak.

Oyunun Steam adresi : Steam

Oyunun rehberi : Rehber

Oyunumuz aksiyon, strateji oyunu. Steam üzerinden çok yüksek beğeni almasına şaşmamalı çünkü wargaming oyunlarına benzer atmosferi uzaya taşıyarak bir yenilik yapıyor. Oyun Edge Case Games tarafından 20 KAsım 2014 tarihinde steam üzerinden satışa çıkarıldı.

Fractured space 5v5 kişi oyunlarıyla pvpye dayalı bir oyun. Devasa uzay geminizle rakibinizin gemilerini patlatarak veya takımınızla strateji yaparak oyunu kazanmanızı sağlıyor. Oyunu kazanmanın tek yolu düşmanınızın üssünü ele geçirmek.

Gemilerin suport, tank ve dps özelliği olduğu ayrıca crew yani mürettebatı farklı dizebildiğiniz için değişik, sizin oynama stilinize uygun şekilde yapıladırabiliyorsunuz. Oyunun bu özelliği ile hem gemi farklılıkları artıyor hemde tek bir tür ile oynamak zorunda kalmıyorsunuz.

Ekran görüntülerin ve ses effectlerinin gayet iyi olduğu oyunun detaylı rehberi, steam ve resmi sitesine ulaşmak için;

Rehber : Oyuncunun Diyarı

Steam : Steam linki

Site : resmi sitesi

Eminim Forumda birçok aktif oyuncusu vardır bu oyunun. Fakat ben yeni başlayanlar için yardımcı olacağını düşündüğüm çok iyi bir rehber hazırladım.

Oyunumuz World of Warships. Wargaming firmasının çıkardığı son oyun. 17 Eylül 2015 tarihinde çıkışı yapılan oyun içerisinde henüz ülkelerin gemileri tam olarak yerini almadı. Amerika ve Japonya gemileri dışında diğer ülkelerin gemileri tek bir türden oluşuyor.
Dünya savaşlarını konu alana ve deniz savaşlarına yoğunlaşan oyunumuz gerçekten çok detaylı ve strajik öğeler içeriyor.

Rehberimizi okumak ve yorumlarınızı yapmanız için lütfen aşağıdaki linke gidiniz.
http://www.oyuncunundiyari.com/f2p/world-of-warships-rehber-inceleme-ilk-bakis/
Gameplay videosu

https://www.youtube.com/watch?v=ciwpmEV7Bv4

Merhaba arkadaşlar. Bir oyunun incelemesini yaptım. Oyunda ejderha sürerek koridorlarda savaşıyoruz. Oyunun türü Moba.
pvp mapleri ve hikaye mapleri bulunuyor oyunda. Biraz değişik bir moba türü aslında. Şöyleki sürdüğümüz ejderhayı biraz şekillendirebiliyoruz. Mesela aynı ejderhayı kullanırsak sürekli o ejderha seviye atlıyor ve hp/hep regen gibi özellikleri gelişiyor. Aynı şey silahlar içinde geçerli.

Skin vs. gibi oyuna renk katan şeylerde mevcut.
Bir oyun yaklaşık 20-30 dkk arası sürüyor.

Daha detaylı inceleme yapıp rehber hazırladım. Ayrıca Gameplay videosu yükledim.
Oyunun sitesinde problem oluyor bazen girilmiyor fakat steam üzerinden oyuna ulaşabilir ve oynayabilirsiniz.
http://www.dragonsandtitans.com/

http://www.oyuncunundiyari.com/f2p/dragons-and-titans-rehber-ve-inceleme/

Edebiyat için en iyi soru bankaları tavsiyesi

LYS Mat için karekök mps nin üzerine konu anlatım ve soru bankaları tavsiyesi
Seneye tekrar sınava girmek isteyen yakın arkadaşım için öneri istiyorum. En son 2012 yılında girmiş 13bininci olmuştu tm'de yine tm'den girip 2bininci olması gerekiyor aradan zaman geçtiği için ve yükselmesi gereken puan için kitap, deneme ya da her tür öneri çok önemlidir.
Hakkında
Forum İmzası:
Twitch.tv/morkedi
youtube.com/oyuncunundiyariwww.oyuncunundiyari.com
Forum İkinci El İmzası:
Twitch.tv/morkedi
youtube.com/oyuncunundiyariwww.oyuncunundiyari.com
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 372
İkinci El Bölümü Mesajları: 197
Konularının görüntülenme sayısı: 31.196 (Bu ay: 1.190)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 17 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.